Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kolega mowi ,jako ze lubie malowac mokro_mokro to ci wytlumacze przygotowujesz element .myjesz benzynka ekstrakcyjna .i zaczynasz malowac kladziesz dwie cienkie warstwy dla pokrycia i pozniej z 30 cm lecisz zeby bylo takie jakby zroszone .nie maluj z bliska rob szybsze ruchy i najlepiej pare elementow na zmiane musi podsychac troche .podstawa to czystosc .do tego podgrzej puche z farba bedziesz mial lepsza mgielke bo cisnienie wzrosnie. ,sproboj sobie najpierw na kawalku gladkiej blyszczacej powiechrzni np szklo lub cos polerowanego to zlapiesz jak to robic

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiada ktos namiary do Radka? mam kilka elementow do polakierowania. Z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do niego po prostu PW. Na pewno odpisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie pisałem jakiś czas temu i cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, zdałoby egzamin takie rozwiązanie regenracji z wysylka do nich? Robil moze ktos?

http://allegro.pl/klimatronik-panel-klimatronika-audi-a4-a6-a3-a3-i6307841718.html#thumb/8

http://allegro.pl/przycisk-podnoszenia-szyb-audi-a4-b6-a3-vw-a2-a6-i6307841968.html

http://allegro.pl/przycisk-podnoszenia-szyb-audi-a4-b6-a3-vw-a2-a6-i6307841676.html#thumb/4

Czy to drogo wg Was?
Jak z trwałością? Jaką to techniką może być robione?
Zwróciłem uwagę, że na zdjęciu po regeneracji klimatronica jest troche innna czcionka AUTO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum jest kolega "_radek_". Z nim pogadaj. Pewny gość i robi dobrą robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się regenerować też uchwyty w których są przyciski do opuszczania szyb? Muszę je wymienić bo i przyciski i uchwyty są dość porysowane. Na allegro za uchwyt chcą 85 zł. plus przesyłka. Do tego przyciski i trochę się tego nazbiera. Czy można gdzieś jeszcze kupić taniej takie elementy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się regenerować też uchwyty w których są przyciski do opuszczania szyb? Muszę je wymienić bo i przyciski i uchwyty są dość porysowane. Na allegro za uchwyt chcą 85 zł. plus przesyłka. Do tego przyciski i trochę się tego nazbiera. Czy można gdzieś jeszcze kupić taniej takie elementy?

kolego, w linkach ktore podalem wyzej jest firma, ktora sie tym zajmuje. za regeneracje takiego uchwytu zazyczyli sobie 25zl (wysylka do Ciebie 15zl). dorzucisz jeszcze kilka elementow i za 100zl mozna juz pare rzeczy odnowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regenerowałeś u nich przyciski? Jesteś zadowolony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niżej fotka ostatniej mojej pracy:

5005f6b9c5f90ad8.jpg

pisałem do Ciebie PW ale wiadomość gdzieś mi wcięło, ile za taki zestaw jak na zdjęciu oprócz elementu do ustawiania ''pozycji świateł" i włącznika świateł ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba. Zgodnie z tym co Ci pisałem wyślę Ci te elementy za 3 tygodnie.


_radek_ a regenerujesz też przyciski w radiu concert?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niżej fotka ostatniej mojej pracy:

5005f6b9c5f90ad8.jpg

pisałem do Ciebie PW ale wiadomość gdzieś mi wcięło, ile za taki zestaw jak na zdjęciu oprócz elementu do ustawiania ''pozycji świateł" i włącznika świateł ? :)
Siema, elementy chromu do ESP, wizytownika i kubka też dokładasz? ? Edytowane przez lukas231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...