Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebujesz jeszcze wiazke przedniego zderzaka .

dzieki, wiązkę już kupiłem z czujnikami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kombinować z wiązką przedniego PDC czy najrozsądniej po prostu kupić Kufateca? Wiązkę do zderzaka mam jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam aż ktoś wywierci u siebie i pokaże efekt :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest sens kombinować z wiązką przedniego PDC czy najrozsądniej po prostu kupić Kufateca? Wiązkę do zderzaka mam jak coś.

robiac samemu na pewno zaoszczedzisz na kosztach, kupując gotowa zaoszczedzisz na czasie, sam sobie zdecyduj co dla ciebie wazniejsze czas czy kasa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile można zaoszczędzić na tych kosztach, skoro ORI wiązka (czasami nawet nówka) na Allegro kosztuje 200 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oszczędności wielkich raczej nie będzie, żeby wiązkę ułożyć też trzeba rozebrać pół auta więc na czasie też zbyt wiele nie zaoszczędzi dlatego napisałem niech sobie sam zdecyduje, osobiście myślę że na jedno wyjdzie

Wiązka w Kufatecu wychodzi jakieś 170zł + przesyłka

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No oszczędności wielkich raczej nie będzie, żeby wiązkę ułożyć też trzeba rozebrać pół auta więc na czasie też zbyt wiele nie zaoszczędzi dlatego napisałem niech sobie sam zdecyduje, osobiście myślę że na jedno wyjdzie

Wiązka w Kufatecu wychodzi jakieś 170zł + przesyłka

przesyłka z Kufateca wychodzi gdzies 80 PLN :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wysylke zrobic do DE....odebrac osobiscie w DE i pozniej wyslac z PL.....wtedy groszowe sprawy wychodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki maja taka czarna uszczelke, jak to jest w przypadku np. czerwonego zderzaka bo kupilem czujniki pod kolor ale te gumki sa czarne i po wlozeniu czujek do zderzaka widac te czarne gumki w okolo.

jaki numer części ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujniki maja taka czarna uszczelke, jak to jest w przypadku np. czerwonego zderzaka bo kupilem czujniki pod kolor ale te gumki sa czarne i po wlozeniu czujek do zderzaka widac te czarne gumki w okolo.

jaki numer części ?

Są dwie wersje tych uszczelek, czarna i taka przezroczysta powiedzmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumki na czujniki mają numer 1T0919133C ja płaciłem 0,27€ czyli jakieś 1.13zł oznaczenie po numerze 9B9 to kolor (satynowy czarny)

Z tego co znalazłem są jeszcze z oznaczeniem 704 po numerze w ETCE stoi jako szary (1T0919133C 704)

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mieszkam w DE jak coś mogę zamówić części w Kufatec. Co tydzień moi znajomi jeżdżą do PL to mogą wysłać i będzie taniej. Jak coś pisać na PW.


Wiercił ktoś może u siebie dziurki w przednim zderzaku i może wstawić zdjęcie jak to wygląda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiosną moge wstawic....ale chetnie bym to przed zabiegiem zobaczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zamontuję sterownik PDC obsługujący kamerę (C, E, G), a nie mam kamery, to będzie sypało błędami, czy da się jakoś wyłączyć tę opcję i będzie git?

Dodam, że mam najniższe MMI, z czerwonym wyświetlaczem.

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak zamontuję sterownik PDC obsługujący kamerę (C, E, G), a nie mam kamery, to będzie sypało błędami, czy da się jakoś wyłączyć tę opcję i będzie git?

Dodam, że mam najniższe MMI, z czerwonym wyświetlaczem.

Bez problemu wykodujesz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Pytam, bo te z końcówką "A" (czyli teoretycznie mniej wypasione) są sporo droższe niż C, E, G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hi,

panowie kojarzycie czy sterownik z końcówka AA http://m.ebay.co.uk/itm/301557355521?nav=SEARCH

to to samo co samo A? Szukam sterownika 8 kanalowego i słabo jest ba allegro wiec ebay wszedł w ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AA to nie to samo co A. W pierwszym poście masz wszystko napisane... :facepalm:

--------------

Panowie, potwierdzam oficjalnie, że na czerwonym wyświetlaczu też da się uruchomić wizualizacje B) Co prawda jeszcze na sucho, z przednią wiązką w bagażniku, ale zadziałało. No i WRC miał rację w jednym ze wcześniejszych postów - jeśli sterownik ma jakieś błędy, to wizualizacja nie zadziała. Muszą być podpięte wszystkie czujniki i oba głośniczki.

8cpBHSy.jpg

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz szukać wtykę 16 PIN brązową od sterownika PDC od której idą Cany , zasilanie , masa oraz przewody do przycisku .

Te kabelki będziesz miał niestety luzem a nie od wtyki do wtyki .

Cany mostkuje się we wtyczce 46 PIN z boku deski rozdzielczej tak jak na schemacie

schematpdc3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...