Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś wie na temat Tapatalk. Miałem Pro i kicha się pierniczy, brak aktualizacji. Musiałem zainstalować zwykły a nawet Pro juz nie ma na Google Play.

[emoji84]

Tapatalk Sony Xperia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Masz może link do zwyklego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto mapa to tylko na PL. Na zachodzie to syf. Lepszy Tom Tom itp.

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Krzysiek jak syf???

Automapa ma licencję na bazę adresową tą samą co Garmin, Becker czy Navigon bo mają od jednego z dwóch głównych dostawców map na świecie, czyli firmy Navteq :arrow2:AutoMapa :: AutoMapa wybrała mapy firmy NAVTEQ, jako uzupełnienie swoich map Polski. Mapy NAVTEQ zapewnią pokrycie 43 krajów Europy

Drugi największy konkurent dostawcy map to firma Tele Atlas i z niego korzystają firmy TomTom, Clarion czy Mio, przez 3 lata pracy w Media Markt ponad 200 osobom wgrałem mapę AM na europę i każda która jechała na najaktualniejszej mapie nie skarżyła mi się że zabłądziła w europie.

P.S - TomTom jest od wielu lat liderem na wyspach, ma tam największą bazę dodatkowych punktów POI czy kodów kreskowych.

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Samsung Galaxy S3 NEO - czyli KitKat w S3

To jakaś kpina :facepalm::facepalm::facepalm:

Zgadzam się z opinią, że za granicą AM to syf.. jadąc jakiś czas temu do DE Automapa chciała jechać jakimiś debilnymi landówkami a navi w radiu Pionnera mówiło tylko " zjedź z autostrady" " wjedź na autostrade " a dodam, że było zaznaczone aby była droga szybka i z autostradami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Kto jeździł ten wie. A kto jeździ i chwali niech obok Tomka postawi i porówna. ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za granicą TomTom wypada bardzo dobrze i raczej z niego nie zrezygnuję. Jednak w kraju potrafi mnie wyprowadzić w pole, więc zawsze biorę nie niego poprawkę. Ostatnio we Wrocku musiałem skorzystać z nawigacji via Google Maps, bo TT nie mógł odnaleźć wybranej ulicy. Nieczęsto, ale się zdarza. Poza krajem TT sprawdzał się praktycznie wszędzie i polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie ktoś poradzi jak w S5 włączyć usuwanie polskich znaków w smsach ?

Coś nie mogę nigdzie znaleźć takiej opcji ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebna pomoc

Tablet trak tpad 9763

najpierw system się spiprzyl w taki sosob ze jeszcze się uruchamiał ale nie do końca bo wyskakiwał monit ze niestety coś tam nie działa, po kilkukrotnym resecie padło całkiem, po włączeniu pokazuje się ekran startewy trak , dalej już nie idzie, nawet ikony andka nie laduje

System był 4.1

I teraz tak jak na nowo postawić system, poptrzebuje instrukcji krok po kroku programy linki download no wszystko

Zanim się system posypał na maxa to wpisywałem frazy odnosnie tych nie uruchamiających się programów i czytałem ze to wina programu startującego i ze trzeba zainstalować inny jakiś

Pomożecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie i prośba o mądrą odpowiedź ... a mianowicie czy jest jakaś aplikacja na andka która zrobi z mojego note 2 transmitter samochodowy czyli puszczanie muzyki z telefonu na zasadzie działania transmitera ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie i prośba o mądrą odpowiedź ... a mianowicie czy jest jakaś aplikacja na andka która zrobi z mojego note 2 transmitter samochodowy czyli puszczanie muzyki z telefonu na zasadzie działania transmitera ???

Mario, fanboy "japka" odpowiedział by Ci: "z Nota 2 możesz sobie zrobić tacke do krojenia chleba" :polew:

A serio to kup na allegro transmiter za 15zł i po problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam transmitera bo naprawdę strasznie słabą jakość muzyki daje, no chyba że komuś to nie robi i chce mieć tylko coś żeby brzęczało:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam, ale uciąć słuchawki, zarobić wtyczki i podłączyć do radia przez aux. Chodzi super.

Co do jabry to sprzęt klasa. Miałem wersje starsza jeszcze jajko i była lepsza od zestawu SE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, pomóżcie.

Mam Samsunga Galaxy S3 i od półtora tygodnia co chwilę wyskakuje mi komunikat "w trakcie pobierania wiadomości głosowej wystąpił błąd. Spróbuj ponownie później". Byłem w Playu i Baba wyłączyła mi pocztę głosową ale to okienko znowu wyskakuje :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś używa GG, Skype itp polecam aplikacje IM+ wszystko w jednym.

A na misiaczki konkurencja Yanosika od NaviExpert czyli Rysiek.

https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.naviexpert.rysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupie pytanie i prośba o mądrą odpowiedź ... a mianowicie czy jest jakaś aplikacja na andka która zrobi z mojego note 2 transmitter samochodowy czyli puszczanie muzyki z telefonu na zasadzie działania transmitera ???

Mario, fanboy "japka" odpowiedział by Ci: "z Nota 2 możesz sobie zrobić tacke do krojenia chleba" :polew:

A serio to kup na allegro transmiter za 15zł i po problemie :wink:

Słaba jakość ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...