Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kurczę zastanawiam się czy nie kupić sobie nadgryzione jabłko. Pobawić się i sprzedać. W tej chwili jestem bardzo zadowolony z G3 ale zobaczyłbym z Ios :) Tam nie pasuje mi zbyt dużo ograniczeń i używanie itunes do wszystkiego. Może jak znajdę za małe pieniądze 3 albo 4 to zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tyle ze japko jest mega słabe , wyglądu tylko jego nic nie przebije ale parametry to jakis żal juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze japko jest mega słabe , wyglądu tylko jego nic nie przebije ale parametry to jakis żal juz

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup moto g2 z 2014. Mami jest mega i ma aktualizvje do 5.0.2 przed note 4 co chyma dla samsunga jest poracha

Nie ta liga, nie te parametry. Poza tym patrzę w kierunku Samsunga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, pytanie odnośnie aplikacji Facebooka na Andku (konkretnie 4... Samsung).

Jakiś czas temu wyskoczyła opcja, że logujesz się do fejsa PINem (wybierasz profil, wbijasz pin i już).

Kilka dni temu zaczął wyskakiwać jakiś błąd przy logowaniu, więc wywaliłem fejsa i zainstalowałem raz jeszcze.

I do tamtej pory za cholerę nie mogę znaleźć takiej opcji, żeby logowanie zmienić na PIN zamiast hasła.

Ktoś coś, bo w necie się doszukać nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem g2 mini na sprawdzenie jak chcialem samsungi zmienic na cos innego. Polecam. 1 gb ramu ale daje rade wedlug mnie.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna jakąś aplikację do mixowania sygnału video na andka? chciałbym połączyć dwa obrazy (podzielić ekran na dwie części) z dwóch kamerek ekranie tableta czy telefonu.

Istnieje taka możliwość?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już trochę telefonów z 1GB RAM i NIGDY żaden mi się nie zawiesił i nie sprawiał problemów. Fakt test jak mam G3 to inna praca na nim,ale nie można pisać że 1GB nie daje rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazam. Choc dla mnie 1gb w samsungu gorzej wychodzil niz 1gb w lg.

Wysłane z G2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1GB dobrze biega w Sony, LG i Huawei ale od Antka 4.4.2 w górę.

Ale fakt że trzeba w aplikacjach trochę wyłączyć i fon nie może być z Orangutana bo nic nie pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogole nie kapuje jak Samsung ludziom tak mózgi spustoszyl że jest dla nich naj, tak samo jak kiedyś nokia.Dla mnie to świadczy o ciemnocie technicznej narodu.[emoji12]

No za wyjątkiem kilku telewizorów i dysków SSD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wszystkiego czytać. Ale na ost. Stronie widze cos z pclab. Nie podpieram sie już żadnym wydawnictwem. Tylko swoimi testami i doświadczeniami. Pamiętaj że jak coś przez jakieś wydawnictwo jest testowane, to w sposób marketingowy. I uwierz mi że to nie puste słowa i nie będę nic udowadniał. A intela akurat wybrałem z powodu predkości (osobiscie porównywałem z innymi) i nie napisze że najszybszy. Ale miałem w dobrej cenie i 5 lat gw. A samsung niestety ostatnio nie popisuje się żywotnością...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie mam nic przeciwko intelowi, ale jak dają w Szaysungu 10lat to co dwa lata mi nowy dadzą.Strzelili sobie w stopę.[emoji12]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca nowy. Ale jesli chodzi o. refurbished os sams i seagate talerzowe, to lepiej jak nówki...

Wysłane z taboreta G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Nigdzie nie mogę znaleźć info ani nic dotyczącego mojego problemu, a mianowicie w LG G2 mini po każdym wyjęciu karty sim resetują mi się wszystkie ustawienia ekranu zostaje tylko tapeta. Wszystkie skróty, apki i widżety znikają i muszę ustawiać na nowo a w ustawieniach nic nie mogę znaleźć o tym żeby była jakaś opcja która to resetuje.

Pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, kto ogarnia jak to jest z gwarancją na telefon w przypadku FV-marża? Wyczytałem sprzeczne informacje - sprzedający w ten sposób twierdzą że serwisy bez problemu uznają taki dowód zakupu, a ci którzy wystawiają FV vat23% zarzekają się, że niekoniecznie... Ktoś miał doświadczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś czytałem że omijać szerokim łukiem telefony z FV..ale nie pamiętam co i jak teraz ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już po prezentacji nowego SGS 6. Poza metalową ramką i Gorilla Glass z tyłu nie widzę żadnych plusów w stosunku do SGS 5. Za to wielkim minusem jest brak slotu na karty micro SD :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że aparat tak wystaje.

Ale trzeba przyznać że s6 edge świetnie wygląda :kox:

by Note2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...