Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

No klimy. Odłącz klimatronik, przekręć zapłon i zobacz na VAG, ile błędów będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są naklejki do renowacji. Sciąga się rozpuszczalnikiem do białego koloru stara gumę a potem naklejamy naklejki malujemy i po wyschnięciu odrywamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro są naklejki do renowacji. Sciąga się rozpuszczalnikiem do białego koloru stara gumę a potem naklejamy naklejki malujemy i po wyschnięciu odrywamy.

Sory, ale Ameryki to Ty kolego nie odkryłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na allegro są naklejki do renowacji. Sciąga się rozpuszczalnikiem do białego koloru stara gumę a potem naklejamy naklejki malujemy i po wyschnięciu odrywamy.

To jeszcze ciepne swoje trzy zdania. Mianowicie owszem są naklejeczki i regenerowałem sobie, ale nie polecam rozpuszczalnika, bo zostawia wrzery, polecam jak już było wielokrotnie wspominanne: "ciepłą wodę + własny upór" i będzie ładnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kolega wyżej napisał rozpuszczalnik topi plastik, więc radze z nim uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem takie naklejki od Pana z Bytowa. Przyciski czyscilem benzyna ekstrakcyjna dobrze odtłuszcza a nie uszkadza plastiku . Efekt uwazam ze jest b.dobry gosciu naklejki dostosowal idealnie jednynie obawiam sie ze w lecie jak bedzie goraco to sie odkleja ale zobaczymy na razie jestem zadowolony pracy bylo malo efekt bardzo fajny .

P.S jak tu sie wstawia fotki? Bo bym Wam wstawil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw, jak to wygląda. Wrzuć fotki np. na postimg.org i skopiuj link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety z tym klejem i wysoka temp. w lecie możesz mieć rację.

Ktoś już o tym pisał że spłynęły mu te naklejki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz może być cacy ale jak postoi na słońcu i się nagrzeje do 50 stopni w środku to nie ma bata żeby naklejka nie spłynęła chyba że na kropelkę przyłapane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zależy jaki klej został zastosowany i rodzaj papieru bądź foli na naklejki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też wybrał bym malowanie czarnym matem po wcześniejszym przygotowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 2 lata temu sam regenerowałem różne plastiki, żadna w tym filozofia trzeba tylko kupić dobry spray, ja używałem deco-color nie jest drogi a bardzo dobry, fajnie pyli. Na początek zdzierałem warstwę, później odtłuszczanie benzyną ekstrakcyjną, naklejka na panel, cienka warstwa podkładu, odczekać aż wyschnie, ewentualne nierówności papierem wodnym 2000 i lekko pierwszą bazą następnie grubiej druga warstwa. Czekamy aż wyschnie i skalpelem odklejamy naklejki. Pamiętajmy nie może być farby za grubo nie może być za cienko, za grubo będzie wgłębienie w miejscu ikony, za cienko będzie prześwit w plastiku i łuna przy ikonie. Najlepiej przy malowaniu sprawdzać diodą led :)

W razie pytań piszcie PW a i zostały mi jeszcze jakieś szablony mogę oddać komuś bo mi się już nie przydadzą.

WITAJ JAK ZOSTALY CI JAKIES SZABLONY TO CHETNIE PRZYJME ZEBY SPRAWDZIC CZY JEST SENS TO ROBIC POKRYJE KOSZTY WYSYLKI Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki narazie trzymaja sie git u mnie na slasku wczoraj bylo 26 stopni auto stalo caly dzien na sloncu i nic sie nie odkleilo ale to jeszcze nie lato zobaczymy jak bedzie 36 stopni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...