Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie dotarł panel od _Radek_, w pełni profesjonalna robota, nie wrzucam fotek bo fotki Radka w pełni oddają efekt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np. jeśli chciałbym oddać do regeneracji radio oraz klimatronik, ale zostawić wizytownik, esp,uchwyt na kubek oraz włącznik awaryjnych to czy nie będą się one od siebie odróżniać w stosunku do tych elementów regerowanych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np. jeśli chciałbym oddać do regeneracji radio oraz klimatronik, ale zostawić wizytownik, esp,uchwyt na kubek oraz włącznik awaryjnych to czy nie będą się one od siebie odróżniać w stosunku do tych elementów regerowanych ?

jeśli już to bardzo znikomie - niezauważalnie, myślę że jeśli ktoś nie wie że coś było robione nie jest w stanie to zauważyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy klimatroinic z b7 bedzie pasowal do b6 ? Ja mam audi a4 b6 1,8t z podgrzewanymi fotelami. Jak bym znalazl klimatronic z b7 z grzanymi d*pami to by smigal u mnie? Pytam bo mam strasznie wytarte przyciski a nie chce mki sie rozbierac przyciskow by oddac je do regeneracji...wolalbym chyba kupic uzywany klimatronic z b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy klimatroinic z b7 bedzie pasowal do b6 ? Ja mam audi a4 b6 1,8t z podgrzewanymi fotelami. Jak bym znalazl klimatronic z b7 z grzanymi d*pami to by smigal u mnie? Pytam bo mam strasznie wytarte przyciski a nie chce mki sie rozbierac przyciskow by oddac je do regeneracji...wolalbym chyba kupic uzywany klimatronic z b7

Będzie, tylko w B7 inaczej jest rozwiązana sprawa z ogrzewaniem tylnej szyby. Możesz kupić specjalny adapter od kolegi Stichy, który załatwia sprawę bez przepinania pinów itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi czy klimatroinic z b7 bedzie pasowal do b6 ? Ja mam audi a4 b6 1,8t z podgrzewanymi fotelami. Jak bym znalazl klimatronic z b7 z grzanymi d*pami to by smigal u mnie? Pytam bo mam strasznie wytarte przyciski a nie chce mki sie rozbierac przyciskow by oddac je do regeneracji...wolalbym chyba kupic uzywany klimatronic z b7

Będzie, tylko w B7 inaczej jest rozwiązana sprawa z ogrzewaniem tylnej szyby. Możesz kupić specjalny adapter od kolegi Stichy, który załatwia sprawę bez przepinania pinów itp.

Albo kupujesz rozkręcasz i przedkładasz sam panel przedni - elektronika pozostaje twoja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro właśnie że trzeba przepiąć piny wpinając przekaźnik od Stichy ego ale nie jest to filozofia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nitro właśnie że trzeba przepiąć piny wpinając przekaźnik od Stichy ego ale nie jest to filozofia

Aha :) Ale to na pewno mniej roboty z tym adapterem niż robota całości samego od zera :hi:

Właśnie, można po prostu tylko panel z B7 przełożyć do elektroniki z B6 i jest to najszybsza robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę że i tak trzeba wyjąć climatronika to tak tyle że nie tania bo musisz mieć drugiego climatronika do polakierowania. Więc dokładasz min stówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup sobie idealny klimatron i przełoz tylko front z guzikami wowczas obejdzie sie bez adapterow i przepinania pinow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np. jeśli chciałbym oddać do regeneracji radio oraz klimatronik, ale zostawić wizytownik, esp,uchwyt na kubek oraz włącznik awaryjnych to czy nie będą się one od siebie odróżniać w stosunku do tych elementów regerowanych ?

jeśli już to bardzo znikomie - niezauważalnie, myślę że jeśli ktoś nie wie że coś było robione nie jest w stanie to zauważyć.

A powiedz mi kolego czy beżowe tez dasz rade odtworzyć? Poniżej Zdjęcia i prosił bym o wycenę regeneracji.

c1410f6ce696d8f069905f75b13a7f81.jpg

9d6531f5cbe1c5c29dd651b57ba733db.jpg

03920bfa2d874871cbd091da2ea78a99.jpg

c1dab7b3c230cdd1c18ce5578009a70b.jpgb8248baa0e63f555a6bd8bbd6a8586e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem cały klimatronic od B7 za 100zł i przełożyłem same przyciski. Regeneracja czyli szablon+ spray+ wysyłka wyszła by ok 60zł wiec wolalem dolozyc troszke i miec ORI. Ale wszystko wedle uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy np. jeśli chciałbym oddać do regeneracji radio oraz klimatronik, ale zostawić wizytownik, esp,uchwyt na kubek oraz włącznik awaryjnych to czy nie będą się one od siebie odróżniać w stosunku do tych elementów regerowanych ?

jeśli już to bardzo znikomie - niezauważalnie, myślę że jeśli ktoś nie wie że coś było robione nie jest w stanie to zauważyć.

A powiedz mi kolego czy beżowe tez dasz rade odtworzyć? Poniżej Zdjęcia i prosił bym o wycenę regeneracji.

c1410f6ce696d8f069905f75b13a7f81.jpg

9d6531f5cbe1c5c29dd651b57ba733db.jpg

03920bfa2d874871cbd091da2ea78a99.jpg

c1dab7b3c230cdd1c18ce5578009a70b.jpgb8248baa0e63f555a6bd8bbd6a8586e0.jpg

Czym zregenerować boczki drzwi (zdrapaną "gumę") ? patrz zdjęcie powyżej :huh:

Edytowane przez Strażak R1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wysłałem do _Radek_ panel do regeneracji ale przed weekendem nie wróci a mi potrzebne auto...

Czy można jeździć normalnie bez panelu klimy? Dokładnie to chodzi mi o to czy coś się nie rozprogramuje, rozkoduje, nałapie błędów itp bo jestem słaby w tematach komputrowych.

No i jak to wygląda bez sterowania klimy - nie ma w ogóle nawiewu czy działa jak po swojemu...


witam ja bym byl zaineresowany regeneracja,dasz jakis numer?

Tu masz numer do Radka http://allegro.pl/regeneracja-przyciskow-panel-klimatyzacji-a4-b6-i4964391952.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zadam pytanie nieco inne , jak najłatwiej i najbardziej bezkolizyjnie wyjąć przyciski poszczególne??? Mam tylko do malowania plusy i minusy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banalnie proste. Wyjmij klimatronik (4 wtyczki). Następnie podważasz 4-5 uchwytów i rozdzielasz obudowę na dwie części. Do zdjęcia przycisku zdejmujesz blokadę znajdującą się z tyłu każdego z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrany po regeneracji i powiem że jestem mile zaskoczony wykonaniem pracy.

Q2_YSZNe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrany po regeneracji i powiem że jestem mile zaskoczony wykonaniem pracy.

Q2_YSZNe.jpg

Dzięki, bardzo mi miło, że jesteś zadowolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie czy można jeździć z wycięty klimatronikem? Nic się nie rozprogramuje popsuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...