Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Te piny są:

a) przydatne w wielu innych modach

B) tanie jak barszcz na e-connectors

c) 10 sztuk tańsze niż koszt ich przesyłki

Sam sobie odpowiedz czy warto bawić się w 10 sztuk ;)

Edytowane przez sowiq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ale czy do tego konkretnego moda mam kupic 7 czy 14 sztuk? kupie wiecej ale zeby na to nie braklo;p

Dobra zamówiłem 20 szt ;p

Edytowane przez Andrast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie masz radaru to wystarczy Ci 7 :)

Ja czasem kupuje jakies stare wiązki po 20 - 50zł tylko po to żeby wydłubać z nich piny wychodzi o wiele taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam spędziłem dzisiaj cały dzień i niestety lipa.

Mam 2 problemy, nie zabardzo umiem czytać te schematy więc tak, powiem może jak to zrobiłem a ktoś jakby mógł mnie naprowadzić co i jak żeby to zadziałało.

Pociągnąłem dwie wiązki jedna cztero żyłowa do głośniczka i guziką PDC po 2 żyły i 6 żyłowy do czujników PDC przód.

I teraz bardzo bym prosił napisać czy dobrze to zrobiłem i jak podlłączyć kostke do sterownika tzn powiedzcie mi tak na chłopski rozum jak powpinać żyły do tej końcowki. Oznaczyłem sobie dokładnie jaka żyła gdzie idzie. Prosiłbym napisać np 1-6 żyły z czujników 7,8 głośnik 9-10 przycisk.

I kolejna rzecz zakodowanie tego myślałem, że włączę zielone menu i gotowe ale niestety u mnie zielone menu nie włącza się.

Może pytania wydają sie dla większości śmieszne ale ja spędziłem dzisiaj 10h i wkońcu tego nie złożyłem do koćna i czuję się zirytowany ;p

Pozdrawiam i mam nadzieję na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie wszystko podłączone, zakodowane i nie działa nic..;p

I tutaj moje pytanie, czy jeżeli mam sterownik czterokanałowy to czujniki by działały ale bez wizualizacji na ekranie? Czy wogóle w taki przypadku nie działają?

Szukam poprostu czy to nie działa bo mam nie ten sterownik czy pokopałem kabelki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie coś masz nadal zrobione nie tak.
Jak nie umiesz to daj to komuś do zrobienia i masz z głowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie wszystko podłączone, zakodowane i nie działa nic..;p

I tutaj moje pytanie, czy jeżeli mam sterownik czterokanałowy to czujniki by działały ale bez wizualizacji na ekranie? Czy wogóle w taki przypadku nie działają?

Szukam poprostu czy to nie działa bo mam nie ten sterownik czy pokopałem kabelki :)

Kolego może zacznij od dokładnego opisu co dokładnie robiles w aucie bo wróżyć to my tu nie potrafimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki sterownik włożony ? Zgłasza sie w VCDS?

Jakie wiązki - oryginalne ? Samoróby ?

U mnie 4K więc tylko tył ale wizualizacja działa idealnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś testował to:

Enable Optical rear parking for cars without front parking sensors

[10 - Park/Steer Assist] [16 - Security Access - 71679] do it [07 - Coding] Byte 0 - Bit 4 change 0 to 1

wizualizacja samego tyłu, ciekawe czy działa z concertem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

temat rzeka omawiany na 100 sposobów na forum. Tak da się uruchomić wizualizacje na samym tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

Mam mmi3gplus. MMI sam upgrad-owałem. teraz dołożyłem PDC przód i tył na nowo. GATEWAY widzi sterownik parkowania. wszystkie czujniki i głośniki podłączone.

Jak wrzucam wsteczny sam podświetla się przycisk załączania PDC przód i dział wszystko. recznie jak załącaam sam przód też pika i dobrze lecz nie pojawia się wizualizacja. w sterowniku 10 zakodowałem wizualizacje. wiem ze błąd robie w 5F w green menu lecz nie wiem jaki. czy ktoś może podpowiedzieć gdzie i jak ustawić w menu zielony??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz czy zielone menu masz zakodowane jak niżej, kiedyś WRC mi to podpowiedział.

Green menu ---> car ---> caroperation ---> odznaczasz kwadracik o PDC
----> cardevicelist ----> suwak chyba na 5 lub 1
restart mmi


Uważaj, też zeby nie miaeć za dużo zaznaczone w zielonym bo efekt odwrotny będzie, coś może nie działać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...