Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gdzie w Krakowie przyciemnić szyby?


guardian

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Proste pytanie : które zakłady w Krk polecacie i jakie są koszty. Samochód: A4 sedan 2003r > do przyciemnienia wszystkie szyby za wyjatkiem przedniej czołowej. Folia jakaś markowa np, Sunguard > koniecznie "solarna" czyli chroniąca przed upałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanlazłeś już firmę?Ja też chcę przyciemnić jak dwa to może bedzie taniej? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się pytałem w Euroglass (tyle że w Rzeszowie) to za tył avanta powiedzieli 600 zł + 200 zł za przód. Folia sungarda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja popytam w Krakowie tam gdzie już robiłem .Dam znać :)[br]Dopisany: 17 Luty 2008, 12:48 _________________________________________________Witam popytałem i komplet bez przednich szyb 500 zł 7 lat gwarancji folia SUN GAR

Firma AAK działa już 10 lat i nie ma z nimi problemu.Czas montażu ok 5 godzin.Ściągają tylko tapicerki na drzwiach. tel.012 268-20-90 ul.Światowida 24

Jestem umówiony w przyszłym tygodniu na wtorek.

Jest to najtańsza oferta jaką udało mi się sprawdzić. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie...500 zeta za sam tył to drogawo

Ja wkrótce przyciemniam całość w cenie 650

Może jakby się zebrało z 5 wozów to taniej by wyszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie...500 zeta za sam tył to drogawo

Ja wkrótce przyciemniam całość w cenie 650

Może jakby się zebrało z 5 wozów to taniej by wyszło

A gdzie znalazłeś ofertę tańszą?

Mnie za cołość powiedział 550 zł wię nie wiem czemu za sam tył krzyczy 500zł? może coś urwie jak będzie nas więcej? :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pytałem (o cały samochód - sedan) w Car-Solar:

za najtansza wersje 550

za solarna 650

za solar + odblask 750

a Ty gdzie i jaka folia za 550?[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 15:51 _________________________________________________....o AAK nie slyszałem jeszcze nic...Car Solar wszyscy chwalili jak dotad

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pytałem (o cały samochód - sedan) w Car-Solar:

za najtansza wersje 550

za solarna 650

za solar + odblask 750

a Ty gdzie i jaka folia za 550?[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 15:51 _________________________________________________....o AAK nie slyszałem jeszcze nic...Car Solar wszyscy chwalili jak dotad

A gdzie to jest?.Ja juz u nich robiłem dwa auta i było wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...u wylotu z KrK na Zakopiankę

Aha po prawj stonie w domkach?Alan-tam robiłem passata piecowo.A nie pytałeś ile za avanta?Mozemy razem u niego zrobić/ja odwołam tamto/aha a jaką folia robisz? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krude ceny straszne :shocked: w bielsku białej jest firma Interbud II gdzie przyciemnienie tył + przód, zwykła ale firmowa np. sunguard folia 500zł bez rabatu a folia lustrzna to było chyba 600zł bez rabatu z tego co pamietam ceny mozna było negocjowac. Szybko i bardzo starannie wykonana robota. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem zrobiłem...i szkoda gadać. ;(

Jadę poprawiać w środę koszt 650 zł zwykłą folią wszystkie szyby.[br]Dopisany: 27 Luty 2008, 14:41 _________________________________________________

Krude ceny straszne :shocked: w bielsku białej jest firma Interbud II gdzie przyciemnienie tył + przód, zwykła ale firmowa np. sunguard folia 500zł bez rabatu a folia lustrzna to było chyba 600zł bez rabatu z tego co pamietam ceny mozna było negocjowac. Szybko i bardzo starannie wykonana robota. POLECAM

Możesz zrobić zdjęcia .Bardzo proszę i jaką folia robiłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym się pisał na lekkie przyciemnianie, tak żeby była ochrona przed sloneczkiem w lecie...ale tylko w porzadnej firmie :th: , jak coś dobrego znajdziecie to dajcie znać, pojedziemy w kilka bryczek, ja do roboty też mam avanta :), oczywiscie wszystkie szybki z wyjatkiem szyby człowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym się pisał na lekkie przyciemnianie, tak żeby była ochrona przed sloneczkiem w lecie...ale tylko w porzadnej firmie :th: , jak coś dobrego znajdziecie to dajcie znać, pojedziemy w kilka bryczek, ja do roboty też mam avanta :), oczywiscie wszystkie szybki z wyjatkiem szyby człowej

Ja już sciemniłem.Solar glas na Zakopiańce .Miało być po znajomości ale zapłaciłem 650 zł wszystkie /czołowa też/mały pasek.Nie jestem zadowolony bo jest za ciemno zrobiony tył.Jadę na poprawkę w środę.Nie jest to ich wina ale,nie było właściciela i może dlatego sie nie dogadałem.Myślę że w środę bedzie ok.Jak chcesz moge pokazać abyś nie popełnił tego samego błędu.Robiłem juz u nich dwa samochody było ok.

Miałem co prawda robić w AKK ale kolega mnie na mówił i tak wyszło. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszał ktoś może o firmie marko polo ?? ponoć że są dobrzy w tym co robią http://www.marco-polo.pl/foliowanie.html :mysli:

waskipl dzięki, ale ja w sumie chce tylko minimalnie przyciemnić szybki, tak żeby środek aż tak bardzo nie grzał się w lecie jak mi auto stoi cały dzień na slońcu... a czołową przyciemniac nie musze, bo mam szybkę własnie z takim paskiem. w razie czego na pewno się do Ciebie zgłosze... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a słyszał ktoś może o firmie marko polo ?? ponoć że są dobrzy w tym co robią http://www.marco-polo.pl/foliowanie.html :mysli:

waskipl dzięki, ale ja w sumie chce tylko minimalnie przyciemnić szybki, tak żeby środek aż tak bardzo nie grzał się w lecie jak mi auto stoi cały dzień na slońcu... a czołową przyciemniac nie musze, bo mam szybkę własnie z takim paskiem. w razie czego na pewno się do Ciebie zgłosze... :)

Słyszałem tyle że sprzedają szyby nowe.Też chciałem trosze ściemnic ale wyszło żle.I dla tego jadę zmienić to. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodaj jakies foty jak to wyszlo poki co...no i wypowiedz sie na temat samej roboty > fachowo?[br]Dopisany: 01 Marzec 2008, 12:55 _________________________________________________no i jak po poprawce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...