Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Dasz rady-musisz:kox:

Poszły wody położyli ją na sali:decayed:

Wciągne coś i jadę wspomagać żonkę:decayed:

no to powodzenia :kox:

Ja już dwa razy przeżyłem tą dzicz :decayed:

Tyś kuźwa przeżywał....:nabijasie: .....Ty :polew:

Spoko jak na razie moja ucięła sobie drzemkę bo nic się nie rusza.

Jak wstanie a skurcza mocnego nie dozna to dadzą wspomagacze:wink:

Dobrze ze szpital mam pod nosem:decayed:

Co by nie było już zacząłem majówke teraz tylko poczekamy a potem będę :drunk:

Dzieki za wsparcie:lol1:

---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:46 ----------

No i już po:grin:

Masakra jak to kobieta musi się namęczyć:facepalm:

Jest zdrowa dzioucha 58cm i 3.7kg.

Przyszła po 3h od momentu podania wspomagacza na skurcz i tatuś pilnował jej 40 min po urodzeniu jak nigdy.

Piękna chwila:banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzieki raz jeszcze:hi:

Tak byłem i jak dla mnie to muszę mojej pani pokłon oddać :hi:bo ja bym chyba nie dał rady.

Jak zawsze lekko się dotknie już beczy tak teraz podołała w 100%

Nawet bez nacinania się obeszło:kox:

Na porodówce szło wyczuć że facet nie jest tam mile widziany:kwasny:

Dzisiaj pani salowa mnie załamała,bo powiedziała że takich ojców jak ja to ona w roku może policzyć na palcach jednej ręki(w sensie że pozytyw wielki):facepalm:

Polecam każdemu kto może być.

Od pierwszego samodzielnego oddechu jesteś z maleństwem-super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się o tym 15.04.2014 przekonałem. Nie było łatwo. Poród jeden z najdłuższych, około 20h:facepalm: Bóle krzyżowe od początku do końca:kwasny: Byłem i wspierałem moją żonę i odcinałem pępowinę. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to widok troche mnie oodrzucil ale przeciecie pempowiny .bycie ze swoja partnerka podczas porodu i pomaganie jej daje satysfakcje tak samo jak wlasnie pierwszy oddech .poprostu wszystko wynagradza uwarzam ze kazdy ojciec powinien przy tym byc.bo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zygmunt niech zagadnę 1 dziecko????

Moja pani pierwszy raz rodziła podobnie ale ja nie byłem z nią bo to była noc tj w pierwszej fazie i odpoczywała sobie.

Tak zgadzam się pomoc dla naszej panie jest równie ważna jak pierwsze chwile maleństwa.

Ja mam zasadę nie patrze miedzy nogi żeby potem nie było złych skojarzeń:decayed:

Pępowiny nie przecinałem bo przy pierwszej małej była 3 razy zawinięta na szyjce i nie było szans a wczoraj nie byłem mile widziany na sali:kwasny:

Nic trzeba będzie o 3 myśleć to może wtedy:grin:

Dziwie się że facety nie chcą być przy tej chwili ale wiadomo każdy inaczej do tego podchodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z żonka byłem do pełnego rozwarcia i kilka godzin wspierałem i masowałem plecki. Na samą akcję porodową jednak wyszedłem i to nie dlatego że jakies przeciwskazania były tylko stwierdziliśmy z małżonka że wyjde i wróce juz jak dzidzia będzie koło mamusi itp. Wiadomo że dziecko matke od razu poznaje. Wbrew pozorom nie sądziłem że dziecko zaraz po porodzie będzie w stanie zareagować na kogoś innego. W trakcie ciąży dużo gadałem do dzieciaka w brzuchu i jak po porodzie podszedłem i zacząłem się odzywac to ewidentnie było zainteresowane głosem i sie rozglądało. Mega uczucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam z żonka byłem do pełnego rozwarcia i kilka godzin wspierałem i masowałem plecki. Na samą akcję porodową jednak wyszedłem i to nie dlatego że jakies przeciwskazania były tylko stwierdziliśmy z małżonka że wyjde i wróce juz jak dzidzia będzie koło mamusi itp. Wiadomo że dziecko matke od razu poznaje. Wbrew pozorom nie sądziłem że dziecko zaraz po porodzie będzie w stanie zareagować na kogoś innego. W trakcie ciąży dużo gadałem do dzieciaka w brzuchu i jak po porodzie podszedłem i zacząłem się odzywac to ewidentnie było zainteresowane głosem i sie rozglądało. Mega uczucie.

:thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Mała istotka jest przerażona po wyjściu z brzuszka,boi się dlatego trzeba mówić do niej bo nasze głosy dobrze zna:decayed:

To nie wiedziałeś dziecka w "maśle" :decayed:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja już widziałem wytarte w beciku i różowiutkie. :decayed: Podobno na początku jest sine i w ogóle wiec nie miałem okazji tego widzieć ani przecinać pępowiny :wink:

Ale nawet będąc tak blisko, do pewnego momentu i później uczucie mega. Teraz będzie drugie, ciekawe czy takie samo przezycie :kox: Choć znając życie jak któraś mamusia nie przyjedzie to nie będzie mi dane byc z żonką bo ktoś musi zostać z drugim małym :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem to szczęście że teście przypilnowali mi małą,ba nawet tam nocowała:decayed:

Ja sam poród mniej przeżywałem ale narodziny tak samo:wink:

Właśnie skrobie o ojcowski a my jeszcze imienia nie wybraliśmy:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko raz nie byłem bo drugie dziecko, córka, urodziła się o 5 nad ranem a z 2-letnim synem w domu byłem ale później już przy każdym porodzie asystowałem, nigdy bym sobie nie wybaczył aby nie być i nie czuć tej dzidzi małej na rękach zaraz po porodzie :decayed: także wszystko przed Wami jeszcze chłopaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...