Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie co sądzicie o zakupie xboxa kinecta dla dzieci, maja przy tym trochę zabawy? Moja najstarsza 2.5 letnia córka ogląda bajkę o jakiejś magii gdzie trzeba wykonywać takie same czynności jak dziecko w bajce i ma przy tym niezły ubaw. Próbowaliście czy nie warto bo się szybko nudzi? Korci mnie bo i ja bym pogral[emoji6]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

2,5 latek powinien się bawić klockami ,malować czym się da po całych ryzach formatu a4 , bawić z ojcem w chowanego , a nie patrzeć w telewizor pół dnia ;) 

 

 

 

 

ale to tylko moja opinia ;) 

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2,5 latek powinien się bawić klockami ,malować czym się da po całych ryzach formatu a4 , bawić z ojcem w chowanego , a nie patrzeć w telewizor pół dnia [emoji6] 
 
 
 
 
ale to tylko moja opinia [emoji6] 
Popieram. Moje dzieci mają 7 i 5 lat i nie wiedzą co to konsola czy tablet ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nawet na wieczorynke nie włączycie dla dziecka bajki w tv?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stomi napisał:

I nawet na wieczorynke nie włączycie dla dziecka bajki w tv?

oglądamy razem w tv jak najbardziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, stomi napisał:

I nawet na wieczorynke nie włączycie dla dziecka bajki w tv?

Nie jestem zwyrodnialcem jakimś ;) ... jasne , że ogląda

 

...ale zajęcia ma tyle w czasie wolnym , że nie myśli o bajkach w tv przez dzień ...

 

No może by jej poczytać do poduchy przed snem ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do konsoli dla dziecka to może od 4-5 lat bym się zastanowił nad tym.

U nas leży to juz nie używane ponad rok i dzieci nie tęsknią za tym.

2,5 roku to nie jest dobry okres na konsole.

Wywalisz kasę na marne bo mała jest za malutka na to.bynajmniej u nas obserwując dwie male ,różnica wieku ok 5 lat tak stwierdzam..

 

Co do tabletu itp to nie uwazam że dziecko nie może używać tego typu sprzetu..

Jest czas na zabawę z siostrą jest czas na malowanie i rozpiedduche  zabawkami jest czas na tv i czas na tablety.

Wsio zależy od dziecka można mu ukrycic i musi to zrozumieć.

U mnie małe nie dadzą rady bez tv tabletu itd.

Dlaczego?

Np starsza tańczy wymyśla nowe układy bawi sie z mloda i przy czym ma to robić przy książce i kredce się tego nie zrobi...

Ma w szkole informatykę  więc musi sobie pomazac w peincie jakiś domek itd.

Innym razem wypad na wakacje i jak bobas ma wytrzymać tyle h w aucie.

Mozecie mi nie wierzyć ale jak sa zajęte sobą to wsio co idzie na prąd i baterie idzie w obstawke...

Takie czasy wszystko trzeba umieć podzielić bo wszysto jest dla ludzi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie . Byle zachować zdrowy rozsądek i umiar .

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić możesz ale graj tylko ty , ja tak zrobiłem kupiłem ps4 puki co gram ja w fife ale jak młoda trochę podrosnie to będzie szarpać. Narazie skończyła w styczniu 2 latka.

Na tv patrzy ale nie za dużo przeważnie 2 razy dziennie po 30-45min pozatym nie raz sama odchodzi czyli też jej się to nudzi. Ogląda tylko jeden kanał "baby tv" na nc+. Polecam! kanał przeznaczony dla dzieci do 3 roku życia. Fajne proste bajki.
Po kapaniu patrzym na bajki z yotuba które ja jej puszczam:





Puszczamy coś tego typu żeby miała też trochę edukacji gdzie poznaje zwierzęta , cyferki, literki kolory itp nawet jak jest to po angielsku to wcale nie przeszkadza bo jej zawsze tłumacze.

Co do tabletu i telefonu to też nie są jej te rzeczy obce , wiadom trzeba jej to ograniczać ale też nie można jej od tego izolować bo będzie taki dzikus później. Postępu techniki nie oszukasz. Takie moje zdanie. Moda to potrafi już sama zadzwonić do mnie i do babci , żona ma skruty zrobione i mała jest tak bystra że potrafi odblokować , przesunąć ekrany i wybrać.
Też oczywiście jej czytamy książki , bawimy się klockami, kredkami kopiemy piłka itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babe tv rządzi :D

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie gdzie internet nie był nam znamy musialem brać nke bo cyfrowy nie mial takich fajnych kanałów dla pociech.

Dziś wsio idzie zapodac na YouTube ale trzeba uważać bo syf totalny tam się czasem pojawia.

Dziś przoduja pepy zabawki nagrywane amatorsko.

Lenki to ja już nawet słuchać nie moge:facepalm:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kilku miesiącach "tatusiowania" (córka zaraz skończy 5 miesięcy) muszę przyznać, że jak wepcham wózek z torbą do bagażnika do właściwie mogę już nigdzie nie jechać, auto jest załadowane :P pewnie, jak córa przesiądzie się na spacerówkę, to będzie lepiej. W maju planuję krótki urlop w górach, więc raczej pożyczę boxa na dach, będzie wygodniej. Generalnie nie uważam, że B6 jest małe, jak się popakuje z głową to nie jest tak źle.

Co do przewożenia córki w aucie, to jestem bardzo zadowolony z bazy, w którą wpinam nosidełko z Maxi Cosi. Szybko, stabilnie i bezpiecznie. Dodatkowo zakupiłem lusterko, żona może spokojnie jeździć sama z dzieckiem i cały czas widzi ją w lusterku, jest to wygodne rozwiązanie.

IMG_20180330_172116.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo tego nie znam :)

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pawisco napisał:

Po kilku miesiącach "tatusiowania" (córka zaraz skończy 5 miesięcy) muszę przyznać, że jak wepcham wózek z torbą do bagażnika do właściwie mogę już nigdzie nie jechać, auto jest załadowane :P pewnie, jak córa przesiądzie się na spacerówkę, to będzie lepiej. W maju planuję krótki urlop w górach, więc raczej pożyczę boxa na dach, będzie wygodniej. Generalnie nie uważam, że B6 jest małe, jak się popakuje z głową to nie jest tak źle.

Co do przewożenia córki w aucie, to jestem bardzo zadowolony z bazy, w którą wpinam nosidełko z Maxi Cosi. Szybko, stabilnie i bezpiecznie. Dodatkowo zakupiłem lusterko, żona może spokojnie jeździć sama z dzieckiem i cały czas widzi ją w lusterku, jest to wygodne rozwiązanie.

IMG_20180330_172116.jpg

Nie dziwie sie ze nie jest male.

Kolezko masz 1 dziecko po 2 dziecku zmienisz zdanie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wesz82 napisał:

Kolezko masz 1 dziecko po 2 dziecku zmienisz zdanie...

+1 :D 

Baza Isofix dla dzidziusia + fotelik o szerokich ochranach głowy starszej córy i robi się auto 4 osobowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsze dziecko z przodu z fotelikiem i w 5 osób da się jeździć :).

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry patent na wiecznie skopany butami fotel [emoji16][emoji16]d6530290b95d694ad90f7c5e11f48b58.jpg

Wysłane z Huawei mate 10 pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bongod napisał:

Starsze dziecko z przodu z fotelikiem i w 5 osób da się jeździć :).

Przy bazie isofix z tyłu ? Chyba do sklepu... nie wyobrażam sobie tak jechać w trasę... to straszny dyskomfort dla osób z tyłu... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak jest jednemu bedzie przeszkadzac drugiemu nie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wiem ze A4 B6 nadaje sie max dla 2+1, tydzień temu zrobiliśmy pierwszą trasę z małą. Gdansk-Szczecin i powrót po 3 dniach. Miejsca w aucie w sam raz dla Nas. Wiecej osób sobie nie wyobrażam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...