Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

To ja nie wiem jak się mieszczę w 5 osób hahaha w tym 2 dzieci :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, ja też gratuluję i foty super, ale pamiętajcie, że jest to forum publiczne, widoczne w googlu w wyszukiwarce normalnie i wrzucając tu zdjęcia Waszych Pociech udostępniacie ich wizerunek w internecie.. A świrów w dzisiejszych czasach nie brakuje. Taka sugestia do rozważenia każdemu z osobna ;) pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja też gratuluję i foty super, ale pamiętajcie, że jest to forum publiczne, widoczne w googlu w wyszukiwarce normalnie i wrzucając tu zdjęcia Waszych Pociech udostępniacie ich wizerunek w internecie.. A świrów w dzisiejszych czasach nie brakuje. Taka sugestia do rozważenia każdemu z osobna [emoji6] pzdr
Nie popadajmy w paranoje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bongod napisał:

To ja nie wiem jak się mieszczę w 5 osób hahaha w tym 2 dzieci :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
 

jasne da się w 5 osób ale komfort dla wszystkich podróżujących raczej słaby. O ile na miasto ok to w trasę gdzieś pojechać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie jest źle :) z tyłu siedzi teściowa żona i mała a z przodu syn w foteliku . Bagaże w bagażniku i w boxie. Może poprostu moje baby mają małe wymagania :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie sprawa ma się inaczej, żona z przodu, ja mam fotel odsunięty na max do tyłu, za żoną mała w foteliku, a za mną czasem jakiś dodatkowy pasażer. Do tego graty w bagażnik. Chyba faktycznie boxa na przyszłość będę potrzebował.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 170 wzrostu hehehe taki szczegół ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

Koledzy, już niedługo i mnie czeka ten fantastyczny okres bycia dumnym tatą ;) Dlatego mam do Was pytanie. Co powinienem kupić dla małego dla komfortowego i bezpiecznego podróżowania. Jakiś komplet 3w1 5w1 czy ile tam w jednym ? ;) czy to jeszcze jakoś inaczej wygląda ? No i brać ISO FIX czy też klasyka ?

Poradźcie proszę i dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek moim zdaniem największą uwagę trzeba przyłożyć do wyboru fotelika. Przez pierwsze miesiące w aucie potrzebujesz praktycznie tylko to. Ja z własnego doświadczenia polecam na podstawie z isofixem z jakimś łatwym mechanizmem blokującym. Nie trzeba wtedy za każdym razem motać się z pasem, robisz klik i już. W moim przypadku żona dużo sama jeździ bo ja często jestem poza domem więc łatwość wsadzania i wyciagania fotelika była dosyć istotna.

na resztę zabawek przyjdzie czas :) moja Mała ma 3miesiace i w samochodzie mam dla niej tylko fotelik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2018 o 18:50, marec-ki napisał:

Cześć.

Koledzy, już niedługo i mnie czeka ten fantastyczny okres bycia dumnym tatą ;) Dlatego mam do Was pytanie. Co powinienem kupić dla małego dla komfortowego i bezpiecznego podróżowania. Jakiś komplet 3w1 5w1 czy ile tam w jednym ? ;) czy to jeszcze jakoś inaczej wygląda ? No i brać ISO FIX czy też klasyka ?

Poradźcie proszę i dziękuję.

Ja mam wózek zostawiony dla planowanego potomka Coletto Giovani - 4 w 1 . Baza z powodzeniem wpinana jest w baze isofixa w samochodzie jak i ramę wózka . Ogólnie to szukaj używek , wiele rzeczy potem jak foteliki wózki i inne gadżety można kupić prawie nowe na OLX za połowę ceny albo mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2018 o 20:38, MaTeo85 napisał:

na początek moim zdaniem największą uwagę trzeba przyłożyć do wyboru fotelika. Przez pierwsze miesiące w aucie potrzebujesz praktycznie tylko to. Ja z własnego doświadczenia polecam na podstawie z isofixem z jakimś łatwym mechanizmem blokującym. Nie trzeba wtedy za każdym razem motać się z pasem, robisz klik i już. W moim przypadku żona dużo sama jeździ bo ja często jestem poza domem więc łatwość wsadzania i wyciagania fotelika była dosyć istotna.

na resztę zabawek przyjdzie czas :) moja Mała ma 3miesiace i w samochodzie mam dla niej tylko fotelik.

w Sopocie masz dwa sklepy Emmaljunga na Niepodległosci 861 i 940

podjedz sobie i obejrzyj co Cie bedzie interesowac a i tak wszystko kupisz na allegro albo Olxie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek moim zdaniem największą uwagę trzeba przyłożyć do wyboru fotelika. Przez pierwsze miesiące w aucie potrzebujesz praktycznie tylko to. Ja z własnego doświadczenia polecam na podstawie z isofixem z jakimś łatwym mechanizmem blokującym. Nie trzeba wtedy za każdym razem motać się z pasem, robisz klik i już. W moim przypadku żona dużo sama jeździ bo ja często jestem poza domem więc łatwość wsadzania i wyciagania fotelika była dosyć istotna.
na resztę zabawek przyjdzie czas [emoji4] moja Mała ma 3miesiace i w samochodzie mam dla niej tylko fotelik.
3 miesiące tyci tyci haahaha :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co do auta to musielismy kupic vana bo a4 jest za mala na 5 osobowa rodzine.

Jaki van bo szukam teraz, coś polecasz?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stomi napisał:


Jaki van bo szukam teraz, coś polecasz?

Touran lub sharan

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Dev napisał:

Touran lub sharan

Turan to raczej gówno tez małe jest:wink:

17 godzin temu, stomi napisał:


Jaki van bo szukam teraz, coś polecasz?



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Sharana sie kupiło 1,9 115.

Jak sie ociepli zrobi sie logi i moze program.

Ja mam lek wysokosci i boje sie tym jezdzic ale dzieci happy i zona happy wiec tragedii nie ma:decayed:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smax 2.5 l ;)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wole cos z niemcowni:grin:

S wiekszy od C wiec moze starczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie mój typ do poszukiwań to s max, 2.5 mogłoby byc tylko czemu tak dużo ich jest z walniętym motorem. 2.0 diesel podobno jest Ok i na tym się skupie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój typ S-Max 2.0 lub Caddy - fajnie w caddym można kupić Maxi lub  nawet nie maxi a 7 osobowe, a są i wersje a'la kemping.
S- Maxy zazwyczaj fajnie wyposażone, wygląd spoko i miejsca dużo, może tylko komuś nie odpowiadać znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla żony teraz kupiłem nowego Tourana, nie jest już na platformie z Golfa a z Passata i różnica w wielkości w porównaniu ze starym modelem jest kolosalna. Napalony byłem również na nowego S-maxa ale zapał ostudziło wejście do środka- styl fajny ale materiały i wykończenie wołają o pomstę  do nieba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...