Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Problem z podświtlanom gałką zmiany biegów


prikrize

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam mały problem a mianowicie poprzedni właściciel zamontował podświetlaną gałkę zmiany biegów i próbując ją odkręcić urwał druciki (głupek) i postanowiłem to naprawić, a mianowicie pociągnąłem nowy kabel w miejsce starego z tym że żaróweczka która tam była została uszkodzona i wstawiłem zwykłą, lecz ona strasznie się nagrzewa i po dłuższej jeździe jest za ciepło w rękę, i tu rodzi się moje pytanko czy tak powinno być czy są jakieś żaróweczki które się nie nagrzewają.

z góry dzięki za pomoc!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Mam mały problem a mianowicie poprzedni właściciel zamontował podświetlaną gałkę zmiany biegów i próbując ją odkręcić urwał druciki (głupek) i postanowiłem to naprawić, a mianowicie pociągnąłem nowy kabel w miejsce starego z tym że żaróweczka która tam była została uszkodzona i wstawiłem zwykłą, lecz ona strasznie się nagrzewa i po dłuższej jeździe jest za ciepło w rękę, i tu rodzi się moje pytanko czy tak powinno być czy są jakieś żaróweczki które się nie nagrzewają.

z góry dzięki za pomoc!!

Wstaw diodę :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dioda się nie nagrzewa, bez najmniejszego problemu kupisz w jakim chcesz kolorze. Są dostępne bezpośrednio na 12V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej B6 mam podświetlan... podświetlaną :wink4: gałkę zmiany biegów i zapewniam Cię, że nic się nie grzeje- diody nie nagrzewają się na szczęście tak jak zwykłe żaróweczki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...