Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

jedno co ci poradzę patrz na to by nosidełko tez można było do ramy przyczepić:whistling: ja niestety nie zwróciłam na to uwagi:facepalm: a przydałoby się czasami:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

my kupilismy wozek Qinny a nosidelko Maxikosi i adaptery do wozka zeby mozna bylo nosidelko zaaplikowac do ramy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co ci poradzę patrz na to by nosidełko tez można było do ramy przyczepić:whistling: ja niestety nie zwróciłam na to uwagi:facepalm: a przydałoby się czasami:kwasny:

No właśnie szukam takiego małego kombajnu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno co ci poradzę patrz na to by nosidełko tez można było do ramy przyczepić:whistling: ja niestety nie zwróciłam na to uwagi:facepalm: a przydałoby się czasami:kwasny:

No właśnie szukam takiego małego kombajnu.

My dwa razy kupowaliśmy używkę za ok 400zł

W naszym przypadku był to wózek TAKO JUMPER X

Po roku odsprzedajemy za taką samą kwotę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My mieliśmy taki zestawik X-LANDER XA 3w1 CARBON jak nowy! (4221983237) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i muszę powiedzieć sprzęt nie do zajechania - teraz jeszcze czyli po 3 latach od zakupu jeździ jak szalony z 1,5 rocznym szkrabem i nic się z nim nie dzieje oprócz prania, które idzie bez problemu ogarnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze przemyślenia po dwójce dzieci to amortyzowane koła lub pompowane. Jak skrętne to 3 kołowy bo na 4 to udręką. No i waga. Nie zawsze jesteśmy w domu by żonie pomóc znieść i wnieść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev ja gorąco polecam xlandera xa,jeśli mieszkasz na parterze lub masz możliwość zostawić wózek na dole.parę wózków przerobilismy i gdyby nie wysoka waga i dość duże gabaryty po złożeniu( porównując do parasolki) nigdy bym się go nie pozbył.nosidelko wpinane w stelaz wózka to już rzecz gustu ,my uzywalismy tylko fo auta.na spacery w głębokim wózku się raczej jeździ,bo dziecku malutkiemu tak napewno wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..:: BOBO WZKI ::.. najlepsze WZKI DZIECICE 2014 - sklep internetowy

Wózki

Prawdopodobnie Maxi Cosi jest jednym z najlepszych wózków

Ja już teraz używam spacerówki Jeep Liberty i jestem mega zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki szukam powoli takiego kombajnu jak koledzy wrzucali wyżej... rzucił mi się w oczy pewien model, opinie w necie ma bardzo dobre a plus dla mnie jest taki, że na tablicy da rade wyrwać kpl. z bazą isofix za 600 zł nawet :kox::kox::kox:

Coletto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi złamali kółko na lotnisku i czekam na reklamację jak dobrze pójdzie to wpadnie troszkę sianka w sam raz na fotelik bo już mega pora :facepalm:

btw jaki fotelik polecice na 9-36kg ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam chicco ....możesz zobaczyć mój(jutro :wink:)....ja noszę się z zamiarem podmianki na coś w większej kategorii wagowej :wink:

edit

nie wiem czemu myślałem ,ze pisałe tomaszstn i w dodatku o 9-18 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: niestety jutro jestem we Wrocławiu do wieczora :facepalm:

ja właśnie szukam 9-36 żeby styknął na dłużej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi złamali kółko na lotnisku i czekam na reklamację jak dobrze pójdzie to wpadnie troszkę sianka w sam raz na fotelik bo już mega pora :facepalm:

btw jaki fotelik polecice na 9-36kg ?

My mieliśmy pierwszy fotelik 0-13 Recaro Young Profi Plus wiec poszlismy za ciosem i z tej samej kategorii kupiliśmy 9-36 Recaro Young Sport.

Patrząc na funkcjonalnośc i cene to rewelka. Daliśmy za niego 600zł po rabacie. Dużo osób jara sie Maxi Cosi ale jak dla mnie przereklamowane i w dodatku duuużo droższe od Recaro. Ojca nie stac na fotele Recaro dla siebie to chociarz foteliki dla małego sa profi :decayed:

[TABLE=class: contentpaneopen]

[TD=class: contentheading]

[/TD]

[/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojca nie stac na fotele Recaro dla siebie to chociarz foteliki dla małego sa profi :decayed:

[TABLE=class: contentpaneopen]

[TD=class: contentheading][/TD]

[/TABLE]

mam o samo :grin::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi złamali kółko na lotnisku i czekam na reklamację jak dobrze pójdzie to wpadnie troszkę sianka w sam raz na fotelik bo już mega pora :facepalm:

btw jaki fotelik polecice na 9-36kg ?

My mieliśmy pierwszy fotelik 0-13 Recaro Young Profi Plus wiec poszlismy za ciosem i z tej samej kategorii kupiliśmy 9-36 Recaro Young Sport.

Patrząc na funkcjonalnośc i cene to rewelka. Daliśmy za niego 600zł po rabacie. Dużo osób jara sie Maxi Cosi ale jak dla mnie przereklamowane i w dodatku duuużo droższe od Recaro. Ojca nie stac na fotele Recaro dla siebie to chociarz foteliki dla małego sa profi :decayed:

[TABLE=class: contentpaneopen]

[TD=class: contentheading][/TD]

[/TABLE]

nie mam maxi cosi, ale dla mnie np maxi cosi i romer to półka wyżej niż recaro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem Maxi Cosi ze wzgledu na lepsze wyniki testow, na poczatku chcialem Recaro, ale po wsadzeniu corki w jedno i drugie, zdecydowanie lepiej sie czula w Maxi Cosi.

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:03 ----------

Dev, co do wozka to nasza Gwiazde powozilismy wozkiem Navington Cadet gondola i spacerowka + nosidlo Maxi Cosi. Minus to male kolka z przodu, plusy to akretny przod, jeden z najlzejszych i najmniejszych po zlozeniu, kobieta w 15 sekund sklada i pakuje do auta. Navington to ten saam producent co Xlander, tyle ze Navington w wiekszosci idzie na export.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...