Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[1.8 ADR] Słabe przyspieszenie


wolfski

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kaziu_Wichura
ale taki wynik to troszke chyba nie ten teges

czemu tak sądzisz?

[ Dodano: 05-05-2007, 16:47 ]

nie mniej jednak jestem teraz ciekaw i musze to kiedys sprawdzic

szkoda, że na hamowni nie robią od razu z mocą i momentem pomiaru czasów... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaziu_Wichura
jak ostatnio stawalem z nim na kreske to mi jednak troszke uciekl. nieduzo ale jednak.

no to "na oko" wszystko by się zgadzało. 0,5 sekundy to tak właśnie "niedużo" :lol:

Nawiasem mówiąc straszny muł ten Pasek. silnik 2.8 i 10 sekund do setki... masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak. Silniczek się marnuje w takiej kombinacji... . Szkoda.

W manualu inaczej by to wyglądało :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.8T 8.2s do 100km/h i co jest fajne w tymm silniku max momęt przy 1750obr/min :> a konkretnego kopa dostaje przy 2500obr/min. 2.8 174km ma niezle problemy zeby nadązyc a przy spokojnej jezdzie do120km/h 7-7,5 pali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłęm test swojego auta i wydaje się, że 10 do setki to bez problemu tzn. ja odjechałem ze skrzyżowania wkręcając się nieco na obroty. Nie wiem tylko czy niezbyt oszczędnie go potraktowałem, ale tu skręcam, w dłoni komórka ... może można trochę lepiej. Zresztą każdy może sam policzyć bo załączam video. Koła 17 szerokość 225.

http://www.youtube.com/watch?v=CqfsjYcKnNc

Uważam, że 10 sekund bez żadnego problemu i nie nie jest to takie ważne czy 9,5 czy 10,5 bo zabawa zaczyna się poniżej 7 sekund. :cool:[br]Dopisany: 24 Marzec 2008, 18:43 _________________________________________________Znaczy carisma zbiera się troche gorzej, w audi to są dość krótkie biegi i setki na 2 nie osiąga. Znaczy w tym egzemplarzu co ja mam niestety nie. Niech każdy załączy własny odjazd ze skrzyżowania bez pisku opon to porównamy. W razie czego będę poprawiał, na razie relaksacyjnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...