Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

czołem pany

dziś podczas biegu i słuchania muzyczki przyszło mi na myśl, żeby się was zapytać czego słuchacie podczas biegania

może akurat coś mi podpasuje.

dzisiaj słuchałem muzyczki z filmu The Lincoln Lawyer

jest tam min. ta muzyczka

:>

podrzućcie czego słuchacie

natomiast w kwestii butów polecam wizytę w jakimś w miarę poważnym sklepie sportowym (decathlon, intersport, lub co tam macie)

i zbadanie przede wszystkim jaki rodzaj stopy macie (jak biegacie)

ja byłem święcie przekonany że mam stopę neutralną a okazało się że jestem nadpronatorem

(i to się zgadza po wytarciach na podeszwach butów), i dopiero wtedy można pod nogę dobrać buty.

jeżeli ktoś biega powiedzmy po 1-2 km ze 2 czy 3 razy w tygodniu to w złych butach nic nie odczuje

ale jak ktoś pyka ponad 30 km tygodniowo to uwierzcie że w złych butach można się kontuzji nabawić

pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wtak jak mówi kolega, buty trzeba kupić w profesjonalnym sklepie, gdzie mają mate na którą sie wchodzi i widac odcisk stopy.

Co do muzyki, to ja akurat nie słucham niczego, słucham otoczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem nagrane parę piosenek i zawsze włączałem od tej samej na początku biegania, wiedziałem wtedy jakie mam tempo, ale zepsuły mi się słuchawki. :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem nagrane parę piosenek i zawsze włączałem od tej samej na początku biegania, wiedziałem wtedy jakie mam tempo, ale zepsuły mi się słuchawki. :confused4:

hahah :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wtak jak mówi kolega, buty trzeba kupić w profesjonalnym sklepie, gdzie mają mate na którą sie wchodzi i widac odcisk stopy.

Co do muzyki, to ja akurat nie słucham niczego, słucham otoczenia :)

W poznaniu w intersporcie w M1 mają taka matę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, wtak jak mówi kolega, buty trzeba kupić w profesjonalnym sklepie, gdzie mają mate na którą sie wchodzi i widac odcisk stopy.

Co do muzyki, to ja akurat nie słucham niczego, słucham otoczenia :)

W poznaniu w intersporcie w M1 mają taka matę?

tak mają, kupiłem tam asicsy za 150zł i 2lata w nich smigam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zjem na sniadanie ryż z jabłkami i herbate z miodem

przed biegiem snikersa

na 10km zel na 16 zel

i pójde na swój rekord

zawody w zbąszynku teraz w niedziele[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 11:49_________________________________________________

ja zjadlem przed maratonem sushi wieczorem a rano przed startem banana i biszkoptow pare :good: i bylo ok

startujesz w maratonie poznańskim albo warszawskim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

startujesz w maratonie poznańskim albo warszawskim?

nie dam rady za malo mam nabiegane w ostanich miesiacach ale na 1 kwietnia jade do Warszawy na połówkę jak wszystko dobrze sie ulozy

do Poznania troche za daleko tym bardziej ze z rodzinka jezdze na takie imprezy

a3154f059cd4d341m.jpg

to akurat z połówki w Warszawie :)

ja zjem na sniadanie ryż z jabłkami i herbate z miodem

upewnij sie ze twoj zoładek to przyjmie bez wiekszych problemow bo jak cie na 20 km pogoni to masz przesrane doslownie i w przenosni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie masz racje, nie bede za dużo kombinował, dam tak jak zawsze jajecznice albo ryż z cukrem [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2011, 17:20_________________________________________________półmaraton zbaszyński 1:48:57 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - kiedy najlepiej biegać? Rano czy wieczorem? Jeśli rano to godzina 5 a wieczorem to koło 19-20. Też bym sobie pobiegał i już nie raz miałem konkretne chęci ale zamiast tego zostałem wyciągnięty na browar. Także chyba najlepiej samemu biegać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy od ciebie kiedy chcesz biegac

ja zdecydowanie wole biegac wieczorem nawet gdyby to mialo byc kolo 22

rano o 5 tej nikt mnie z lozka nie wyciagnie, jestem nieprzytomny nie mowiac juz o bieganiu

a jak lepiej dla organizmu to nie mam pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie też byłoby mi ciężko o 5 rano.. ale z kumplem gadałem co biega i mówi, że wieczorem nie ma sensu.. oO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biegam rano, ale z racji tego, że prowadzę raczej nocny tryb życia, to biegam przed snem i powiem, że jest :good:. Znacznie lepiej się śni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak biegacie dla siebie to wszystko jedno, chociaz rano przed pierwszym posilkiem ciezko sie biega komus kto glownie biega wieczorem i po poludniu. organizm sie przyzwyczaja sie do wysilku w okreslonych godzinach i jak ktos sie przygotowuje do startu rano to powinien sie przyzwyczaic do biegania rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie.Kilka razy buegałem rano przed śniadaniem i jest na prawdę duzo ciężej. Najlepiej idzie mi to w południe przed obiadem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...