Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Piszczące hamulce A4 B6


slawek281p

Rekomendowane odpowiedzi

Pajda na jakim zacisku jezdzisz ?

co masz na myśli

zaciski mam 320/288 , brane u Ciebie już dawno dawno temu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis wysyp jest bo dzisiaj tez bylo info o piskach. Ale jak piszczy znaczy hamuje... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis wysyp jest bo dzisiaj tez bylo info o piskach. Ale jak piszczy znaczy hamuje... :wink:

hehe no tak co do tego nie ma żadnej wątpliwości że hamuje

tylko czemu w koło mają wszyscy wiedzieć że hamuje, stoisz w korku i wszyscy patrzą na ciebie :facepalm: jak jedziesz metr po metrze

miały byś mega super te ferodo ds a do mnie to jest szajs , chyba że z tarczami OZ bedzie się to inaczej zachowywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze piszczy nie jest wina klocków, zapamietaj do konca życia.

Albo jest to wadliwy montaż albo luzy w zawieszeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakis wysyp jest bo dzisiaj tez bylo info o piskach. Ale jak piszczy znaczy hamuje... :wink:

hehe no tak co do tego nie ma żadnej wątpliwości że hamuje

tylko czemu w koło mają wszyscy wiedzieć że hamuje, stoisz w korku i wszyscy patrzą na ciebie :facepalm: jak jedziesz metr po metrze

miały byś mega super te ferodo ds a do mnie to jest szajs , chyba że z tarczami OZ bedzie się to inaczej zachowywać

To nie szajs. Opchnąłem tych klocków kilkanaście kpl i jestes pierwszy któremu popiskują. Róznicy w hamowaniu nie czujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze piszczy nie jest wina klocków, zapamietaj do konca życia.

Albo jest to wadliwy montaż albo luzy w zawieszeniu.

no kolego nie zgodzę się z Tobą.

Moj mechanik lata już montuje klocki i tarcze ate(dobre-nie jak kto uważa) robi to w taki sposób że czapki z głów, czysci pucuje smaruje sprawdza tłoczki itd itp ale sam mówi ze zdarza sie czasem partia taka która piszczy i zrób co chcesz. A przecież montóje zawsze w ten sam sposób.

Złośliwość żeczy martwych?

Edytowane przez lysy-wr400
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev, wejdą te fele na zaciski od A6 320?

Felgi aluminiowe Borbet 16" 5x112 Karpacz ⢠OLX.pl (dawniej Tablica.pl)

ET tej felgi to 40.

Chciałbym założyć na nie te opony (już je posiadam, ale felga stalowa 16 nie wchodzi pod te zaciski):

Uniroyal MS Plus 77 205/55 R16 94 H XL ⣠Motostrada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem , klocki TRW , a piszczą jak pociąg kolejowy :/ , przy składaniu posmarowane prowadnice i pisk niemilosierny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo jest to wadliwy montaż albo luzy w zawieszeniu.

DEV - rozwiń proszę. Zauważyłem, że popiskuje mi któryś klocek w PP kole. W zaciskach 320mm brakuje blaszek na prowadnicach klocków, klocek dość swobodnie przemieszcza się i zapewne przez to gdzieś styka się z tarczą. Lekkie dociśnięcie hamulca i pisk znika. Klocki i tarcze mają 3kkm... gdzie szukać przyczyny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do wymiany była piasta. Po prostu skrzywiona. Hamulce wymieniłem tydzień wcześniej. Tarcza była krzywa klocki się kończyły i miałem spore wibracje podczas hamowania. Ustąpiło ale po 3 dniach pojawiło się piszczenie. Montaż był ok i zawieszenie w bdb stanie technicznym. Przyczyną była piasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki halla pagid do zaciskow s4 b6/b7 tyl

kupione tu na forum po 2tys zaczely piszczeć (niezaleznie czy sie zgrzeja czy nie )

mozliwe że sie zrobilo szkło czy kupować inne klocki ? wczesniej na ferrodo z tylu było cicho

Prosze o Pw z oferta ferrodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klocki halla pagid do zaciskow s4 b6/b7 tyl

kupione tu na forum po 2tys zaczely piszczeć (niezaleznie czy sie zgrzeja czy nie )

mozliwe że sie zrobilo szkło czy kupować inne klocki ? wczesniej na ferrodo z tylu było cicho

Prosze o Pw z oferta ferrodo

ja ogólnie mam kiepskie doświadczenia i z tarczami i z klockami pagida :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszczałka, mam w cytrynie, dzwieki jak na stacji :decayed:

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DEV,

Witam, szukam klocków i tarcz przednich do A4 B6 BEX napęd na przód, felgi 16', nie mogę do Ciebie napisać na priv, wyrzuca błąd. Co możesz zaproponować do jazdy 99% miasto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ferodo & Ferodo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam cale heble ferodo i przod piszczy strasznie. Tym bardziej w czasie jazdy po miescie w cieple dni przy dojezdzie do świateł. A przod byl zakladany w styczniu. Zaciski po regenaracji prowadnice posmarowane, tarcze byly odtluszczone, piasty i jarzma wyczyszczone. Gdy jest zimno piszcza mniej lub wcale,co dziwne prawe kolo piszczy bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadnic nie smarujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prowadnic nie smarujemy

a to ciekawe, zaden mechanik o tym nie mowil ale sprawdze to czy bedzie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...