Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Kto by zrobił mi regenerację?

https://m.facebook.com/Auto-Diagnose-Szablony-AUDI-Regeneracja-572838776204492/?tsid&slog=3&seq=1570180486&rk=0&fbtype=274

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecasz osobę, która nie umie dobrze zregenerować włącznik świateł? Polecam przejrzeć ich galerię.

Napisz do kolegi _radek_. Fachowo ogarnie temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia patrzylem w sumie to nie mialem się do czego przyczepić

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To źle patrzysz, albo nie wiesz, jak powinno być zrobione dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zregenerowalem kumplowi kilka dni temu panel w B6 wraz  z przyciskami. koszt 20 zl. radio mialem uszkodzone w domu Concert II z A3. wystarczylo podmienic przyciski + podmianka panelu  z wyswietlaczem (mial uszkodzony potencjometr).

7rO2AV6.jpg

hDyHNbf.jpg

WNbM5uz.jpg

4Mchp4O.jpg

nEdmf4h.jpg

pNXWxec.jpg

zUVyixH.jpg

nqNMbSi.jpg

hSq0qlc.jpg

iKiOlKt.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj

zregenerowalem kumplowi kilka dni temu panel w B6 wraz  z przyciskami. koszt 20 zl. radio mialem uszkodzone w domu Concert II z A3. wystarczylo podmienic przyciski + podmianka panelu  z wyswietlaczem (mial uszkodzony potencjometr).

Endriuu czym malowane bo kolor znacznie sie rózni? Szablony odrywane o wyschnieciu czy na mokro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Mam pytanie...Czy wewnętrzna rączka kierowcy pod 4 elektryczne szyby w seacie exeo i audi a4b7 jest identyko??chodzi czy można je podmienić i czy są z takiego samego materiału (nie takiego jak jest w b6) bo nie chcę żeby mi się ścierało. Pytam bo nr jest taki sam dla obu modeli 8E1 867 171 C...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.06.2017 o 19:54, endriuu napisał:

zregenerowalem kumplowi kilka dni temu panel w B6 wraz  z przyciskami. koszt 20 zl. radio mialem uszkodzone w domu Concert II z A3. wystarczylo podmienic przyciski + podmianka panelu  z wyswietlaczem (mial uszkodzony potencjometr).

Jak na amatora to może jeszcze ktoś by to zaakceptował..

Na forum jest Radek robi to o wiele wiele lepiej....

Jego robota jest nie do odróżnienia od nówki sztuki... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jest może ktoś z mazowieckiego/lubelskiego/podlaskiego kto by mi zregenerował climatronic, rączki i tunel 2din? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie pochwale , klimatronik w przyszły weekend pójdzie pod noz :) 
tak , obwódki od listewki ozdobnej miały wyjsc podswietlone ;-)
 

25436332_1530857060313413_2050495435_n.jpg

25436579_1530857090313410_1270115555_n.jpg

25508727_1531812096884576_1817339235_o.jpg

25551611_1532034970195622_142340532_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzucam klimatronik do kompletu i ramki radia , zeby grało tak samo kolorem :) 

Kilka tipów dla potomnych bo i pytan w temacie duzo 

malujcie mokre na mokre tj. 1 warstwa czarnego na zapył , 5 minut pozniej warstwa wlasciwa (ale dalej zapylajcie z 30 - 40 - 50cm bo wyjda zacieki) , 5 minut pozniej bezbarwny matowy klar , czekacie az nie bedzie "świecic" pod swiatlo , sciagacie szablonik igłą i dorzucacie warstwe klaru na koniec.

Co do wyjmowania , w 1 din wystarczy za srebrną listwe do siebie pociagnac , klimatronik jest na wsuw/wcisk 

Rozbieranie sama przyjemnosc , 4 sruby do obudowy , 2 dla listwy , rozdzielacie go na poł i 8 srubek do odczepienia płytki. 

Co do sciagania gumy - najszybciej mi poszło szczoteczką taką do rąk i bardzo ciepłą wodą z mydlem , 10 minut i po gumie (wczesniej moczylem w bardzo cieplej wodzie jakies 30min) 

Co do spraya , ja malowałem pierwszym lepszym czarnym matowym z pierwszym lepszym bezbarwnym matowym ( byle sie nie pogryzły - to juz sprzedawca doradzi) 

ale malowałem całosc konsoli łacznie z ramkami radia , zeby miec to samo i tak tez polecam robic , bo malujac np 5 przyciskow roznica bedzie tak czy siak chocby ze wzgledu na to ze ori jest guma , a malujecie lakierem 

 

Chyba wszystko , fotki dla potomnych :) 

https://zapodaj.net/61894fdf38b3e.jpg.html
https://zapodaj.net/51095b71ae110.jpg.html

https://zapodaj.net/810f0bb98ff15.jpg.html

https://zapodaj.net/57ccbe570f38a.jpg.html

https://zapodaj.net/240654ca3c0f9.jpg.html

 

btw. econ wyszedł troche styrany, bo syfu nałapał , wiec poszedł szlif p2000 i nowa warstwa bezrbawnego - nie polecam , pojdzie do poprawki 

 

ZDROWYCH WESOLYCH ! :quattro:

Edytowane przez Ryan
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2017 o 17:43, Ryan napisał:

Dorzucam klimatronik do kompletu i ramki radia , zeby grało tak samo kolorem :) 

Kilka tipów dla potomnych bo i pytan w temacie duzo 

malujcie mokre na mokre tj. 1 warstwa czarnego na zapył , 5 minut pozniej warstwa wlasciwa (ale dalej zapylajcie z 30 - 40 - 50cm bo wyjda zacieki) , 5 minut pozniej bezbarwny matowy klar , czekacie az nie bedzie "świecic" pod swiatlo , sciagacie szablonik igłą i dorzucacie warstwe klaru na koniec.

 

Podasz linka skąd kupiłeś naklejki na przyciski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Ryan napisał:

Auto-Diagnose na Facebooku 

 

35 minut temu, Ryan napisał:

Auto-Diagnose na Facebooku 

Dzięki, właśnie u nich zamówiłem, klimatronik powinien pójść łatwo, ciekawe jak się wyciąga guziki z concerta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.01.2016 o 11:26, _radek_ napisał:

Dzięki za dobre słowa, oferta cały czas aktualna. Staram się odzwierciedlić oryginał, wszystko jest pokryte bezbarwnym matowym lakierem więc świetnie imituje gumę. Daję kilka zdjęć moich prac:

a479c62b49436019gen.jpg
 
0e6a3d834c7a4cf7gen.jpg
 
e841a13b567f5157gen.jpg
 
a2b24b8b4ddd5eadgen.jpg

A jak z regeneracją ikon od sterowania lusterek, ponieważ zakupilem nowe pokretło ze skladaniem ale nie bylo nowej tej podkladki z symbolami lusterek a moje jest wytarte skladanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,czy kolega Radek dalej dziala w temacie regenracji przyciskow,nigdzie nie moge szablonow przyciskow kierownicy,mam nadzieje ze on pomoze w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...