Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde właśnie wszystko o czym mówisz jest ok a kładę 4-5 cienkich warstw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dokładnie wyczyścilem, przlecialem panel papierem 2500 mokro prysnąlem i jest o niebo lepiej ale jakby ktoś znał rozwiązanie prosze napisać skusilbym się psiknac to od nowa

20160320_103405.jpg

Górna strzałka jest malowana tym samym lakierem a widać ze ma trochę inny odcień niż panel

Edytowane przez kubix9417
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli podczas malowania używasz tej samej farby a wychodzą dwa różne odcienie, oznacza to, że źle wymieszałeś zawartość, innej możliwości nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatecznie panel pofrunął do kolegi Radka, lekcja dla mnie - moja ręka nie nadaje się do zrobienia wszystkiego :D a koszty ktore pionoslem w sumie porównywalne z kosztami Pana Radka, same lakiery z przesyłką, bo nie szło ich dostać u mnie na miejscu 40 zł szablony 25zł benz atrakcyjna 7zł papierki 4zł co daje 80 zł, a za te pieniądze myśle że Radek zrobi z naszego panelu Ori i oszczędzimy zbednych nerwów ;)

to tylko taki wniosek ode mnie, lubię się cieszyć z własnego wytwórstwa i wększość staram się robić samemu, ale w tym przypadku mija się to z celem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie każdy podaje adres na allegro tego gostka który regeneruje włączniki przełączniki ale jego wcale tam nie ma podajcie jakiś poprawny link.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy mógłby ktoś opisać proces regeneracji klimatronika wraz z jego demontażem, gdyż nie mogę znaleźć nic konkretnego. Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi czy malował ktos innym niz ten eurocolor ? nigdzie go nie ma
zastanawiałem sie nad lakierem boll bo tez tu opisuja koledzy ze można ale tych boll jest od groma ( do tworzyw do zderzaków strukturalne itp . ) ktory wybrac zwykly do tworzyw bedzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły do tworzyw, strukturalny bardziej się nadaje na nie jednolite powierzchnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy kolega Radek nadal działa w interesie? Bo coś nie można się z nim skontaktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również szukam kogoś kto podejmie się zregenerowania moich przycisków radia Concert II + panel klimatronika. Zależy mi żeby ładnie to wyszło :) kontakt na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, cały czas działam, jeśli nie opisuje 1-2 dni proszę o cierpliwość na pewno się odezwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś tutaj polecał lakier BOLL do plastików, kupiłem go ale do wnętrza się nie nadaje ! pomalowałem schowek, jest on chropowaty i nie da się go myć, szukał bym jakiegoś matowego, żeby plastiki miały poślizg i dało by je umyć, jakieś propozycje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi ci ten co ja polecalem do zderzakow? U mnie jest ok jedyne czym sie odrozni to delikatny polysk

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie źle pomalowałeś, zrobiłeś odkurz i jest teraz chropowate, każdą warstwę trzeba delikatnie przylać ale zeby nic nie płynęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

połysk może być, aby dało się to wycierać jakos ! :D

tym bollem smarowałem naprawdę sporo ale efekt ten sam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...