Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

witajcie podlaczam sie do tematu bo tez lubie biegac na ile tylko czas pozwala

wczesniej uzywalem nike+ ostanio przerzucilem sie na forerunera 110

dorzucam swoj ostani trening :)

Podsumowanie

Dystans: 7.85 km

Czas: 39:56

Śr. tempo: 5:05 min/km

Wzrost wysokości: 27 m

Kalorie: 734 C

Details

Czas

Czas: 39:56

Czas ruchu: 39:53

Elapsed Time: 40:58

Śr. tempo: 5:05 min/km

Avg Moving Pace: 5:05 min/km

Najlepsze tempo: 4:03 min/km

PrędkośćTempo

Wysokość

Wzrost wysokości: 27 m

Spadek wysokości: 15 m

z wazniejszych osiagniec

Maraton Warszawski 42.195 km 04:11:00

netto 04:10:00

Ostrowiec Świętokrzy... 1 Marszobieg Świętokrzyski 10 km 00:50:09 (bieg gorski)

Skarżysko - Kamienna VIII Półmaraton Rejów 21.97 km 01:46:11

Carrefour Półmaraton Warszawski 21 km 01:52:55

wyniki nie sa powalajace ale jak na prawie 90 kg masy to jest ok

pozdrawiam wszystkich :)

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 19:30_________________________________________________

chlopaki co sadzicie o butach reebok zig tech'ach ;>? zaczynam bieganie bo cykl masowy bede robil i planuje ograniczyc do minimum tluszczyk na brzuchu tzw oponke :decayed: :decayed:

biegalem w tych butach od lutego tego roku i powiem jedno nie ma sobie co zawracac glowy. nie wiem moze jestem za ciezki ale czulem kolana po biegu zawsze i wytrzymaly okolo 2 miesiecy!!? juz ich nie uzywam do biegania jak chcesz to zrobie zdjecie i zobaczysz co z nich zostalo :wallbash: dodam ze nie kupilem ich w polsce

moje ulubione buty to adidas response cusion. ostanie kupilem w dechatlonie za 180 zl na wyprzedazy.bo wczesniej kosztawaly mnie kolo300 ale naprawde warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2011, 19:30_________________________________________________

chlopaki co sadzicie o butach reebok zig tech'ach ;>? zaczynam bieganie bo cykl masowy bede robil i planuje ograniczyc do minimum tluszczyk na brzuchu tzw oponke :decayed: :decayed:

biegalem w tych butach od lutego tego roku i powiem jedno nie ma sobie co zawracac glowy. nie wiem moze jestem za ciezki ale czulem kolana po biegu zawsze i wytrzymaly okolo 2 miesiecy!!? juz ich nie uzywam do biegania jak chcesz to zrobie zdjecie i zobaczysz co z nich zostalo :wallbash: dodam ze nie kupilem ich w polsce

moje ulubione buty to adidas response cusion. ostanie kupilem w dechatlonie za 180 zl na wyprzedazy.bo wczesniej kosztawaly mnie kolo300 ale naprawde warto

jak mozesz to pokaz fote :naughty: :naughty:

chcialbym buty takie 2w1 do biegania i na silke ale jezeli to zly pomysl to niech ktos cos poleci dobrego do biegania:)) a na silke sobie znajde cos.... reebok takie badziewie zrobil :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.endomondo.com/workouts/teYweToMkf0

10-szka ode mnie

kto coś dorzuci?

Jak biegałem dyszkę to miałem identyczny czas, teraz forma spadła i nie moge wrócić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem właśnie po beiganiu, odrazu lepiej sie człowiek czuje, jak "diesel po trasie" tak w nawiasie to 25.09 jest półmaraton w zbąszynku, zapraszam chętnych z WLKP i okolic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panów :hi:

Mam zamiar zacząć po długiej przerwie przygodę z bieganiem i szukam dobrych, sprawdzonych butów. Macie coś konkretnego?

ja uzywam asics gel podstawowy model, i są spoko, cena 150 po promocji. mam 80 kg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość norbertdriver

Witam Panów :hi:

Mam zamiar zacząć po długiej przerwie przygodę z bieganiem i szukam dobrych, sprawdzonych butów. Macie coś konkretnego?

ja uzywam asics gel podstawowy model, i są spoko, cena 150 po promocji. mam 80 kg

Czyli bardzo podobnie, ja 82 kg. Decyzję o tym, że trzeba znowu zacząć biegać podjąłem rok temu, tylko jakoś ciężko w życie wcielić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś moze w intersporcie albo decathlonie wyrwiesz coś z promocji w dobrej cenie. Biegałem też w asicsach model topowy i powiem Ci ze za miękie sa te papcie'>http://allegro.pl/buty-asics-gel-blackhawk-3-oazja-46-olsztyn-i1798251581.html

gdzieś moze w intersporcie albo decathlonie wyrwiesz coś z promocji w dobrej cenie. Biegałem też w asicsach model topowy i powiem Ci ze za miękie sa te papcie

Witam Panów :hi:

Mam zamiar zacząć po długiej przerwie przygodę z bieganiem i szukam dobrych, sprawdzonych butów. Macie coś konkretnego?

ja uzywam asics gel podstawowy model, i są spoko, cena 150 po promocji. mam 80 kg

Czyli bardzo podobnie, ja 82 kg. Decyzję o tym, że trzeba znowu zacząć biegać podjąłem rok temu, tylko jakoś ciężko w życie wcielić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam w takich bucikach- Nike Zoom Red Rocks II: http://www.run4fun.pl/nike-zoom-red-rocks-p-1121.html?osCsid=05f507711a866fc15d53ac9c4fae488c, mam 83kg wagi ;)

biegasz w terenie?

Głównie tak, ogólnie to bieganie jest dodatkiem, bo na codzień zawsze był rower ;p Biegam głównie porą jesienno zimową, więc dużo błota i śniegu spotykam na szklakach ;) Po asfalcie też zdarza mi się biegać, ale przeważnie są to leśne ścieżki, dlatego buty musiały mieć odpowiedni protektor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam biegam cały rok nie zależnie od pogody. Raz nawet bylo -15 stopni :kox:

ja też biegam cały rok bez względu na pogode ( do -10 mi nie przeszkadza), wiosna latem w deszczu, coś cudownego :). Dla mnie rewelacja to tak -5 bez wiatru.

ps. czy ktoś uzywa zegarka garmina i wiąże to z jakąś stroną internetową typu nike pro??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps. czy ktoś uzywa zegarka garmina i wiąże to z jakąś stroną internetową typu nike pro??

ja biegam z garminem foreruner 110 , wyniki zapisuje sie na stronie http://connect.garmin.com

sporo opcji, zestawienia tygodniowe miesieczne itd mozliwosc zapisywania jednoczesnie treningow rowerowych i biegowych i innych np piesze wedrowki :)[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 18:00_________________________________________________podobnie do nike+ tylko dodatkowo rysuje droge na mapie dzieki gps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...