Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spray na przyciemnianie szyb


moscic

Rekomendowane odpowiedzi

Przegladajac angielski e-bay w poszukiwaniu ori radia znalazlem cos takiego:

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250800496449&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

Spray w puszce do przyciemniania szyb. Czy ktos z was spotkal sie z czyms takim? Ponad 100 sztuk sprzedanych ale to wcale nie musi swiadczyc o tym ze to cos jest dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam ze tak. Kwestia tylko tego jak bardzo to sciemnia i czy rownomiernie sie rozprowadza. Bo ja szyb w samochodzie calkowiecie czarnych nie chcialbym miec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opcja :mysli: gdyby to zdawało egzamin i ściemniało powiedzmy o 50% to super alternatywa dla folii :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az mnie korci zeby to kupic i wyprobowac :naughty: Tylko jak sie okaze ze to jakis bubel to jak to pozniej zmyc :mysli: Chyba ze zastosowac na jakims szkle i zobaczyc jak to bedzie wygladac. W sumie stolik pod telewizor mam ze szkla wiec mam juz pacjenta :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az mnie korci zeby to kupic i wyprobowac :naughty: Tylko jak sie okaze ze to jakis bubel to jak to pozniej zmyc :mysli: Chyba ze zastosowac na jakims szkle i zobaczyc jak to bedzie wygladac. W sumie stolik pod telewizor mam ze szkla wiec mam juz pacjenta :polew:

No to kolego bierz :good: i koniecznie daj znać jakie to daje efekty :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zamowilem. Po przetestowaniu dam znac jak to wyglada :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekawy :) Ale ja to juz tylko czekam az to przyjdzie i zobacze czy wypije te piwko z zalu czy z radosci :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta puszka na avanta chyba nie starczy :mysli:

Nawet nie mów :tongue4: czekam na opinie kolegi, który zamówił i jeżeli ten specyfik zda egzamin to sam zamawiam :decayed: 2 puszki??? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta puszka na avanta chyba nie starczy :mysli:

Nawet nie mów :tongue4: czekam na opinie kolegi, który zamówił i jeżeli ten specyfik zda egzamin to sam zamawiam :decayed: 2 puszki??? :naughty:

2 powinny starczyć :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta puszka na avanta chyba nie starczy :mysli:

Nawet nie mów :tongue4: czekam na opinie kolegi, który zamówił i jeżeli ten specyfik zda egzamin to sam zamawiam :decayed: 2 puszki??? :naughty:

2 powinny starczyć :mysli:

Tak szukam po allegro i u nas chyba nikt takim czymś nie handluje :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić jeszcze to

potem to

a na koniec udać się na pokaz

:facepalm:

Kolego nie przesadzasz? :mysli: Jeżeli to da podobny efekt jak folia to będzie świetna alternatywa szczególnie że cena nie jest wygórowana :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kupić jeszcze to

potem to

a na koniec udać się na pokaz

:facepalm:

Kolego nie przesadzasz? :mysli: Jeżeli to da podobny efekt jak folia to będzie świetna alternatywa szczególnie że cena nie jest wygórowana :good:

IMHO

człowiek myślący przyciemnia szyby atestowaną folią, bo nie nagrzewa się wnętrze, zatrzymuje promienie UV, daje poczucie dyskrecji, ładnie wygląda...

człowiek myślący inaczej, myśli inaczej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...