Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Intercooler i jeszcze jedna sprawa.


Zemis

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam intercoolera do swojej Audi, bo jest zgnieciony a jakiś partacz go po prostu prawie oblał silikonem i tak zostawił ;/

Zdj_cie0225.jpg

a tu pytanie z mojej strony pytanie, od czego podejdzie taki intercooler? może od Passata bądż czegoś innego? chodzi cały kompletny z mocowaniami itp itd. dzięki za

odpowiedz

chodzi o taki chyba:

http://motoallegro.pl/audi-a4-8e0-01-05r-1-9tdi-130km-intercooler-i1630263170.html

(ogłoszenie pierwsze z brzegu)

a i jeszcze jedno...na łączeniu węży jest spocenie i tak wygląda jakby był wyciek i taka maź jest jakby olej tam był...co to może znaczyć?

wziąłem rozkręciłem węzę prowadzące do intercoolera i jest tam olej, tylko nie wiem skądś tam się wziął...

i jeszcze jedno pytanie na co jest zostawione miejsce obok zbiorniczka do płynu hamulcowego?

Zdj_cie0226.jpg

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczne od tego oleju.W układzie dolotowym ma być film olejowy czyli taki osadzik oleju to jest prawidłowe czemu to poczytaj.No chyba że sie leje ciurkiem no to albo turbo albo odma padła.Intercooler od passata b5 powinien pasować na 99% bedzie to samo.Co do wolnego miejsca niewiem czy tam nie ma być klaksonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...