Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Regeneracja to wymiana powłoki gumowej i jeśli ktoś na awaryjnych ma zjechane białe trójkąty to ich nie odtworzę,

Jaki koszt regeneracji radia?

poszła wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regeneracja to wymiana powłoki gumowej i jeśli ktoś na awaryjnych ma zjechane białe trójkąty to ich nie odtworzę,

Rozumiem. Mam gdzieś na dysku szablon pod awaryjkę, więc białe trójkąty możesz odtworzyć. Jak mi dasz maila na PW, to Ci prześlę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mialem na poczatku naklejki i powiem szczerze bylo ok do momentu gdy nastaly cieple dni i jakies bable sie zaczely robic i fatalnie wygladalo. Kupilem szablony i polakierowalem calosc i jest super. Lakierowalem tez radio bo byla roznica w kolorach. Ale robota doscyc pracochlonna;) za szablony na radio, climatronic,esp,wlacznik, szyby itp zaplacilem 100 ze sprayem mat.

Kolego a gdzie kupiłeś te szablony? Może źle szukam ale na allegro ich nie widzę. Podpowiedz coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli źle szukałem :) bardzo dziękuje za pomoc :) chyba się w to pobawię :)

Nie opłaca się... Ale jak już musisz, to spray dorób komputerowo wg koloru starego wytartego elementu, bo nawet najlepsza regeneracja strasznie się będzie odróżniać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek podeślij ceny ile bierzesz za klimatronika, szufladki i przełącznik świateł albo podaj tu będziesz miał mniej odpowiadania innym uzytkownikom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek podeślij ceny ile bierzesz za klimatronika, szufladki i przełącznik świateł albo podaj tu będziesz miał mniej odpowiadania innym uzytkownikom

http://allegro.pl/radio-concert-a4-b6-regeneracja-przyciskow-i4575093785.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek. A ile zajęłaby Ci regeneracja przykładowo radia concert b6, panelu klimatyzacji i i tych plastików w przednich drzwiach w które są zamontowane przyciski do podnoszenia szyb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Radziu, kupiłem od Ciebie ten zestaw i działam, a powiedz mi czym ściągasz tą starą gumę z przycisków? Jeżeli to nie tajemnica, bo ja na początek wziąłem jakiś rozpuszczalnik to mi zeszła guma i trochę białego plastiku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Radziu, kupiłem od Ciebie ten zestaw i działam, a powiedz mi czym ściągasz tą starą gumę z przycisków? Jeżeli to nie tajemnica, bo ja na początek wziąłem jakiś rozpuszczalnik to mi zeszła guma i trochę białego plastiku :(

Użyj papier ścierny wodny 400-600 + ciepła woda i heja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ode mnie zestawu nie kupiłeś ponieważ ja tylko regeneruje - nie sprzedaje szablonów. Zmywając rozpuszczalnikiem narobiłeś sobie dwa razy więcej roboty - rozpuszcza on plastik i robi "wrzery", jak napisał kolega wyżej w tej chwili pozostaje tobie tylko papier 600 za sucho, póżniej 800 na mokro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś wrzucić jakieś fotki po regeneracji ale już zamontowane w desce. Chciałbym zobaczyć jak to sie komponuje do odcieniu deski itd :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mógłby ktoś wrzucić jakieś fotki po regeneracji ale już zamontowane w desce. Chciałbym zobaczyć jak to sie komponuje do odcieniu deski itd :) Pozdrawiam

Mogę Ci zrobić takie zdjęcia ale generalnie to wygląda jak oryginał. Ja pomalowałem klimatronik, ramke od radia i wszystkie przyciski, normalnie jak fabrycznie. A i przyciski myłem zmywaczem do paznokci i płukałem w wodzie, dużo szybciej i ładnie schodzi stara farba. Ciepła woda i papier ścierny to porażka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem, jak gościu robił takie coś:

1.) Naklejał naklejki w miejsce świecących elementów

2.) Jak nakleił to pokrywał całość farbą

3.) Zrywasz naklejki i masz ładny element

Naklejki robisz wzór w photoshopie, dla jaj możesz sobie nawet gołe babki zrobić, potem robisz tego milion sztuk jak bedziesz chciał odsprzedać, albo dac kolegom z forum.

Naklejanie za pomocą folii transportowej, więc nie ma problemu z kwestią równo/nie równo.

Jak masz panel na wierzchu można spróbować.

Koszt naklejek.... 50zł za metr2 :), a ile tego na tym zmieścisz to twoje, ale 200 kompletów wejdzie jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...