Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APR] Wycieki z pod wałka rozrządu


pablo198125

Rekomendowane odpowiedzi

kolego ja wymieniajac rozrzad wymieniłaem od razu wszystkie uszczelniacze nie jestem pewnien ale mi się wydaje że trzeba cały rozrząd rozszczepić inaczej nie podejdzie sie :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak puszcza spod wałka to trzeba rozrząd zrzucić i koło z wałka zdejmować :rolleyes: Dawno robiłeś rozrząd? bo może przy okazji nowe graty byś sobie machną. A może puszcza spod pokrywy zaworów nad wałkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rozrząd mam ok jeszcze jakieś 40tyś do wymiany uszczelki pod deklem już wymieniłem wcześniej nie ciekło teraz zaczęło ale chyba trzeba będzie się za to wziąć bo ubywa olej a po za tym jak kapnie na wydech to chmura dymu myślałem ze obędzie się bez rozpinania rozrządu ale widocznie nic z tego dziekuję za informacje a wiecie coś o jakichś zlotach audi chętnie bym pojechał poznał trochę ludzi i wymienił się informacjami pozdro dla wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nieraz wyciek moze pomoc u mnie rowniez szukalem wycieku wszystko bylo zalane z przodu olejem, chcac nie chcac trzeba bylo rozebrac nie bylo pewnosci czy spod przykrywki czy uszczelniacze na walkach, mechanior rozebral caly przod a tam zonk pasek rozrzadu wyciagnal sie do tego stopnia ze napinacz ktory sie tam znajduje wyszedl na maxa i sie zacial przez to a mimo to pasek nadal luzny jeszcze troszke i byloby pewnie po motorze nie trzeba mowic jaki bylby koniec jakby pasek spadl albo rozrzad przeskoczyl wymienilem od razu wszystkie uszczelniacze i uratowalem silnik przed remontem dodam ze przed ta akcja robiony byl kompletny rozrzad :kox: :kox: :kox: :kox:nie powiem kto ma zawsze szczescie :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...