Skocz do zawartości
IGNOROWANY

hybryda SP51 do K04,K03 co o tym myslicie?


jokiel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

znalazlem na allegro w dziale turbo, tuning firme ktora zajmuje sie tuningiem turbin K03 K04 do audi. jest to zastosowanie hybrydy z kolem sprezen 51mm.

Czy ktos moze mi poradzic na temat hybryd i czyt cena 1500pln plus regeneracja to dobra cena? uzytkownik z allegro to bolek_v6

prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Poziek odradzał mi hybrydę. Ale SID ma na sprzedaż turbiny w dobrej cenie.I parę innych fajnych gratów :naughty:

http://allegro.pl/my_page.php?uid=207438

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno Poziek odradzał mi hybrydę. Ale SID ma na sprzedaż turbiny w dobrej cenie.I parę innych fajnych gratów :naughty:

http://allegro.pl/my_page.php?uid=207438

turbawy od SIDa nie podejda do 1.8T. Turbiny do 1.8T to k04-15 lub eliminatory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

K04 mozna miec nowa z USA za okolo 1500zl.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Zdradź nam swoje tajemne źródło :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy link to jest turbo do A3/TT/S3[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 11:50_________________________________________________drugi link to podróbka[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 11:50_________________________________________________trzeci link: nie wiem co to jest ale nie podejdzie do A4 - patrz downpipe i wyjście z turbiny[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 11:52_________________________________________________czwarty link to podórbka

reasumując:

K04-15 jest do dostania w USA za około 1100$ plus koszty wysyłki

Nie wprowadzaj niewinnych ludzi w błąd kolego marewel :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem za 800$$ ma tym forum byly linki,po tamtym kursie wychodzilo 1500zl+przesylka.

Teraz nie wiem co lepsze podrobka z usa za 300$ czy jakas hybryda od stasia za 1200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales ceny,i jest jeszcze 4 link.

To są podróbki których nie założyłbym do auta gościa z shit power klub :tongue4:

Poza tym dwie z tych turbin które podałeś nie pasują do A4 tylko do silników poprzecznych :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales przykladowe ceny,wiec podalem.

Powtorze wiec nowe k04 do wzdluznego silnika,nie pamietam firmy

kkk lub garet kosztue w usa 800$$ + przesylka,powtarzam nowe.Ty wolalbys hubryde a ja wolałbym nowe z usa,kwestia znalezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciales przykladowe ceny,wiec podalem.

Oczywistym jest, że chciałem przykładowe ceny za K04-15 pasujące do Audi A4 z silnikiem wzdłużnym (wkleiłeś 2 takie oferty z ceną) i oczywistym jest, że oczekiwałem iz wkleisz linki do ORYGINALNYCH turbin a nie PODRÓBEK z Chin...

Rozumiesz teraz ?[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 12:00_________________________________________________

kkk lub garet kosztue w usa 800$$ + przesylka,powtarzam nowe.

Bredzisz, najtańsze K04-15 jest po 950$ ale obecnie są na back order od jakiś 4 miesięcy. Jedyne miejsce gdzie mają takie turbiny ORI karze sobie zaplacić 1100$.

[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 12:02_________________________________________________

Ty wolalbys hubryde

:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to nazwac ale ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

K04 można miec nowa z USA za okolo 1500zl.

Widzisz tu gdzies slowo "garet" czy "oryginalana" :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to nazwac ale ty masz problem z czytaniem ze zrozumieniem?

tłumacz Waść jeszcze raz :good:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 12:08_________________________________________________

Widzisz tu gdzies slowo "garet" czy "oryginalana" :cool1

po co tak dyskusja zatem ? myslisz, że znajdzie się jakis smialek, żeby wsadzić do swojego audi sklejaną na klej chińską podróbkę ? :decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 12:15_________________________________________________K04 jest określeniem modelu firmy KKK. Powinienes napisać:

podróbkę K04 mozna dostac w USA za ok. 1500 zł i wtedy bym się nie czepiał

a tak wprowadzasz ludzi w błąd i jak skończymy w końcu te rozmowę to twoje posty wylecą z tego wątku [br]Dopisany: 17 Wrzesień 2008, 12:17_________________________________________________

Treaz co jest lepsze chinska podrobka czy chybryda zrobiona z chinskiej podrobki?

żadne z tych nie jest dobre i nikomu nie polecam takiego wyboru

jedyne dobre to oryginał i wydawało mi się, że piszesz o oryginale :gwizdanie:

A te dwa linki co wkleiłes to już wiesz, że nie podejdą do A4 ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...