Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa biegaczy, triathlon


Rekomendowane odpowiedzi

no to teraz jeszcze tydzień odpoczynku i zaczynam biegać ponownie- trochę odpocząłem, choć na początku mnie nosiło, żeby gdzies wybiec, ale przecież to ma byc dla zdrowia i przyjemności, więc odpoczywam... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spróbuje się z Wami ;) Choć u mnie to bardziej rekreacyjnie, na razie najwięcej co przebiegłem to 15km w 1:38h ;) A tak średnio koło 5km w jakieś 30 minut, zależnie od nastroju i pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć tu sama amatorka. Sam nielepszy jestem ale 100 km w miesiącu muszę palnąć

Oj to takiego samozaparcia nie mam, ale trzeba się przyłożyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toć tu sama amatorka. Sam nielepszy jestem ale 100 km w miesiącu muszę palnąć

dolicz kolego pływanie i rower dla co niektórych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


dolicz kolego pływanie i rower dla co niektórych
no właśnie :grin:

Albo zajrzy tu Korzeń i pilnie 100 km na raz

Korzonkowi- to będziemy ucinać km i kalorie, bo roboty nie mogą uczestniczyć w zdrowej rywalizacji :grin::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś sobie uderzyłem 10km - na spokojnie niecałe 50 min... najlepsze, że w czasie biegu zaczął padać śnieżek a jak dobiegłem do domu to napadało tyle, że jeszcze sobie pojeździłem z wyłączonym ESP :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem czy to normalne ale w trakcie ostatniego biegu przy 9 km. zacząłem ziewać

normalne, to to nie jest- mi to wygląda na efekt niskiego poziomu cukru we krwi, zrób sobie badania, bo człowiek robi się senny, gdy cukier spada poniżej minimalnej dawki, tj- zazwyczaj poniżej 70 mg i zwane jest to hipoglikemią, robisz się senny i czasem zmęczony, jeśli występuje często i podczas wysiłku- masz zaburzenia gospodarką cukru, insulina reguluje poziom cukru, ale jeśli jego poziom jest za mały, lub za duży- występują efekty uboczne- w skrajnych przypadkach cukrzyca- jeśli cukier jest za wysoki i hipoglikemia- jeśli jest za niski, oba przypadki w pierwszych symptomach, można regulować dietą, ale badania nie zaszkodzą- będziesz wiedzieć, na czym stoisz, a raczej biegniesz... :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz takie coś miałem. Zobaczymy następnym razem,choć cukier miałem sprawdzany jakieś cztery miechy temu i było cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...