Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To weź Sony xperie z1 compact całkiem przyjemny telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Albo poczekaj np na G3 mini jeśli nie będzie okrojone jak G2 mini czego nie zrobili z Z1 to dla osób które nie lubią większych telefonów będzie dobrą opcją :)

Pierwsze info odnośnie cen :arrow2:Ceny LG G3 w Europie - co najmniej 2300 złotych za najtańszą wersję - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten G3 jakoś nie leży. Obudowa pseudo szczotkowane aluminium i badziewne logo LG z przodu. Zobaczymy jak będzie się prezentował na żywo. Ja w ubiegłym tygodniu odebrałem HTC One M8 i razem z moim SGS5 osiągnąłem smartfonowe spełnienie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę intensywnie myślał gdzieś w okolicach świąt dopiero więc jeszcze sporo czasu mam na przemyślenia. Ale prawdopodobnie wezmę jakiegoś flagowca w wersji mini/compact :)

Na tą chwilę z chęcią bym przytulił sony Z2 compact

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w ubiegłym tygodniu odebrałem HTC One M8 i razem z moim SGS5 osiągnąłem smartfonowe spełnienie :naughty:

2 najlepsze obecnie fony masz. Ktory lepszy do codziennego uzytku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualie i pod kątem jakości dźwięku HTC rozkłada SGS5 na łopatki. Samsungowi jedyne co mogę zarzucić to ta choooyowa pseudo aluminiowa ramka dookoła telefonu, za to ma przewagę w potaci czynnika linii papilarnych, co dla mnie stanowi duży +

Wysłane z mojego SM-P605 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym ze najlepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie...

Rozglądam się za nowym smartfonem dla siebie...

Aktualnie od sierpnia 2012 posiadam Sony Xperię U.

Szukam czegoś do 600zł, raczej tylko nówka.

Najwięcej piszę smsy, słucham muzyki z youtube, telefon ma robić ładne zdjęcia.

Praktycznie nie gram na telefonie, więc nie potrzebuję inteligentnych układów graficznych.

Co polecacie w tych "piniądzach" ? MyPhone ?

Może coś PABLO doradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wgrywał ktoś CyanogenMod do Samsunga Galaxy S+ (I9001)? Wkurza mnie Android 2.3.6, wolałbym 4.x.x, ale jak czytam o brak Wifi, BT i problemach z smsami, to mi się odechciewa i waham się...

Polecam rom EHNDROIX V z niżej w/w linka ale wypust 14.3.23 i gapsy slim 4.4.2

http://supportsamsung.pl/topic/10925-romi9001442kitkat-ehndroix-v/page-1

Wszystko działa, bt, wifi, bateria nawet do 2 dni trzyma jak tylko dzwonisz, jak coś więcej to jeden dzień:wink: Jade na nim od początku i uważam że jest to najbardziej dopracowany rom:wink: POLECAM!:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ten G3 jakoś nie leży. Obudowa pseudo szczotkowane aluminium i badziewne logo LG z przodu. Zobaczymy jak będzie się prezentował na żywo. Ja w ubiegłym tygodniu odebrałem HTC One M8 i razem z moim SGS5 osiągnąłem smartfonowe spełnienie :naughty:

Oglądnij to Ci zacznie leżeć :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedzialbym ze najlepsze

Dla Ciebie nie a dla Endriuu tak :naughty:

Poczekajmy jak będzie w rękach G3 i wtedy ostateczny werdykt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie przesiądę się na LG ;)

Krumak czemu nie podoba Ci się LG? Bo nazwa LG? :decayed:

Szlag mnie trafia jak przychodzi jakiś klient do mnie i się pyta o S4, porównuje mu telefony z tej półki i ostatnio jak staniała G2 to mówię o nim a gość coooooo LG????? :facepalm:

Poszedł poczytać i wrócił na drugi dzień i kupił, jeszcze dał mi 4paka za doradzenie :grin:

LG od modelu G2 wzięło się za flagowe smartfony i w tym roku wyraźnie przegania konkurentów i Samsunga gotuje bo zawsze prowadzili w wojnie cyferkowej danych technicznych a już tak nie jest:decayed:

Ja zamierzam w tym roku zmienić S3 i jak wezmę G3 na testy to ostatecznie podejmę decyzję póki co trzeba czekać.

Jeszcze czekam czy w końcu pojawi się polepszona S5 prime choć Samsung ostatnio robi ludzi w konia i ostatnio stracili w moich oczach, dlaczego? 2-3 miesiące przed premierą było mówione że są wadliwe sztuki w których nagle przestaje działać aparat, nie włącza się aplikacja aparatu i nic nie można z tym zrobić, Samsung nic z tym nie zrobił i świadomie wypuścili taką serie i teraz jeśli komuś przytrafi się taka usterka to Samsung wymienia na nowy model (ajfon?:grin:), inna sprawa prezes kilka dni przed premierą mówił że nie będzie aluminiowej wersji i po tym jak się ludzie rzucili i zaczęli kupować S5 to pojawiła się informacja że nagle pojawi się Prime :facepalm: Mogę się założyć że większość wolała by poczekać z 3-4 miesiące dać te 200-300 zł więcej i mieć telefon w lepszym wykonaniu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjjjj Pablo zachowujesz się jak fanboj. Nie odrzucam i nie krytykuję Lg. Wcześniej pisałem, że prywatnie użytkuję Sgs5, służbowo One M8 i nie widzę argumentów za zmianą na Lg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden fanboy bo byłbym jak bym miał SGS, S2, S3, S4 i S5:wink:

Dopisałem w poprzednim poście kilka zdań o tym wszystkim, a o LG tyle mówię bo robi wrażenie i dla kogoś kto chce kupić flagowym model jest na pewno interesującą opcją.

No jak bym miał S5 i służbowego M8 to bym wolał kupić tylko jeden, dual sim bo nosić takie 2 telefony to już nie robi się wygodnie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojjj coś Cię dziś ugryzło, piszesz dziś jakby przemawiała przez Ciebie zazdrość. Telefon służbowy dostałem od pracodawcy i nie stanowi on mojej własności wiec jak mógłbym go zamienić na dual sim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak za bardzo to wyolbrzymiasz i te moje spostrzeżenia. Jaka zazdrość bo nie rozumiem?? Chciałbym to zaraz biorę 2 telefony z pracy i kupuje ale po co??

Normalnie! Ile ludzi tak robi że jeśli ma dwa telefony, prywatny i służbowy to biorą np S4 mini duos czy coś z wyższej półki, wkładają dwie karty sim i mają jeden telefon. OT prosty przykład Ci podałem.

Gdybyś np. miał prywatnego Note 3 i dostałbyś Note 3 służbowego to nosiłbyś takie dwie wielkie dachówki przy sobie??

Zrozum o co mi chodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...