Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Piloty działające tylko z bliska


Pawlo 2004

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dosłownie przed chwilą stało się tak, że przestały działać piloty tzn działają ale tylko z odległości 20 - 30cm od auta ;(

Początkowo myślałem, że może bateria padła ale poszedłem po drugi kluczyk i z nim jest tak samo.

Co jest kurde grane?? wszystko było super aż tu trach i koniec :(

Ma ktoś jakieś sugestie co mogło się stać?? Kodowanie typu włożenie kluczyka do drzwi czy do stacyjki i przytrzymanie guzików nic nie daje, po prostu piloty zgubiły zasięg a wcześniej dosłownie 15 minut temu piloty otwierały i zamykały samochód z 10 metrów

Czekam na podpowiedzi co robić??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałem odgrzebać temat bo mam taki sam problem tylko umnie pilot działa jak jest przy samym module konfortu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli jest tak jak napisał Wihajster to można w prosty sposób zweryfikować na innym pilocie.... VAGiem sprawdzić czy moduł komfortu widzi pilota (naciskanie) z pewnej odległości czy nie widzi.... jak "starego" pilota nie widać a "nowy" - inny widać to z modułem jest wszystko ok a problem jest z kluczykiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jeden pilot działa maks 4-5m od auta a drugi robi robotę przynajmniej ze 100m

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi jeden pilot działa maks 4-5m od auta a drugi robi robotę przynajmniej ze 100m

Ja posiadam tylko jeden scyzoryk i działa z odległości maks 4m. Baterie nowe. Czym to może być spowodowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi się wydaje że może jakoś nadajnik w samym pilocie się zużywa/traci swoją moc.. no bo jak inaczej to wytłumaczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jestem nowy i podepnę się pod temat otóż u mnie pilot działa również przy samej szybie, baterie wymienione w obu pilotach i nadal to samo wiec stawiam na antenę ale nie wiem gdzie jej szukać i co ewentualnie zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta sytuacja występuje zawsze czy tylko czasami? Bo rozmawiałem z gostkiem od alarmów i ten uważa, że "skrócenie" zasięgu pilota może być spowodowane bliskością przekaźnika telefonii komórkowej. Coś w tym musi być bo w niektórych miejscach alarm łapie z odległości kilkunastu metrów a w jednym miejscu (na parkingi jednego ze sklepów) przy samej szybie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...