Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] FORGE FMDVSPLTR - dyskusja o hybrydzie bov/dv


Norbunio

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co na zwykłej DV ? Jutro odbieram 710 z TT 225hp (profilaktyczna wymiana) do tego po sofcie zwiększy się boost wiec wiec z tego co piszesz bedzie dobrze sapało:)

Wychodzi na to ze forge'a jednak odpuszcze...

Tak , na zwykłej DV bedzie ok

BTW od jakiegoś czasu DV-ki czy to z wersji 150KM 180KM 225KM niczym sie nie różnią :cool1:

jak ja brałem to koleś w ASO powiedział że te 710N to jakieś wzmocnione :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozważam montaż tipa i stożka.

jak założysz Tipa + stożek to zaden splitter nie bedzie ci potrzebny , z seryjnej DV-ki jest dobre jebniecie :good:

Właśnie zbieram info na ten temat. Słuchałem jak stożek na seryjnej dv wali i jest na prawde dobrze:)

Ze splitera nie będzie żadnego pożytku oprócz syczenia a skoro upuszcza powietrze do atmosfery to cholera czy auto troche nie ucierpi nie sprawności. Niby nikt nie narzeka ale zawsze jest ta niepewność. Stożek podniesie sprawność silnika i da to pieprzone pssst praktycznie w tej samej cenie co splitter a do tego bedzie slychac turbo jak sie wkreca:)

Kwestia jeszcze przemyslenia ale jestem juz chyba blizej montazu stozka z tipem niz splitera

mówisz kolego o tym jak na moim tipe i stożku sapie? Czy o jakimś innym przykładzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie po mieście jeździ od niedawna nieźle zmodzone 1.8T z tym bovem i to pss jest bardzo bardzo głośne robi mu to niezłą robote :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie rozważam montaż tipa i stożka.

jak założysz Tipa + stożek to zaden splitter nie bedzie ci potrzebny , z seryjnej DV-ki jest dobre jebniecie :good:

Właśnie zbieram info na ten temat. Słuchałem jak stożek na seryjnej dv wali i jest na prawde dobrze:)

Ze splitera nie będzie żadnego pożytku oprócz syczenia a skoro upuszcza powietrze do atmosfery to cholera czy auto troche nie ucierpi nie sprawności. Niby nikt nie narzeka ale zawsze jest ta niepewność. Stożek podniesie sprawność silnika i da to pieprzone pssst praktycznie w tej samej cenie co splitter a do tego bedzie slychac turbo jak sie wkreca:)

Kwestia jeszcze przemyslenia ale jestem juz chyba blizej montazu stozka z tipem niz splitera

mówisz kolego o tym jak na moim tipe i stożku sapie? Czy o jakimś innym przykładzie :naughty:

No powołując sie na przykład myslałem o twoim sapaniu, co prawda w trakcie jazdy nie już go nie słyszałem ale to pewnie dlatego że byłeś z przodu hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to jeszcze tak nie syczy głośno na większym stozku glośniej jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz stożek? Ja jak bede pakowal to najwiekszy jaki sie da w sensie na ile pozwola warunki i rozsadek.

wątek o stozku już jest-tam kontynuujcie Panowie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26825.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz stożek? Ja jak bede pakowal to najwiekszy jaki sie da w sensie na ile pozwola warunki i rozsadek.

wątek o stozku już jest-tam kontynuujcie Panowie :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26825.0

spoko :good: Norbunio na pytanie stozka odowiem Ci juz w odpowiednim dziale czyli jak wyzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...