Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Dodatkowe osłony VR5 - montaż


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Dla porównania, osłony z końcówką A czyli auto ze spryskami:

DSC09616.jpg

Osłony z końcówką C auto bez sprysków, p&p do b5

20150112_112538.jpg

Gdyby ostatnio nikt tego nie poruszył nie spostrzegłbym różnicy a sprzedałem parę kompletów na forum, człowiek całe życie się uczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krotko mowiac. Jak mam b5 poliftowy i spryskiwacze swiatel to musze szukac tych pierwszych oslon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli krotko mowiac. Jak mam b5 poliftowy i spryskiwacze swiatel to musze szukac tych pierwszych oslon?

nie

Osłona ABS z literką A totalnie nie pasuje do A4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie ma problemu z wyciętym kółkiem dla zbiornika spryskiwaczy, nie jest czasem cofniety? jak doapsujesz osłone to nie masz japy po którejs stronie całej osłony?

Edytowane przez Kowi87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyrezalem jak założe to wstawie zdjęcie Trzeba otwór poszerzyć i gra trochę pracy szlifierka ,pilnikiem i opalarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poka foty, bo jest osłona do kupienia :P
A nie będę sięładował w coś jak ma głupio wyglądać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy posiada ktoś jeszcze takie osłony z vr5 i chciałby je sprzedać ? I mam jeszcze jedno pytanie czy do b5 1,8t AEB będą pasowały ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpinam się pod temat.. wszystko mowa o poliftach a czy do przedliftów wejdzie osłanka zbiorniczka? bo nie wiem czy warto szukać ;) dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablo15005 czasem ma takie

chyba ciężki temat się zrobił, sam polowałem kilka tygodni ale trafiłem w dość niskiej cenie obie

podobno z b6 3.0 idzie spasować osłonę zbiorniczków, choć jeszcze nie widziałem jak to wygląda w b5

$_20.JPG

Edytowane przez Trzesio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry że odgrzewam kotleta - ale mam pytanko: Czy ktoś już zakładał osłonę z VR5 zakrywającą pompę ABS do 2.7BiTurbo w S4 B5? Chciałbym sobie przykryć burdel koło pompy  ABS i zbiorniczków wspomagania i spryskiwaczy , ale nie wiem czy rura dolotowa nie będzie przeszkadzać w jej założeniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.06.2017 o 08:03, XXXXXXX napisał:

Sorry że odgrzewam kotleta - ale mam pytanko: Czy ktoś już zakładał osłonę z VR5 zakrywającą pompę ABS do 2.7BiTurbo w S4 B5? Chciałbym sobie przykryć burdel koło pompy  ABS i zbiorniczków wspomagania i spryskiwaczy , ale nie wiem czy rura dolotowa nie będzie przeszkadzać w jej założeniu ?

pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, czy  osłony z A4 B6/B7 nr  8E0 103 927 B (znalazłem też z literami C i F) podejdą do A4 B5?

 

 

Edytowane przez Pablo1809
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś takie osłony jeszcze na sprzedaż przegrzebałem całe alledrogo olxy sprzedajemy.pl itp strony i nigdzie nie ma :( Gdyby ktoś posiadał proszę pisać PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...