Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 18.04.2017 o 21:23, Kosmita napisał:

A ja polecam aplikacje na ipadzie. Jeden ipad przy maluchu drugi w pokoju gdzie jestes lub na iphonie i moze dzialac przez siec, wifi lub bluetooth (bez ograniczen w odleglosci). Super sprawa. Poza tym ze slyszysz widzisz malucha. Ma funkcje szumu jak dziecko sie obudzi. Piszczy jak straci zasieg. Aplikacja iSitter

Tyle że jeśli chcesz wyjechać do dziczy to na nic aplikacje:) już to przerabiałem ;)

my używamy

http://www.euro.com.pl/elektroniczne-nianie/babymoov-simply-care-a014010.bhtml

 

i jestem zadowolony, ma spory zasięg (do 300m) testowałem i działa do 200 m spokojnie (dalej nie sprawdzałem) kiedy dzieci są w domu a my na zewnątrz, ma funkcję włączania się pod wpływem hałasu, ale wielki minus za to że jest na baterie;) nie polecam oszczędzać na tym, lepiej wziąć z akumulatorami. Chciałem oszczędzić 40 zł, ale kiedy okazało się że do jednej wchodzą 4 baterię to był to strzał w kolano;) oczywiście można je podpiąć pod ładowarkę na mini usb i działają bez baterii

 

 

Edytowane przez sebek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co do monitora oddechu i śmierci łóżeczkowej to myślę że to temat na inną dyskusję;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sebek napisał:

Tyle że jeśli chcesz wyjechać do dziczy to na nic aplikacje:) już to przerabiałem ;)

No nie na nic bo tak jak napisałem są 3 możliwości połączenia. Przez sieć - najlepsza sprawa bo zasięg jest praktycznie wszędzie - już coraz mniej dziczy całkowicie pozbawionych zasięgu. Ale nawet jak trafimy na taką dziurę bez zasięgu mam Bluetooth i Wi-Fi. Na 300 m może nie zadziałają ale jak dziecko śpi można spokojnie wyjść na taras albo do domku obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kosmita napisał:

No nie na nic bo tak jak napisałem są 3 możliwości połączenia. Przez sieć - najlepsza sprawa bo zasięg jest praktycznie wszędzie - już coraz mniej dziczy całkowicie pozbawionych zasięgu. Ale nawet jak trafimy na taką dziurę bez zasięgu mam Bluetooth i Wi-Fi. Na 300 m może nie zadziałają ale jak dziecko śpi można spokojnie wyjść na taras albo do domku obok.

wlasnie testowalem na agroturystyce pod ciechanowem gdzie nie ma wifi czy tez zasiegu (jest jedno miejsce na gorce pod jabłonią:) ), ale o bluetooth nie pomyslalem ;) zwracam honor, tyle ze miejsce na grilla bylo jakies 200 m od domku wiec jesli sie nie myle to nie ma jeszcze takiej technologii bluetooth co by tak działała.

Co do zasięgu to jako ciekawostka, mieszkam teraz 20 km od wawy i uslug mobilnych musze dobrze szukac w domu, a niekiedy i zasiegu - ale z infomracji jakie mam od oragne to buduja nowy nadajnik w okolicy by pokryc dziure

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wzmacnicze sygnału i to super działa w takich dziurach. Antena kierunkowa na nadajnik i masz full. Ja mam w samochodzie u siebie seryjnie i też jest nieźle. W parkingu podziemnym telefon offline a samochód ma dwie kreski.

co do tematu.. zawsze można wziac zwykly router i w sieci lokalnej sie lacZyc bezprzewodowo. Zasieg wiekszy niz przez bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lucek zaszalałeś..

Po pierwsze musisz sam sie określić co ma byc na wyposażeniu ??:wink:

Tzn czy potrzebujesz sama gondole,czy wózek ma mieć także fotelik samochodowy oraz spacerówkę???? 

Do 1,5 ciężko jest dostać coś dobrego(nowego) w całym komplecie tzn gondola fotelik i spacerówka.

Sami chyba dla pierwszego bobasa kupiliśmy w takiej cenie ale przy 1 szym bobasie jakoś to działało zas przy 2 gim wózek zaczął sypać się jak opętany i ledwo uniknęliśmy kupna nowego wózka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam espiro gtx i drugie dziecko nim pomyłka bez problemów. Przerwę miał 7 letnia ;). Cały komplet działa elegancko czyli fotelik, gondola i spacerówka. Oczywiście dodatkowo mamy wózek parasolke McLarena.

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, na szczęście to jeszcze nie dla mnie :) Chciałbym tylko komuś doradzić. Pamiętam, że kiedyś była tu ostra dyskusja o wózkach ale tego przecież nie odkopie. W grę wchodzą jakieś kombo zestawy 3w1. Musi też to być kompatybilne z isofixem. Jeśli 1500 to mało, to ile? Najlepiej przykłady konkretne. Pozdr

To jest coś warte: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5626421585

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam i polecam Camarelo sevilla 3w1 (fotelik Maxi Cosi). W zestawie nie mam isofixa, ale można dokupić bazę i będzie ok. Wózek wygodny, gondola duża (co jest ważne jeżeli dziecko rodzi się w okresie zimowym), kółka pompowane, łatwy w składaniu i za rozsądne złotówki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś wymyśli jakiś zestaw który montuje sie i demontuje w 5 sekund, to powinien otrzymać nagrodę nobla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam  MUTSY URBAN RIDER, dał radę dwójce moich dzieci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My zakupiliśmy z żoną wózek Camarelo Carmela na Allegro - najpierw obejrzeliśmy go w sklepie stacjonarnym gdzie był sporo droższy,

Gondola fajna duża, spacerówka też jest duża co się przydaje na początku bo dziecko śpi na spacerach w wygodny sposób, dopiero około 1,5 -2 lat przydaje się mała, zgrabna, mobilna  spacerówka na wypady do sklepów,

Jeśli chodzi o nosidełko to jest standardowe więc lepiej kupować 2w1 i fotelik osobno.

Wózek ma już prawie 4 lata, wychował moją córkę, syna mojej siostry i teraz zaczął kolejną przygodę z synem mojego brata a jest dalej w dobrym stanie.

z uwag do niego z tego co pamiętam to przycisk od ściągania gondoli trzeba było mocniej wciskać

http://allegro.pl/wozek-carmela-camarelo-2w1-super-lekki-gratisy-i5757407112.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszej córce kupiliśmy taki:
http://allegro.pl/wozek-3w1-abc-design-viper-4s-fotelik-0-13kg-i6448565638.html

Wózek kupiliśmy używany bo stwierdziliśmy że nie damy za wózek 1,5tyś , więc allegro, szukaliśmy coś w naszym rejonie by móc jechać zobaczyć osobiście. Daliśmy 500 zł
Jesteśmy z niego bardzo zadowoleni był z nami tego lata w Chorwacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda my kupilismy podobny a dokladnie taco jamper x tez bez firmy jakiejs ciekawszej i tak jak pisalem przy koncu uzytkowania przez 2 bobasa juz byly problemy.

 

Mamy podobny dylemat z wozkiem bo w czerwcu bedzie nas wiecej:-D;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupowałem Coletto Giovanni ( spacerówka, głęboki, nosidełko , baza isofixa do auta ) wózek bardzo fajny . Zostawiliśmy ten zestaw dla drugiego :D było kupę dodatków ( etui termos, torba duża , uchwyt na butelkę , parasolka , etui przeciwdeszczowe . Kilka razy czyściłam tapicerkę wilgotna gąbką i wygląda jak nowe ;)f973d087e33c55ecd0eec83d92072592.jpgd8b75b414692d5b3502b4cabd9916d8a.jpg

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Talib najlepiej potrafi zareklamować sprzęt [emoji3] Dzięki wszystkim za podpowiedzi.
He he :D nie zapomnę nigdy jak moja Maja miała z 10 miesięcy i w lipcowy weekend upał siadłem elegancko w takim parku na uboczu jak mała spała z pieweczkiem a jedna babunia mnie zwyzywała że ojciec alkoholik jaki przykład daje dziecku hehee :D

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...