Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regeneracja: przycisków climatronic, rączek drzwi, włącznika świateł - A4 B6/B7 - tematy zebrane z forum


Lipekk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie:

Żeby odpiąć ( wyciągnąć) panel klimy trzeba odłączyć akumulator żeby nie narobić błędów w kompie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wolisz, ale po odpięciu musisz kluczyki "kodować" itp. Szybciej VAG usunąć błędy z klimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale juz odpinalem aku i nie musiałem kodować kluczyka działa normalnie

Potrzebuje na 2-3 godziny odłączyć akumulator żeby wypiąć klimatronik to chyba nie powinno nic się stać czy kluczyk rozkodować? Mialem juz odlaczany aku i nic się nie działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nadal nie rozumiem, dlaczego się bronisz przed usuwaniem błędów VAG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znalazłem filmik ale on tutaj nic nie maluje tylko przykleja naklejki .

oglądaliście, próbowaliście? (jestem zielony więc pytam) w instrukcji allegro jest napisane ,że naklejamy szablon , malujemy i odklejamy szablon. Nie rozumiem, lakier ma przesiąknąć czy... jeśli to głupie pytanie to z góry przepraszam ale wole dopytać. I co myślicie o takim pójściu na łatwiznę jak gość na filmiku?

tandeta. Już na tym kiepskiej jakości filmiku widać że kolor jest inny. Na lepszej jakości pewnie będzie widać krawędzi naklejki. A poza tym naklejki jak to naklejki - lubią się odklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak później odkleic te szablony?? Po pomalowaniu?

Edytowane przez lukas231
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam możliwości podpięcia pod kompa za free musze do mechanika jechac i płacić :/

To odłącz aku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak później odkleic te szablony?? Po pomalowaniu?

podpinam się pod to pytanie, czekam na szablony i będę regenerował ;)

ten lakier eurocolor mozna kupic w jakiejs sieciówce? typu leroy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak później odkleic te szablony?? Po pomalowaniu?

podpinam się pod to pytanie, czekam na szablony i będę regenerował ;)

ten lakier eurocolor mozna kupic w jakiejs sieciówce? typu leroy

Ja jak malowałem climatronik to podważałem delikatnie igłą i nie było problemu. Trzeba uważać żeby nie położyć za dużo lakieru. Jak położyłem za dużo i mi się zrobiła jednolita warstwa to odchodziły też obrzeża naklejki i wyglądały krawędzie na postrzępione. Za duża ilość lakieru spowoduje duży uskok między lakierem a plastikiem i będzie brzydko wyglądać. Lepiej poświęcić więcej czasu i precyzji przy tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy znalazłem filmik ale on tutaj nic nie maluje tylko przykleja naklejki .

oglądaliście, próbowaliście? (jestem zielony więc pytam) w instrukcji allegro jest napisane ,że naklejamy szablon , malujemy i odklejamy szablon. Nie rozumiem, lakier ma przesiąknąć czy... jeśli to głupie pytanie to z góry przepraszam ale wole dopytać. I co myślicie o takim pójściu na łatwiznę jak gość na filmiku?

tandeta. Już na tym kiepskiej jakości filmiku widać że kolor jest inny. Na lepszej jakości pewnie będzie widać krawędzi naklejki. A poza tym naklejki jak to naklejki - lubią się odklejać.

Ja kupiłem z tak własnie zregenerowanym klimatronikiem. Ktos sie namęczyl zeby to dobrze przykleic to fakt bo nic nie odstaje itd. ale kolor jest inny i to widać. W cenie podobnej do takiego zestawu na allegro można to oddać do zregenerowania po bożemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak później odkleic te szablony?? Po pomalowaniu?

podpinam się pod to pytanie, czekam na szablony i będę regenerował ;)

ten lakier eurocolor mozna kupic w jakiejs sieciówce? typu leroy

Ja jak malowałem climatronik to podważałem delikatnie igłą i nie było problemu. Trzeba uważać żeby nie położyć za dużo lakieru. Jak położyłem za dużo i mi się zrobiła jednolita warstwa to odchodziły też obrzeża naklejki i wyglądały krawędzie na postrzępione. Za duża ilość lakieru spowoduje duży uskok między lakierem a plastikiem i będzie brzydko wyglądać. Lepiej poświęcić więcej czasu i precyzji przy tym.

Jakiego lakieru używałes?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak naklei sie naklejke to pomaluje sie naklejke a nie przycisk bo przez naklejke farba nie przeniknie wiec jak sie ja odklei to przycisk dalej zostanie taki jaki byl chyba ze ja czegos tu nie kumam :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozróżnijmy dwa oddzielne pojęcia. Naklejka a naklejka-szablon to dwie różne rzeczy. Na allegro są zwykłe naklejki, jak i szablony które naklejasz, malujesz i po całym zabiegu odrywasz

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja to co kolega wstawił to są naklejki na stałe. szablony do malowania to są te wzoki, plusiki i minusiki w środku. Mam jeszcze w domu chyba komplet do klimatronika, zestawu kubek-wizytownik, radia chorus I, chyba jeszcze przyciski szyb coś tam jeszcze. Jak ktoś chce to odstąpię za przysłowiowego browarka :). Pisać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja regenerowalem esp kubek wizytownik klimatronik i radio, przycisku awaryjki nie ruszalem ale lakier jest w identycznym kolorze nie widac zadnej roznicy, niestety radio mi nie wyszlo (za grubo połozylem lakier) i musze nowy szablon kupic :kwasny: ale polecam regeneracje kazdemu troche roboty ale efekt jest mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozróżnijmy dwa oddzielne pojęcia. Naklejka a naklejka-szablon to dwie różne rzeczy. Na allegro są zwykłe naklejki, jak i szablony które naklejasz, malujesz i po całym zabiegu odrywasz

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Jakbys mogl dac linka z tym szablonem do kupienia bylbym wdzieczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zestaw-do-regeneracji-klimatronika-audi-a4-b6-i6024370962.html

do tego bedzie trzeba dokupic spray sa tez zestawy do regeneracji wszystkich plastikow ktore sie przecieraja z spreyem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/zestaw-do-regeneracji-klimatronika-audi-a4-b6-i6024370962.html

do tego bedzie trzeba dokupic spray sa tez zestawy do regeneracji wszystkich plastikow ktore sie przecieraja z spreyem

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś znajdzie ten spray Eurocolor w jakimś markecie to dajcie znać :)

Wysłane z mojego HM 1S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...