Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłaczam się do Stanleya i również sle gratulacje ;)

Do mnie dopiero po narodzinach syna dotarło, że B6 jest poprostu mała. Przy nosidełku zamontowanym za fotelem kierowcy ledwo wsiadam do auta:) Mam nadzieję, że po przejściu na normalny fotelik choć trochę się to poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja się mieszczę przy 2 dzieci ( 8 miesięcy i 7 lat ) ale mam 170 wzrostu :D . Mam boxa na dachu w avancie i wraz z żoną i teściową wybieramy się do Rygi :D .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak teściowa z tyłu między fotelikami, to można jechać hehe :D

Dzięki chłopaki :) Stopniowo przekażę mu swoją wiedzę i może kiedyś będzie dobry spec od audi hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo w bagażniku ;) hehe

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary gratulacje.

Dosc duza roznica wieku wiec mala bedzie pomagala co jest fajnym plusem:wink:

Co do auta to musielismy kupic vana bo a4 jest za mala na 5 osobowa rodzine.

Juz mam dosc kopania w fotel upychania wszystkiego po katach a jak mialbyn jeszcze wuzek wcisnac to bym zajoba dostal.

Na szczescie czarna zostaje jeszcze z nami jako zapasowe auto:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Onyks napisał:

Przyłaczam się do Stanleya i również sle gratulacje ;)

Do mnie dopiero po narodzinach syna dotarło, że B6 jest poprostu mała. Przy nosidełku zamontowanym za fotelem kierowcy ledwo wsiadam do auta:) Mam nadzieję, że po przejściu na normalny fotelik choć trochę się to poprawi.

Poprawi sie jak dasz fotelik do 36kg albo jak przejdziesz na podstawke...

Nie ma sie co czarowac a4 fajna jest ale to male auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to duże autko to fakt ale ja się mieszczę bez problemu jak założę boxa :) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję !!! Przy zmianie fotelika na większy jedyna zmiana , że zamiast wytartego miejsca po nosidełku będą odbite buty dziecka hehe :D takie uroki małych samochodów ;)
My po budowie czyli za jakiś rok myślimy o drugim dziecku wtedy byłaby różnica 4,5- 5 lat aż się boje akceptacji ze strony córki bo już teraz co chwilę oczekuje ogromnej uwagi i zainteresowania ....

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mielismy takie obawy jak Wy a i mala jako pierwsza podobnie potrzebowala uwagi i uwielbiala byc w centrum uwagi.

Roznica podobna a jezeli wy macie w planach.

Bylo pare spin,dalej sa,ale spokojnie siadamy wieczorkiem do filmu a male razem sie bawia.

Bedzie dobrze tylko duzo rozmawiajcie z mala o drugim bobasie.

Gorzej pod tym wzgledem jak trafi Ci sie syn:wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam syna prawie 8 lat i córkę 8 miesięcy i problemów nie ma . Ale to prawda że podstawą jest rozmowa :) . Teraz Mati pomaga przy małej dość często :).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak puściłem starszej "Dzieciak rządzi" i po obejrzeniu z dużymi oczami powiedziała do nas: " Ja nie chce braciszka", haha. A teraz często przy nim siada, mówi do niego, śpiewa mu [emoji14] a mały strasznie reaguje na jej głos ;) i każdemu się chwali, że ma braciszka itd... także różnica wieku 8 lat nie jest taka straszna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak puściłem starszej "Dzieciak rządzi" i po obejrzeniu z dużymi oczami powiedziała do nas: " Ja nie chce braciszka", haha. A teraz często przy nim siada, mówi do niego, śpiewa mu [emoji14] a mały strasznie reaguje na jej głos [emoji6] i każdemu się chwali, że ma braciszka itd... także różnica wieku 8 lat nie jest taka straszna [emoji4]
Dokładnie tak :) .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzystwo zapomniało ja całymi rodzinami w malaczu nad morze się jechało albo do DE   :wink:  :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no robiło się trasy Ostrowiec - Konin maluchem za małego :P ja z tyłu z siostrą i mamą na siedzeniach, z przodu tata z wujaszkiem :P przerwy na studzenie bryki :P Aż miło powspominać :P Teraz tylko dostać się na A2 i raz dwa jestem u celu ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom pamiętam hahaha w 5 osób maluszkiem i dach załadowany jak wielblad :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby było jak mówicie [emoji6] co chwilę mówi że chciała by mieć siostrę , wymyśla coraz to nowe imiona ( imiona koleżanek z przedszkola [emoji6] ) ale narazie jest tak, że jak jestem czymś zajęty to na głowę akurat wtedy chce wejść , a kiedy mam wolne to potrafi się sama w swoim barłogu bawić bez słowa [emoji6]

W weekend zamontowałem jej nowy fotelik bo w tamtym już było " tata duszę się " hahaha paski w grubej kurtce były na styk [emoji3]

Polecam jak ktoś szuka od 15-36 kg z Isofix'em i regulacja pochylenia za normalne pieniądze ( fotelik przebadany przez polski PIMOT )

Espiro Omega FX558b9d5e586e6cca3d1b1bd8dec4e06b.jpg

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wózek espiro 3 w 1 i tez jestem mega zadowolony :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, talib1990 napisał:

Oby było jak mówicie emoji6.png co chwilę mówi że chciała by mieć siostrę , wymyśla coraz to nowe imiona ( imiona koleżanek z przedszkola emoji6.png ) ale narazie jest tak, że jak jestem czymś zajęty to na głowę akurat wtedy chce wejść , a kiedy mam wolne to potrafi się sama w swoim barłogu bawić bez słowa emoji6.png

W weekend zamontowałem jej nowy fotelik bo w tamtym już było " tata duszę się " hahaha paski w grubej kurtce były na styk emoji3.png

Polecam jak ktoś szuka od 15-36 kg z Isofix'em i regulacja pochylenia za normalne pieniądze ( fotelik przebadany przez polski PIMOT )

Espiro Omega FX558b9d5e586e6cca3d1b1bd8dec4e06b.jpg

 

Wysłane z mojego Mi Note 3 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Bedzie ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie lepiej niż bardzo dobrze :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎06‎.‎03‎.‎2018 o 19:13, kamil-vag napisał:

Od 26 lutego i ja mam parkę w domu. Kurde, mam fotelik z dość szerokimi osłonami głowy, do tego nosidełko z podstawą isofox dla maluszka i B6 z przymusu robi się 4 osobowe emoji14.png Jednak jak miałem A6 to ta kanapa z tyłu była szersza ;)

FB_IMG_15201894895018418.jpg

graty :)

ja osobiście uważam ze A4 max z jednym dzieckiem. do bagażnika w avancie żeby mieć zasuniętą roletę to ledwo da się wózek zmieścić a co dopiero inne zabawki.

ps. Mój wózek wcale nie jest duży ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...