Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Z doświadczenia wiem, że da się to zrobić "na oryginał":naughty: Wypadałoby jednak mieć te 'gniazda', w których trzymają się czujniki. Jednak ojciec prowadzący warsztat samochodowy to skarb :grin: ...szkoda tylko, że na moje mody średnio ma ochotę:kwasny:

W każdym razie, chyba muszę dopisać rozkminkę tematu przedniego PDC i wizualizacji do listy zadań. Szkoda byłoby nie skorzystać z tak dokładnego opisu wrclaguny:whistling: Ale to pewnie najwcześniej na czerwiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak looknąłem w swój stary zderzak i śmiało mozna wywiercić otworki :wink: Do tego dochodzi wewnetrzne mocowanie czujników 1T0 919 133 C 0.27 PLN 1 szt. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak looknąłem w swój stary zderzak i śmiało mozna wywiercić otworki :wink: Do tego dochodzi wewnetrzne mocowanie czujników 1T0 919 133 C 0.27 PLN 1 szt. :decayed:

Grzegorz gdzie jest to do kupienia w tej cenie. W ASO tego nie maja luzem, mówią, ze to jest element wspólny ze zderzakiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak looknąłem w swój stary zderzak i śmiało mozna wywiercić otworki :wink: Do tego dochodzi wewnetrzne mocowanie czujników 1T0 919 133 C 0.27 PLN 1 szt. :decayed:

Grzegorz gdzie jest to do kupienia w tej cenie. W ASO tego nie maja luzem, mówią, ze to jest element wspólny ze zderzakiem

Skoro jest numer i cena to można kupić to pierdółkę w ASO :wink: Dziś tam będę i trochę przeszkolę towarzystwo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak looknąłem w swój stary zderzak i śmiało mozna wywiercić otworki :wink: Do tego dochodzi wewnetrzne mocowanie czujników 1T0 919 133 C 0.27 PLN 1 szt. :decayed:

Grzegorz gdzie jest to do kupienia w tej cenie. W ASO tego nie maja luzem, mówią, ze to jest element wspólny ze zderzakiem

Skoro jest numer i cena to można kupić to pierdółkę w ASO :wink: Dziś tam będę i trochę przeszkolę towarzystwo :decayed:

Czekam na wieści :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to bedziemy przerabiac moze dodatkowo kamerke:grin: http://autopasjonat.pl/montaz-kamery-cofania/:banan:

Cos link nie bangla :kwasny: tez u siebie miałem zamiar to robić ale trochę krzycza sobie handlarze za graty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://autopasjonat.pl/montaz-kamery-cofania/ nie dzialal bo jak klikales to zaladwola sie jeszcze banan :banan: do adresu i dlatego:D

Jak tak z sumujemy koszty to trochę wyjdzie :wink: W A6 to troszkę taniej widzę wychodzi :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie jaki przewod (nr/symbol/zdjecie - cokolwiek pozwoli rozpoznac z calej wiazki) łączy sie miedzy modulem parktronika a komputerem - nie mam wogole PDC wiec chce zamontowac mam juz czujniki, modul, wiazke (modul-czujniki), brakuje mi jeszcze wiazka do polaczenia z kompem (/mmi czy nie wiem do czego sie tam łączy:):facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalację musisz zrobić sam, nie ma gotowej wiązki :wink: ....chyba ,ze kupisz wszystko gotowe w KUFATECU

http://www.kufatec.de/shop/product_info.php/info/p1088_c284_Kabelsatz-PDC-Steuergeraet---Zentralelektrik-Audi-A4-8K.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać wtykę 16 PIN brązową od sterownika PDC od której idą Cany , zasilanie , masa oraz przewody do przycisku .

Te kabelki będziesz miał niestety luzem a nie od wtyki do wtyki .

Cany mostkuje się we wtyczce 46 PIN z boku deski rozdzielczej tak jak na schemacie

schematpdc3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko po to jestem :wink: Musisz zakodować sterownik PDC ( trzeba sprawdzić co tam za kodowanie jest i dostosować do twojego wyposazenia ) oraz zakodować w MMI 07 Control Head .

Jaką masz NAVI ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jestesmy w domu :wink:

Wchodzimy w --->07 Control Head --->10 Adaptacje --->01 channel i dodajemy cyfre +00004 i +00008 = 00012 do istniejacej wartosci

bezttytuu5.png

beztytulu6.png

bezttytuu8.png

U mnie przy manualnej skrzyni , bez haka i kamery kodowanie jest 100003 :wink:

bezttytuu2p.png

beztytulu2.png

beztytuluk.png

beztytulu31.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki bardzo mysle ze bede walczyl w weekend majowy:) zdam relacje jak poszlo:kox:

Jak będziesz miał jakis problemos to pisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zabralem sie za ten temat:wink:

Wczoraj zaczalem demontaż wiązki od Audi (calej wiązki z samochodu po demontażu:) ) aby uzyskac przewody do podłączenia sterownika PDC z "A4" poniżej wyniki

img0733bk.jpg

Nasuwa mi sie tylko pytanie czy gniazdo 2 pinowe bedzie w mojej oryginalnej elektryce czy tez nie i bede musial jeszcze demontowac to gniazdo

img0734hc.jpg

Zapytam jeszcze o co dokladnie chodzi z "przyciskiem" myślalem że PDC zalacza sie automatycznie po wrzuceniu "R"

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...