Jump to content
0
Delongi

[ALL B7] Poduszka skrzynii biegów

Recommended Posts

Panowie witam !!!

Mam taki problem uszkodziłem podporę skrzyni biegów ( wzmocnienie poprzeczne ). Było pęknięte w trzech miejscach. Jako , że w moim mieście nie ma serwisu audi pojechałem do VW bo na stacji diagnostycznej nie mogli dojść skąd dochodzi pukanie. W VW stwierdzili , że wzmocnienie do wymiany a poduszka ok. No i zamówiłem wzmocnienie 8E0399263AL i co się okazało po wymianie że dalej wali. Fachowcy z VW stwierdzili że trzeba wymienić poduszkę ale żeby sprawdzić muszą zdjąć zamontowane wzmocnienie spisać numer części i zamówić no i to sprawdzenie kosztuje więc im powiedziałem żeby frajera sobie poszukali gdzieś indziej.

Panowie prośba o pomoc bo w sklepach motoryzacyjnych podają że jest kilka opcji. Może ktoś mi podać numer tej części. jeżeli jest potrzebny win proszę o wiadomość na priva. Z góry dzięki.

[mod]Jak piszesz wątek to umieszczaj go dobrze oraz wpisuj prefix, bo nie wiadomo o jaki model chodzi ewentualnie jaki model silnika (w Twoim profilu jest niezgodność proszę o wpisanie prawidłowego) - poprawiłem[/mod]