Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie znasz charakteru mojej pracy i nie jestes w stanie ocenić jak użytkuję narzędzia, które są mi do pracy niezbędne. Niepotrzebnie się produkujesz. Gdybym nosił przy sobie telefon służbowy 24h/dobę to w życiu nie kupowałbym telefonu prywatnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Oj tam. PABLO ma po prostu duza dostawe LG G3 i trzeba to sprzedac coby nie zalegalo. Od razy fanboy.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. PABLO ma po prostu duza dostawe LG G3 i trzeba to sprzedac coby nie zalegalo. Od razy fanboy.... ;)

Napisałem fanboy, gdyż wypowiedź była bardzo charakterystyczna dla fanów pewnej amerykańskiej marki i pewnej polskiej partii politycznej. A tak poza tym to przepraszam za zaśmiecanie tematu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak znasz mnie osobiście i wiesz że żaden fanboy ze mnie :grin:

A o amerykańskiej firmie to nawet tutaj nie pisz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG tak sobie pierwszymi fonami nasrało ze mimo iż teraz to super sprzęt to już rynku nie odzyskają. ;-)

I bardzo mnie dziwi ich debilizm bo kiedyś tak samo zrobili syf jeszcze pod nazwą Gold Star i niczego to ich nie nauczyło. Zaraz znów się dochodzą ze trzeba będzie nazwę jeszcze raz zmieniać. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krumak znasz mnie osobiście i wiesz że żaden fanboy ze mnie :grin:

A o amerykańskiej firmie to nawet tutaj nie pisz :P

Sorry, że Cie uraziłem. Odwołuję to, że nazwałem Cię fanbojem :)Dla poprawienia humoru dodam, że mojemu ojcu poleciłem G2 mini jako nowy telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG tak sobie pierwszymi fonami nasrało ze mimo iż teraz to super sprzęt to już rynku nie odzyskają. ;-)

I bardzo mnie dziwi ich debilizm bo kiedyś tak samo zrobili syf jeszcze pod nazwą Gold Star i niczego to ich nie nauczyło. Zaraz znów się dochodzą ze trzeba będzie nazwę jeszcze raz zmieniać. ;-)

Mogą odzyskać. Samsung też kiedyś miał problem w segmencie telefonów, do tej pory pamiętam jak ludzie narzekali na "szajsungi" wychwalając Nokię (i słusznie). Teraz role się odwróciły. Samsung zgarną ogromną części rynku smartfonów. Przed LG spore wyzwanie, jak to dobrze rozegrają to może coś z tego wyjdzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowisz o szajsungu sprzed ery smartfonoow. Potem Nokia i inni m.in. LG przespalo moment bumu i... jest jak jest. Dla mnie G2 wcale nie byl jakis super hiper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko dopowiem że dalej bujam się z swoim s note 2 i miałem już sporo smartfonów ale żaden nie miał tak fajnej obudowy jak Htc Evo 3d .. serio ... to takie tylko przemyślenie :D a miałem doczynienia z sony ajfonem i innymi przereklamowanymi cudami ... typu teraz plastikowym note 2 i s3 ... a blackberry to już wogóle porażka ... czekam na note 4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko dopowiem że dalej bujam się z swoim s note 2 i miałem już sporo smartfonów ale żaden nie miał tak fajnej obudowy jak Htc Evo 3d .. serio ... to takie tylko przemyślenie :D a miałem doczynienia z sony ajfonem i innymi przereklamowanymi cudami ... typu teraz plastikowym note 2 i s3 ... a blackberry to już wogóle porażka ... czekam na note 4 :D

no a NOTE3 ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko dopowiem że dalej bujam się z swoim s note 2 i miałem już sporo smartfonów ale żaden nie miał tak fajnej obudowy jak Htc Evo 3d .. serio ... to takie tylko przemyślenie :D a miałem doczynienia z sony ajfonem i innymi przereklamowanymi cudami ... typu teraz plastikowym note 2 i s3 ... a blackberry to już wogóle porażka ... czekam na note 4 :D

no a NOTE3 ???

Note 3 chciałem kupić ale różnica nie jest aż tak duża żeby tyle dopłacać dlatego wole poczekać na note 4 i mieć już wieksze różnice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak tylko dopowiem że dalej bujam się z swoim s note 2 i miałem już sporo smartfonów ale żaden nie miał tak fajnej obudowy jak Htc Evo 3d .. serio ... to takie tylko przemyślenie :D a miałem doczynienia z sony ajfonem i innymi przereklamowanymi cudami ... typu teraz plastikowym note 2 i s3 ... a blackberry to już wogóle porażka ... czekam na note 4 :D

no a NOTE3 ???

Note 3 chciałem kupić ale różnica nie jest aż tak duża żeby tyle dopłacać dlatego wole poczekać na note 4 i mieć już wieksze różnice

Mnie od dawna zakup nota 3 lecz model mocniejszy nie NEO lecz boje sie ze bedzie mi przeszkadzac jego wielkosc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się bałem. Teraz nie zamieniłbym na nic innego :wink:

Wiesz tak codzienne uzytkowanie ok. W kieszeni sie zmiesci przeciez,lecz do roboty nosze telefon przy sobie a nie ukrywam nie powinienen ze wzgeldu na mozliwosc szybkiego uszkodzenia.

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:14 ----------

ps.masz wersje neo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalny note 3. Zależy co robisz, ale w większości przypadków sprawdzi się spigen armor s view i szkło hartowane na ekran :wink: Tylko wtedy telefon zrobi się jeszcze większy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...