Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Plan na Car-audio


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Znaczy chcesz jakieś płytsze głosniki zamontować, u mnie te PB dają rade pod wzgledem miejsca, musze jeszcze podszlifowac ten zielony element na prowadnicy szyby bo zawadza, z jedenj strony zrobiłem a z drugiej zapomniałem :embarrassed:

Tam pod dechą chyba nie bardzo gdzie jest przymocowac te zwrotnice, a w zestawie PB nie są wcale małe :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie siedza S6C, tez troche podpilowalem ten plastik ale chyba glosniki mam za wysoko bo czasem potrafi przywalic glosnikiem w tapicerke, ktora i tak odstaje mi od drzwi jakies 5 mm na dole :wallbash: Zwrotki jakos upchalem, w dodatku mam tam z jednej strony centralke od alarmu, a z drugiej jeszcze jakis sterownik od tego ustrojstwa ale jakos wszystko weszlo :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kowi ogarnąłem w końcu słupki :decayed::

dscf0015bj.jpg

elegancko :good:, ja w kwietniu bede wygłuszał drzwi wtedy sie pomysli czy robić w słupkach czy zostawic w ori miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słupki ładne ! Ja też zabieram się za wygłuszanie będe robił jak kolega bo nie ukrywam spodobało mi się ale męczy mnie jedna rzecz - mocowanie dystansu do blachy, kupiłem 1,5mm alu i nie ma szans żeby cos na "mocno" dokręcić bo wkręt obrabia się w alu (myślę nad jakimś twardszym materiałem za blachą wewnątrz drzwi - robił ktoś z Was coś podobnego ?

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.10153062279754054.1073741894.329588029053&type=1

PS: Kowi87 możesz coś doradzić w kwestii doboru wzmaka oraz przwodów do Rainbow CS 265 Profi Phase Plug ?

Edytowane przez kam2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak podłączacie kabel zasilający wzmacniacz do bezpiecznika ? Luźne druty w bezpiecznik i skręcacie tym imbusem czy kabel najpierw w cyne? Po normalnym skręceniu przy odkręceniu imbusa druty są poprzecinane i kabel się kruszy :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słupki ładne ! Ja też zabieram się za wygłuszanie będe robił jak kolega bo nie ukrywam spodobało mi się ale męczy mnie jedna rzecz - mocowanie dystansu do blachy, kupiłem 1,5mm alu i nie ma szans żeby cos na "mocno" dokręcić bo wkręt obrabia się w alu (myślę nad jakimś twardszym materiałem za blachą wewnątrz drzwi - robił ktoś z Was coś podobnego ?



https://www.facebook...88029053&type=1
witam ,to akurat moj wozek :-) powiem ci ze ten czlowiek ktory mi to robil to jeden z najlepszych ludzi w tej branzy w pl ,drzwi sa zrobione na "beton" nie ma dudnien ,nie ma wibracji a jeszcze nie ruszylem tapicerki:-) dopiero teraz na spokojnie tapicerka dostanie dodatkowe wygłuszenie :-) a powiem ci ze tak te Audio System hx165phase (na fotach woferek)jak i teraz brax matrix6.1 nie maja "litosci "dla żle zrobionych furtek:-)

Panowie jak podłączacie kabel zasilający wzmacniacz do bezpiecznika ? Luźne druty w bezpiecznik i skręcacie tym imbusem czy kabel najpierw w cyne? Po normalnym skręceniu przy odkręceniu imbusa druty są poprzecinane i kabel się kruszy :/
mozesz sobie ładnie polutowac konce ,lub kupic specyjalne koncowki tulejkowe ;-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW

Rozumiem że od wewnętrznej strony tapicerki chcesz dawać gąbkę ? Myślałem nad tym ale skoro jest na furtkach dam sobie pewnie spokój.

PS: Klocki i dobór jak dla mnie wyśmienite !

Edytowane przez kam2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...