Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Przed:

http://www.img.pl/XGpg

Po:

http://www.img.pl/YGpg

Ramkę od radia muszę poprawić bo na kantach trochę krzaczy kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jakich firm farb używacie? Ja zakupiłem szablony do concerta wraz z sprayem i przyszedł mi champion auto acryl spray. Po pomalowaniu na próbę przypadkowego plastiku wydaję mi się, że odróżnia się od ori koloru jakby miał większy połysk. Malował ktoś jeszcze tym Deco Color? Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jakich firm farb używacie? Ja zakupiłem szablony do concerta wraz z sprayem i przyszedł mi champion auto acryl spray. Po pomalowaniu na próbę przypadkowego plastiku wydaję mi się, że odróżnia się od ori koloru jakby miał większy połysk. Malował ktoś jeszcze tym Deco Color? Pozdrawiam.

Pokaż aukcję, z której kupiłeś, chociaż domyślam się od kogo... Nie maluj tym spray'em, bo kolor jest zupełnie inny. Wiem, co mówię. Lepiej jest zainwestować w dobry lakier, czyli dorobić w mieszkalni matowy czarny na wzór ori, tylko to kosztuje chyba z 60 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie mam jakich firm farb używacie? Ja zakupiłem szablony do concerta wraz z sprayem i przyszedł mi champion auto acryl spray. Po pomalowaniu na próbę przypadkowego plastiku wydaję mi się, że odróżnia się od ori koloru jakby miał większy połysk. Malował ktoś jeszcze tym Deco Color? Pozdrawiam.

Pokaż aukcję, z której kupiłeś, chociaż domyślam się od kogo... Nie maluj tym spray'em, bo kolor jest zupełnie inny. Wiem, co mówię. Lepiej jest zainwestować w dobry lakier, czyli dorobić w mieszkalni matowy czarny na wzór ori, tylko to kosztuje chyba z 60 zł.

http://allegro.pl/zestaw-do-regeneracji-radia-audi-concert-2-i4670950215.html Masz może jakieś namiary na taką mieszalnie i jakieś dane które trzeba byłoby im podać? Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o własnie jestem ciekaw jak to wygląda po regeneracji z tej aukcji :P wiadomo fotki sa umieszczone itd ale chcialbym to zobaczyc jak wyglada po zrobieniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tego tematu... Ten ktoś z aukcji, to osoba z forum. Tak wyszło u mnie po "regeneracji" z w/w aukcji. Oczywiście skończyło się zakupem nowych gratów w to miejsce.

ow3tuq3x.jpg nt883cug.jpg 6i8sm49d.jpg pfgaoqul.jpg z7a3tvvz.jpg d8ymgqtd.jpg z5oyz5hv.jpg ajojtn9d.jpg

Ocenę tego, czy i jak bardzo się odróżnia, pozostawiam Tobie...

Edytowane przez nitroo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dobrze myślałem z tym, że zdjęcie na aukcji to ściema. Dobrze, że wystawienie komentarza na allegro zostawiłem sobie na później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę znaleźć tego tematu... Ten ktoś z aukcji, to osoba z forum. Tak wyszło u mnie po "regeneracji" z w/w aukcji. Oczywiście skończyło się zakupem nowych gratów w to miejsce.

ow3tuq3x.jpg nt883cug.jpg 6i8sm49d.jpg pfgaoqul.jpg z7a3tvvz.jpg d8ymgqtd.jpg z5oyz5hv.jpg ajojtn9d.jpg

Ocenę tego, czy i jak bardzo się odróżnia, pozostawiam Tobie...

Kolego, szkoda, że nie robiłeś tego u mnie, co to ma być ? koleś chyba leci w kulki, tutaj macie linka do mojej aukcji http://allegro.pl/radio-concert-a4-b6-regeneracja-przyciskow-i4728275499.html

Edytowane przez _radek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście z tamtej aukcji zwrócą mi pieniądze. Ale nie polecam jakiejkolwiek współpracy z nimi. Przysyłają spray który w brico kosztuję 17 zł za 32 zł. Do tego kolor jest inny (zdjęcia nitroo). Straconego czasu i nerwów nikt mi nie zwróci. Wysyłam w poniedziałek części do _Radek_. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Całe szczęście z tamtej aukcji zwrócą mi pieniądze. Ale nie polecam jakiejkolwiek współpracy z nimi. Przysyłają spray który w brico kosztuję 17 zł za 32 zł. Do tego kolor jest inny (zdjęcia nitroo). Straconego czasu i nerwów nikt mi nie zwróci. Wysyłam w poniedziałek części do _Radek_.

Przecież jakby go sprzedał Tobie za 17 złoty to co to byłby dla niego za interes? I tak najwięcej przycina na paru marnych naklejkach, które nie są idealnie pocięte ploterem. Męczyłem się ale napiszę to jeszcze raz, pomalowałem wszystko, bo wszystko miałem zniszczone i efekt jest bardzo dobry. Kolor nie jest jak oryginał, ale jak nie masz porównania do innego elementu to wygląda to bardzo dobrze. Jestem zadowolony i polecam jak ktoś ma zamiar zrobić całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lata temu sam regenerowałem różne plastiki, żadna w tym filozofia trzeba tylko kupić dobry spray, ja używałem deco-color nie jest drogi a bardzo dobry, fajnie pyli. Na początek zdzierałem warstwę, później odtłuszczanie benzyną ekstrakcyjną, naklejka na panel, cienka warstwa podkładu, odczekać aż wyschnie, ewentualne nierówności papierem wodnym 2000 i lekko pierwszą bazą następnie grubiej druga warstwa. Czekamy aż wyschnie i skalpelem odklejamy naklejki. Pamiętajmy nie może być farby za grubo nie może być za cienko, za grubo będzie wgłębienie w miejscu ikony, za cienko będzie prześwit w plastiku i łuna przy ikonie. Najlepiej przy malowaniu sprawdzać diodą led :)

W razie pytań piszcie PW a i zostały mi jeszcze jakieś szablony mogę oddać komuś bo mi się już nie przydadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście z tamtej aukcji zwrócą mi pieniądze. Ale nie polecam jakiejkolwiek współpracy z nimi. Przysyłają spray który w brico kosztuję 17 zł za 32 zł. Do tego kolor jest inny (zdjęcia nitroo). Straconego czasu i nerwów nikt mi nie zwróci. Wysyłam w poniedziałek części do _Radek_.

Przecież jakby go sprzedał Tobie za 17 złoty to co to byłby dla niego za interes? I tak najwięcej przycina na paru marnych naklejkach, które nie są idealnie pocięte ploterem. Męczyłem się ale napiszę to jeszcze raz, pomalowałem wszystko, bo wszystko miałem zniszczone i efekt jest bardzo dobry. Kolor nie jest jak oryginał, ale jak nie masz porównania do innego elementu to wygląda to bardzo dobrze. Jestem zadowolony i polecam jak ktoś ma zamiar zrobić całość

Jak nie masz porównania do innego elementu to tak, włącznik świateł jedynie by mi tu pasował. Kupiłem nowy za 50 zł... A przyciski do radia mają porównanie na panelu, nie ma szablonu napisu "Audi Concert", żeby go pomalować. Jeśli Ciebie satysfakcjonuje taki efekt (jak u Nitroo) to proszę bardzo, nie moja brocha.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie ma szablonu napisu "Audi Concert"

Są też szablony do Audi Concert u niego. Ja kupiłem full pakiet i również mam te szablon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...