Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli to co wypisalem to bedzie komplet i nie bede musial nic wiecej kupowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ta wiazka bedzie pasowac na przod bo nie ma numeru :

Instalacja parktronic Audi A4 8K0 Oryg. (2467924461) - motoAllegro

dlatego pytam czy jest roznica wiazka przod i tyl, czy roznia sie tylko kostka bo tyl jest od razu podlaczany do sterownika a przod leci przez cale auto.

Czy moge kupic taka wiazke i ewntualnie dokupic wtyczke ktora podejdzie pod ta co idzie dalej do sterownika do tylu wymienic ja i poprzekladac piny.

Tyl wiazke juz mam bo kupilem razem ze zderzakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierciliście otwory w zderzakach czy zakup nowych?? Jakieś wskazówki? Ostatnio (wczoraj) zrobiłem sobie bluetootha i powiem szczerze to wciąga, teraz przyszła kolej na PDC przód (no po drodze jeszcze tempomat machnę)..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo zderzak nowy albo wiercenie :wink:

Tu masz link jak to mozna zrobić Park Distance Control - APS+ nachrüsten - A4-Freunde.COMmunity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do concerta (brak MMI) da się dołożyć PDC tak żeby działała wizualizacja ? chodzi mi głównie o tył?

Czy można zakupić sobie sterownik PDc 8 kanałowy i poprostu połączyć wszystko razem ? Czy potrzebna jest wizyta w ASO (ochrona componentu ? na czym to polega)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do concerta (brak MMI) da się dołożyć PDC tak żeby działała wizualizacja ? chodzi mi głównie o tył?

Czy można zakupić sobie sterownik PDc 8 kanałowy i poprostu połączyć wszystko razem ? Czy potrzebna jest wizyta w ASO (ochrona componentu ? na czym to polega)

Tak mozna do Concerta podpiąc :wink:

Musisz miec sterownik PDC 8 - kanałowy i odpowiednio zakodować .

Nie musisz jechać do ASO aby sciagnąc Ochrone Komponentu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzcie mi gdzie ja znajdę ten moduł parkowania? bo chciałbym sprawdzić czu będę mógł uruchomić graficzny parktronik, znalazłem coś takiego w bagażniku po prawej stronie czy to jest to?:

20121013233618.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niżej mam coś takiego:

20121014144001.jpg

Uploaded with ImageShack.us

rozumiem że on jest pod ta plastikową obudową, czy aby go wyciągnąć muszę odkręcać te wszystkie śruby (niektóre sa pod kątem - ciężko dostępne) i wyjąć całą ta obudowę wraz z nim czy jest jakiś inny sposób?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz go pod tą plastikową obudową ( u mnie fabrycznie tego nie było) , musisz odrecić ten plastik aby do niego sie dostać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy w ogóle są sterowniki pod 4 kanały które wspierały by graficzny parktronik - APS+ ?

bo tak czytam to tylko 8 kanałowe je wspierają, a jak da się taki z czujnikami zainstalowanymi tylko z tyłu jak w moim przypadku to wali błędami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam fabrycznie zainstalowany PDC w tylnim zderzaku - (akustyka) na Concercie (FIS) - Mój PARKTRONIK MODULE to 8K0 919 475 T (pod spodem jeszcze 8P0 919 475 M). Czy werja „T” to modół 8-kanałowy ?

2012_08_12_599_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam fabrycznie zainstalowany PDC w tylnim zderzaku - (akustyka) na Concercie (FIS) - Mój PARKTRONIK MODULE to 8K0 919 475 T (pod spodem jeszcze 8P0 919 475 M). Czy werja „T” to modół 8-kanałowy ?

http://s18.postimage.org/neophm0r9/2012_08_12_599_1.jpg

<br /><br />

Masz 4 kanałowy :wink: niestety nie obsługuje ci przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka osób pytało czy z systemem RADIO CONCERT (kolor) da sie załozyć PDC wizualizacje to oczywiscie ze tak :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...