Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Lakier


prikrize

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Mam pytanie czy da się dobrać lakier do samochody, jak tak to czy orientuje się ktoś gdzie w okolicy Wrocławia można takie coś dostać, i drugie moje pytanie, a mianowicie z pod listwy na tylnych prawych drzwiach wychodzi mała plamka rdzy jak się jej pozbyć aby się nie rozeszła??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Lakier kupisz np w firmie CSV . Wpisz w Googlach + Wrocław , bo maja firmę na paru ulicach , wiec wybierzesz gdzie masz bliżej . Tylko ze to będzie lakier pod pistolet lakierniczy . Z tymi drzwiami to musisz zdemontować listwę wyczyścić rdze i pomalować ( dobrze jeszcze by było użyć jakiegoś specyfiku anty rdzewnego )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale lakiernik skasuje dosyć sporo, a co do tego lakieru to słyszałem że można kupić takie z pędzelkiem jak lakier do paznokci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reparaturkę z pędzelkiem kupisz w ASO na karkonoskiej tylko musisz podać im nr VIN lub kod lakieru z wnęki koła zapasowego.Możesz też kupując lakier np na żernickiej zażyczyć sobie aby napełnili nim areozol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te listwy to gorączka B5... zdejmujesz listwe, trzeba to wyczyścić, potem odrdzewiacz, podkład i farba a potem polerka i tyle:) chyba ze chcesz tylko zaprawe robić ale to po zimie ci odpadnie bo sól zrobi swoje. Już 3 razy to malowałem ale pewnie na tym nie skończy się..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak robić to tylko porządnie. Czyli nie mam się co martwić że tylko ja mam to przekleństwo??

W przedliftach te listwy tak często nie rdzewieją, w poliftach jest gorzej :gwizdanie:

btw, mam nadzieję, że Twoje auto nie wygląda tak jak to z avatara :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dorabiałem w Mysłowicach u przedstawiciela firmy Spies Hecker (jak widzę to we Wrocławiu również jest). Koszt ok 400ml lakieru + opakowanie spray to jakieś 40PLN, a lakier dobrali idealnie po klapce (wlewu paliwa). Bo cóż pędzelkiem to można jakiś malutki odprysk zabezpieczyć, a jak się nie ma kompresora i pistoletu to wg. mnie najlepsze rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem to samo :kwasny: w castoramie kupiłem taki malutki pistolet i to zamalowałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...