Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

1237eb471c4d2f1egen.jpgcbd6ea115a2f9982gen.jpgRegeneracja naklejkami samych przycisków w moim przypadku tylko lewa strona klimy od strony kierownicy , prawa na razie w niezlym stanie. Ocencie sami efek ja oceniam na 3+/5

Przy temperaturze goracej typu 30 do 50 stopni wewnatrz auta w lecie te naklejki Ci splyna , wiem co mowie .

Robiąc w ten sposob ,ze nakladasz szablony takie jak ja mam do zaoferowania i malujesz efekt masz trwaly i nic temu sie nie stanie , musialbys gwozdziem drapac zeby zdrapac przycisk .

Po regeneracji malujac od nowa dany element otrzymujesz wersje niescieralna przycisku .

Mialem juz te naklejki przez rok w lecie temp. dochodzila do 36 stopni [ wewnatrz jakies 50-60 stopni ] auto codziennie stalo po 8 godz na dworze i jakos nie splynely. Zrobilem tylko blad za pierwszym razem wogole nie wyczyscilem powierzchni przyciskow i po 8 miesiacach porobily sie malutkie pecherze .Teraz wyczyscilem dokladnie przyciski do bialego ze starej powierzni .Nie boje sie ze splyną tylko ze znowu moga sie te pecherze pojawic [ wtedy wezme sie za malowanie ]. Za naklejki zaplacilem 15zl.

Edytowane przez bishop1923
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naklejki położone są na odtłuszczoną, suchą nawierzchnie i najlepiej pozbawioną gumy, nie ma szans żeby odpadły, zazwyczaj są z winylu lub folii identycznej jak do oklejania aut, są termoplastyczne, więc temperatura im niegroźna. Chodzi tutaj raczej o efekt estetyczny jeśli pozbawimy klawisze gumy, na krawędziach będzie przebijał biały kolor, co nie wygląda ładnie, z drugiej strony jeśli nie usuniemy gumy wszystkie nierówności, ubytki będą widoczne na strukturze naklejki. Więc jeśli komuś zależy na estetyce to w grę wchodzi tylko malowanie

Edytowane przez _radek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naklejki położone są na odtłuszczoną, suchą nawierzchnie i najlepiej pozbawioną gumy, nie ma szans żeby odpadły, zazwyczaj są z winylu lub folii identycznej jak do oklejania aut, są termoplastyczne, więc temperatura im niegroźna.

Wlasnie tak zrobilem tym razem .

na krawędziach będzie przebijał biały kolor,

Krawedzie pomalowalem czarnym markerem trzeba naprawde dokladnie sie przyjzec zeby zauwazyc to.

Edytowane przez bishop1923
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naklejki położone są na odtłuszczoną, suchą nawierzchnie i najlepiej pozbawioną gumy, nie ma szans żeby odpadły, zazwyczaj są z winylu lub folii identycznej jak do oklejania aut, są termoplastyczne, więc temperatura im niegroźna.

Wlasnie tak zrobilem tym razem .

na krawędziach będzie przebijał biały kolor,

Krawedzie pomalowalem czarnym markerem trzeba naprawde dokladnie sie przyjzec zeby zauwazyc to.

dodatkowo te naklejki co Ty nakleiles nie maja orginalnego wygladu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli naklejki położone są na odtłuszczoną, suchą nawierzchnie i najlepiej pozbawioną gumy, nie ma szans żeby odpadły, zazwyczaj są z winylu lub folii identycznej jak do oklejania aut, są termoplastyczne, więc temperatura im niegroźna.

Wlasnie tak zrobilem tym razem .

na krawędziach będzie przebijał biały kolor,

Krawedzie pomalowalem czarnym markerem trzeba naprawde dokladnie sie przyjzec zeby zauwazyc to.

dodatkowo te naklejki co Ty nakleiles nie maja orginalnego wygladu .

To fakt, ale jeśli ktoś się decyduje na taką formę odnowienia to raczej nie ma znaczenia.

Edytowane przez _radek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zregenerowałem cały panel radia audi concert 2,efekt końcowy jak dla mnie dobry.

2w5tmybk.jpg

w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zregenerowałem cały panel radia audi concert 2,efekt końcowy jak dla mnie dobry.

2w5tmybk.jpg

w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciu.

Ile warstw farby dałeś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda radio zrobione przeze mnie, regeneracja samych przycisków + pokrętła

Niżej klimatronik przyciski + ramka
8144d2875fb8a8b3.jpg
Edytowane przez _radek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, mianowicie zakupiłem w ASO po Vinie panel do podnoszenia szyb. Jestem jeszcze przed rozbiórka boczka i dlatego zastanawiam się nad tym iż we panelu jest 8 pinow a dwa miejsca wolne tak ma być ? Czy po prostu dostałem zła sztukę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to pytanie ma do regeneracji przycisków??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co miałem robić nowy temat i bez sensu zaśmiecać forum ?? Jest to w jakis sposob powiązane ze sobą tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie jest. Jest to post nie na temat. Jeśli nie znalazłeś informacji o tym na forum, to załóż sobie nowy temat i nie śmieć w miejscu, gdzie ludzie chcą się czegoś o regeneracji przycisków dowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wszystkie szablony ,na radio tez :)

jaka cena za szablon radia wizytownika i kubka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze raz pochwalę robote użytkownika _radek_ jeśli chodzi o regeneracje !!!!!! minął prawie rok od regeneracji a wszystko nadal jak nowe, serio warto bo pieniadze grosze robota szybko zrobiona i na maxa konkretnie

Edytowane przez eryczek93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie podczas malowania panelu sprayem eucolor do tworzyw sztucznych robi się mała strukturka? To normalne? Regenerowałem tez 3 klawisze i sa gładkie :) co robię nie tak z panelem skoro klawisze wyszły okey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze za duzo na raz lub dysza od farby przytkana i wali glutami ,podgrzej tez puzzke wieksze cisnienie bedzie to wieksze rozpylenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...