Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

zwykły znaczy sie okrojona wersja :wink:

Okrojona wersja to jest Neo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PABLO możesz coś powiedziec o Xperii Z1 compact? Przymierzam się do kupna tego telefonu.

W tej chwili jeden z najlepszych telefonów w wydaniu mini swojego starszego brata ponieważ tylko rozdzielczość dali mniejszą 720 x 1280 zamiast 1080 x 1920 ale przy takiej przekątnej nie trzeba sensu ładować full hd. Wykonanie na wysokim poziomie, telefon bardzo dobrze leży w dłoni i jest to bardzo ciekawa opcja dla osób które nie mogą się przekonać do większych urządzeń.

Sprzedałem już kilka sztuk tego modelu i czekam na nową dostawę.

Zastanowił bym się też nad nowym HTC ONE Mini 2 :arrow2:HTC One mini 2 - recenzja - Android.com.pl - Największe Polskie Centrum Google Android. , aczkolwiek technicznie gorzej wypada niż Z1 compact (1GB vs 2GB RAM, procek dużo słabszy i bateria mniej wydajna) choć do normalnego użytkowania wystarczy, cena również jest wysoka i nie idzie w parze tym co prezentuje :)

---------- Post dopisany at 14:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Panowie widzieliście nowe dziecko SONY ? Xperie M2 ?

Mateusz rozpisałem się na PW odnośnie porównania i pytań z PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zeszły mi po 1399zł, możliwe że następna partia będzie jeszcze taniej :)

lub drożej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, czy w twoim salonie sprzedajecie telefony na raty ? Dziewczyna chce sobie kupić i cały czas truje mi d*pę.

Możesz zaopiniować LG L90 ? Też całkiem całkiem mi się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie

Sony Xperia V lt25i po aktualizacji przez PC Sony Companion do JB 4.3 nie widze sieci 3G i LTE i cały czas internet jest na "E".

Przedtem było H, H+ i LTE.

Byłem dziś w PLAY, wymieniłem kartę i dalej to samo...

Na pewni to jest wina telefonu bo dziś wsadziłem moją kartę do innej V-ki i łądnie internet chodzi w LTE.

Już próbowałem wielu ustawień, robiłem nastawy fabryczne, robiłem ... napraw telefon i chyba tylko mi zostało wgrać innego ROMa??

Spotkał się ktoś z takim przypadkiem??

PABLO jak kupiłem sony w punkcie GSM (Katowicka Galeria) i mam normalnie paragon itd to mam 2 lata gwarancji w Sony czy muszę iść tam gdzie kupiłem?? Jak to jest??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo, czy w twoim salonie sprzedajecie telefony na raty ? Dziewczyna chce sobie kupić i cały czas truje mi d*pę.

Możesz zaopiniować LG L90 ? Też całkiem całkiem mi się wydaje.

Jest możliwość na tym koncie u mnie z firmy :arrow2:Przedmioty użytkownika gsm4u_2009 - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Moicz z forum tak kupował telefon u mnie i raty z alior bankiem się załatwia.

Panowie mam na sprzedaż bardzo ładną sztukę :arrow2:http://a4-klub.pl/sprzedam-22/samsung-galaxy-trend-white-gt-s7560-330694/#post4289828

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak cofnąć ostatnia aktualizacje bo jakieś syfy sie wygrały i tel. Swiruje :-(

Wysłane z mojego GT-I9100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...