Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz miec  na zacisku  15 -   Zasilanie + po włączeniu stacyjki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę zobaczyć w 5F , zasilanie z listwy bezpieczniki jak w instrukcji.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, skulcz napisał:

zasilanie z listwy bezpieczniki jak w instrukcji.


 


w polifcie jest inna przeciez rozpiska zasilania :hi:

Ty nie masz tego zasilania co w przedlifcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli problem z zasilaniem po stacyjce 

Zawartość dodana 1 minute later

Gdzie proponujesz wpiąć sie do zasilania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.03.2017 o 13:06, wrclaguna napisał:


w polifcie jest inna przeciez rozpiska zasilania :hi:

Ty nie masz tego zasilania co w przedlifcie

Bardzo bardzo dziękuje za pomoc :hi::hi::hi:.

Teraz jest tak jak powinno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po montażu czujników z przodu. W przypadku przeróbki zwykłego zderzaka i wiercenia dziur to polecam kupić elementy mocujące czujnik od skody, bo te dedykowane do audi mają takie ringi wchodzące w zderzak w kolorze GRU, więc trzeba malować. Te od skody tylko trzymają czujnik od wewnątrz i wiercimy otwór 18mm.

 

Orientujecie się czy da radę odpalić wizualizację pdc bez wrzucania wstecznego, np. podczas parkowania przodem? jak naciskam przycisk od pdc to mam tylko sygnalizacje dźwiękowe. wizualizacja odpala się tylko po wrzuceniu wstecznego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo fabrycznie tak jest - wizualizacja powinna odpalać się również po wciśnięciu przycisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że mam mmi 3g+ w przedfifcie A w tych rocznikach pdc jest obsługiwane przed mce. 

 

Wrclaguna ma taki setup jak ja, muszę dopytać jak jest u niego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ogarniete. Jak ktoś ma kamerkę to trzeba jeszcze zakodowac w sterowniki kamerki aps+. Teraz po wciśnięciu przycisku od PDC mam widok z tylnej kamerki i wizualizacje wszystkich czujników albo sama wizualizacje na całym ekranie.

 

 

Mam jeszcze 2 pytania:

- sposob montażu czujników w przednim zderzaku, czy koniecznie musza być ustawione tak jak na tym schemacie? Wpływa to na cos? Mi wygodniej bylo je ustawić wtyczka do dołu bo mam spryskiwacze i ciężej bylo przykleić mocowanie aby wtyka byla z boku

http://prnt.sc/es7rs8

 

-2 sprawa to czy mozna zmienic poziomy ostrzegawcze w pdc? Święci mi na czerwono i mam staly dzwięk jakbym juz dotykal zderzakiem do przeszkody a w rzeczywistości jest jeszcze z 30 cm. Tak samo mam w fabrycznym pdc z tylu 

Edytowane przez M4RK0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, M4RK0 napisał:

Dobra, ogarniete. Jak ktoś ma kamerkę to trzeba jeszcze zakodowac w sterowniki kamerki aps+. Teraz po wciśnięciu przycisku od PDC mam widok z tylnej kamerki i wizualizacje wszystkich czujników albo sama wizualizacje na całym ekranie.

 

 

Mam jeszcze 2 pytania:

- sposob montażu czujników w przednim zderzaku, czy koniecznie musza być ustawione tak jak na tym schemacie? Wpływa to na cos? Mi wygodniej bylo je ustawić wtyczka do dołu bo mam spryskiwacze i ciężej bylo przykleić mocowanie aby wtyka byla z boku

http://prnt.sc/es7rs8

 

-2 sprawa to czy mozna zmienic poziomy ostrzegawcze w pdc? Święci mi na czerwono i mam staly dzwięk jakbym juz dotykal zderzakiem do przeszkody a w rzeczywistości jest jeszcze z 30 cm. Tak samo mam w fabrycznym pdc z tylu 

Kolego a trochę jaśnie z tym aps+.

Tam nie widziałem opcji PDC przód.. Co trzeba zrobić.  Pz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sterownik kamery, Long coding,  3 cyfra  od lewej wpisujesz 2 albo 3 jeśli masz hak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki teraz będzie dobrze.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wymieniłem grill na S4, b8, przed lift i teraz potrzebuję zakupić mocowania 2 pod czujniki. Nie wiem jaka jest końcówka kodu 8K0 919 268 pod S4. Na necie nie znalazłem używek/nowych. Pewnie czeka mnie wizyta w ASO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć posiadam moduł 8K0 919 475 B - 4 sensors, no graphical support. 

A udało mi się załączyć wizualizacje tył sam 4 kanałowy na radiu concert:) czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak normalne, w przedlifcie można sobie uruchomić wizualizacje przy sterowniku 4 kanałowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, możecie mi powiedzieć czy moduł pdc o numerze 8K0 919 475A to taki sam co na zdjęciu?  Planuje dołożyć czujniki a w opisie jest nr modułu z koncówką AA i nie wiem czy to jest to samo. 

IMG_4185.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...