Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No ja dzwoniłem.Napewno jeszcze odwiedzę salon i ciekaw jestem co tam mi powiedzą.Cena jak i modele telefonów pewnie zależą od abonamentu jaki się płaci i jak długo jest się w sieci.ja jestem od bardzo dawna a rachunki ok80żł.Spróbuje tak jak mówi Adi-postraszę rezygnacją i przejściem do innej sieci.

Co do G2 to nie wiem o jakim mówił konsultant,ale nie wspominał nic o mini.Dziwne też że Z1 lub Note 2 nie mają w ofercie dla zwykłych klientów,tylko biznes tarif.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@bialy: poczekaj jeszcze 3 miesiace, wtedy napisz rezygnacje z dalszej kontynuacji umowy z nimi i zobaczysz jakie oferty sie pojawia ;) dopoki nie napiszesz pisemka to nic nie zrobia bo do konca umowy masz jeszcze pol roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bialy: poczekaj jeszcze 3 miesiace, wtedy napisz rezygnacje z dalszej kontynuacji umowy z nimi i zobaczysz jakie oferty sie pojawia ;) dopoki nie napiszesz pisemka to nic nie zrobia bo do konca umowy masz jeszcze pol roku
Dokładnie...znajomy z salonu też mi tak powiedział żeby pismo napisać na koniec umowy o rezygnacji i wtedy to dopiero się zaczną telefony:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to info z kwietnia?

Dzisiejsze jest to :arrow2:Ulepszona wersja Galaxy S5 już wkrótce ? QHD, 3 GB RAM, Snap 805 oraz Adreno 420 - Strona 3

Samsung gra w kulki jak Sony ale w tym przypadku zagrali w uja bo ludzie wydali 3k na S5 po to by za 3-4 miesiące wyszedł taki jak chcieli wcześniej :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I cena 3tysie, proszę.... Żal mi powoli polityki samsunga i ludzi którzy ja łykają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bialy: poczekaj jeszcze 3 miesiace, wtedy napisz rezygnacje z dalszej kontynuacji umowy z nimi i zobaczysz jakie oferty sie pojawia ;) dopoki nie napiszesz pisemka to nic nie zrobia bo do konca umowy masz jeszcze pol roku
Dokładnie...znajomy z salonu też mi tak powiedział żeby pismo napisać na koniec umowy o rezygnacji i wtedy to dopiero się zaczną telefony:decayed:

Aż będziesz miał dosyć tych ofert ;) Czekaj do końca, to wtedy najwięcej zyskasz. Zawsze informacyjnie warto odwiedzić salon, żebyś miał porównanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...to jest biznes $$$$$$$$$ i uwierzcie, ze praktycznie kazda wieksza firma stara sie aby klient zostal odpowiednio :sexinbed::decayed:

co do tel to najlepiej jak maja w garsci klienta przynajmniej na 2 lata :decayed: a wtedy mozesz dostac nawet samochod :shock3::grin: "gratis" :whistling: ktory odpowiednio :grin: splacisz oczywiscie :wink:

Dokladnie jak KREDYT :kox::kwasny::facepalm::wink: ...gratis to obecnie mozna pojsc ale na spacer :decayed: aby za duzo reklam nie mieszalo w glowie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ma ktos sprawdzona navi (sygic) na oneM8 i mógłby podesłać na PW

DZIĘKI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest na Google Play w wersji darmowej i płatnej. A może Yanosik Ci wystarczy tez z Google Play.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura&hl=pl&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dsygic+play

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygic jest na Google Play w wersji darmowej i płatnej. A może Yanosik Ci wystarczy tez z Google Play.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sygic.aura&hl=pl&referrer=utm_source%3Dgoogle%26utm_medium%3Dorganic%26utm_term%3Dsygic+play

yanosika mam po PL i google maps starczaja , potrzebuje offline na cz/de itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mapa to tylko na PL. Na zachodzie to syf. Lepszy Tom Tom itp.

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy telefony z sieci Plus mają simlocka i oprogramowanie Plusa ? Mogę kupić LG L90, wziętego z Plusa, który ma działać w sieci Play. I to samo pytanie tyczy się Orange, jakie oni mają oprogramowanie i simlock ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plus i Orange wkładają swój brand do telefonów. Ale więcej tego daje Orange. Dodatkowo wkłada simlocka w plusie go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mapa to tylko na PL. Na zachodzie to syf. Lepszy Tom Tom itp.

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Krzysiek jak syf???

Automapa ma licencję na bazę adresową tą samą co Garmin, Becker czy Navigon bo mają od jednego z dwóch głównych dostawców map na świecie, czyli firmy Navteq :arrow2:AutoMapa :: AutoMapa wybrała mapy firmy NAVTEQ, jako uzupełnienie swoich map Polski. Mapy NAVTEQ zapewnią pokrycie 43 krajów Europy

Drugi największy konkurent dostawcy map to firma Tele Atlas i z niego korzystają firmy TomTom, Clarion czy Mio, przez 3 lata pracy w Media Markt ponad 200 osobom wgrałem mapę AM na europę i każda która jechała na najaktualniejszej mapie nie skarżyła mi się że zabłądziła w europie.

P.S - TomTom jest od wielu lat liderem na wyspach, ma tam największą bazę dodatkowych punktów POI czy kodów kreskowych.

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Samsung Galaxy S3 NEO - czyli KitKat w S3

To jakaś kpina :facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy kogoś kto pracuje w T-mobile

Wysłane z mojego Xperia J przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...