Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9TDI 110KM brak mocy przy wyższych obrotach


marek0382

Rekomendowane odpowiedzi

Mam maly problem z moim silnikiem Czasami przy wyzszych obrotach dzieje sie cos takiego jakby tracil moc Odczucie jest podobne jakby go zalalo Mozna wciskac pedal a on jak nie przyszpieszal tak nieprzyspiesza Zdazylo mi sie to pare razy Myslalem ze moze turbina ale ona chyba w pozadku Poza tym malym mankamentem silnik pracuje bez zazutow Moc tez jest dobra Jezeli ktos moze pomoc to z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze radzę poprawić temat ( w tym celu zapoznaj się z panującymi tu zasadami), bo zaraz będzie opier... od panów moderatorów ;). Po drugie musisz trochę bardziej precyzyjnie opisać swój problem (np. co wg Ciebie oznaczają wyższe obroty - 2500, a może 4500 - różnica zasadnicza), bo po tym co napisałeś moje fusy nie chcą nic wywróżyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D kolego to jest diesel krecisz max do 4500. moc max masz na poziomie 4000-4200. wiec cudow nie oczekuj.

natomiast lapanie notlauf`ow przy takich obrotach to zwiastun rychlego przeniesienia sie w zakres uzytkowy i co masz zrobic napisali juz koledzy. tak wiec sprawdzenie bledow. pozniej logi stat i dynamiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chodzi mi o wyciaganie maksymalnych mocy lecz o to ze auto gubi moc przy przyspieszaniu do kompa sie nie łączyłem ponieważ nie mam takiej mozliwosci Za trzy tygodnie bede w Polsce i wtedy to zrobie Po tym spadku, poziom mocy utrzymuje sie przez jakiś czas,ale w końcu wszystko wraca do normy aż do następnego razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej nie używaj tych obrotów o których piszesz, nie będziesz się denerwował, a bez logów z Vaga to nie masz się co produkować na forum bo każdy Ci odpisze że bez tego nic nie są wstanie Tobie pomóc. Także aby to miało ręce i nogi jak już zrobisz logi wrzuć je, a na pewno uzyskasz odpowiedź

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle że to nie problem obrotów ponieważ raz stało mi się to przy 3 tyś Problem polega na tym że przy gwałtowniejszym wyprzedzaniu czasami to sie dzieje a wiem jak on normalnie przyśpiesza a czasami nie trzeba go cisnąć żeby to się stało Podepnę sie do kompa i zobaczę co będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę sie do kompa i zobaczę co będzie

słuszna koncepcja .... :naughty:

[bez tego nikt Ci tutaj nie pomoze]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...