Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moje A4...


Gość sizetheday

Rekomendowane odpowiedzi

Autko przyjemne, felgi całkiem całkiem, ale przydałaby się gleba przynajmniej -40 do nich. Co mi się nie podoba, jestem średnim fanem tych przednich ringów w lampach ala BMW, totalnie nie podobają mi się tylne światła, wstawiłbym seryjne z rocznika powyżej 98-99.

Poza tym gratuluję niuńki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widac ze troch hajsu w nia wlorzyles :) bardzo ladnie sie prezentuje... i mam pytanko: Jakiej firmy masz instalacje gazowa?? Bo ja zrobilem u siebie za 5.200zl instalacje wlosko austriackiej firmy OMVL i wszyscy mechanicy zachwalaja ta firme i w sumie moze z 5% mocy tylko traci na gazie, ale tych kabli mi nie pochowali tak jak u ciebie... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja zrobilem u siebie za 5.200zl instalacje wlosko austriackiej firmy OMVL i wszyscy mechanicy zachwalaja ta firme i w sumie moze z 5% mocy tylko traci na gazie, ale tych kabli mi nie pochowali tak jak u ciebie... :(

Za ile :shock: :shock: A której generacji to instalacja , że tyle zapłaciłeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest 3 generacji instalacja... do aut z kolektorem i po za tym V6 z wtryskiem sekwencyjnym. A zaplacilem tyle bo obawialem sie ze jak kupie jakas tania to mi na silnik siadzie (bo sasiad chcial oszczedzic i auto stoi pod domem bo silnik do wymiany) po za tym zalezalo mi na tym zeby autko starcilo jak najmniej mocy i doradca z tej firmy znalazl cos takiego po drugie jest to firma ktora ma swoje serwisy w wielu miejscach europy wiec gdyby cos mi siadlo w innym kraju to oni odholowuja mi auto i robia na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna A4 .. Lampy z tylu równiez.. sam mam na takie ochote :razz: wiec bedzie nas 2 :) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...