Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Magazyn Telewizyjny Top Gear BBC - odcinki


Korzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbowałem tych innych serii oglądać, bo dla mnie Top Gear to głównie Clarkson, May i Hammond, a nie auta, które są miłym dodatkiem. Równie dobrze mógłby to być program o kosiarkach i pewnie byłby tak samo dobry i popularny. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie próbowałem tych innych serii oglądać, bo dla mnie Top Gear to głównie Clarkson, May i Hammond, a nie auta, które są miłym dodatkiem. Równie dobrze mógłby to być program o kosiarkach i pewnie byłby tak samo dobry i popularny. ;d

Dokładnie takie samo mam zdanie, nigdy nie myślałem nawet oglądać inne serie TG :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Damian A4

Ci trzej - Jeremy, Hammond i kapitan Ślimak są idealnie dobrani, dobrze się ich ogląda, nawet jak pracują ciągnikami w polu :polew:

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Ciekawi mnie tylko czy kpt. Mistrz orientacji faktycznie jeździ czarną Pandą :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zwiastuny widziałeś?? Ciekawe czy będzie Lamborghini Sesto Elemento:jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ci trzej - Jeremy, Hammond i kapitan Ślimak są idealnie dobrani, dobrze się ich ogląda, nawet jak pracują ciągnikami w polu :polew:

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:58 ----------

Ciekawi mnie tylko czy kpt. Mistrz orientacji faktycznie jeździ czarną Pandą :decayed:

Top Gear 18 (1/8) w TVN Turbo

Sobota 9:55 pilotażowy

Niedziela 13:00 powtórka

Czwartek 11:30 powtórka powtórki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeremy sfajczył karbon w Lambo :facepalm::facepalm:

ma talent gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na BBC Knowledge pokusiłem się o oglądnięcie TG Australia i TG USA, to chyba jakaś kpina, po 20 minutach miałem dosyć. Tania badziewna podróbka niczym większość rzeczy z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOP GEAR jest tylko jeden i myślę że większość się z tym zgadza :kox:

---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

News: The Worst Car in the History of the World - nowe Top Gear DVD już 19 listopada! | TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

---------- Post dopisany 30-10-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 21:12 ----------

News: Top Gear Samochody Bonda dostępny do pobrania! | TopGear.net.pl - Polska strona fanów TopGear

---------- Post dopisany 26-11-2012 at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany 30-10-2012 at 20:06 ----------

556290_457542870969100_246458318_n.png

:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale parówa !!!!!!! :decayed::decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...