Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHH] Wyciek w układzie chłodzącym


walcu3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bylem dzisiaj na stacji kontroli pojazdow, zeby dowiedziec sie dlaczego ubywa mi systematycznie plyn chlodniczy. Okazalo sie, ze dolny przewod ktory idzie z chlodnicy jest nieszczelny, czy mozna go jakos zreperowac dac jakas uszczelke?? dodaje zdjecie. ggg4.jpg

[mod]Czy trudno wybrać konkretny prefix, jeśli pytasz o konkretną rzecz do konkretnego silnika po drugie czytaj tytuły działów, bo ten akurat nie jest do tego zapytania. - poprawiłem kolejne wylądują w koszu[/mod]

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 13:45_________________________________________________Sorki, nie wiedzialem do jakiego watku to wkleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj ja używam takiego silikonu,przed składaniem wszystko powinno byc suche i dobrze odtłuszczone. http://moto.allegro.pl/versachem-niebieski-silikon-85g-343c-i1653506818.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek sprawdź czy nie ma nigdzie tam pekniec ale najczestrzą przyczyna jest - korozja tej zawleczki korozja coraz bardziej puchnie i osadza sie na oringu co powoduje nieszczelnosc.miałem tak u siebie kupiłem nowe zabezpieczenie i oring- wyczyscilem wszystko dokladnie i juz bedzie rok po tym zabiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...