Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT 2008-2012


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje pomalować czujniki do przedniego grila kolor szary kamienny czy wie ktoś może jakie ma oznaczenie ten kolor tak żeby było łatwiej dobrac go u lakiernika

Nic nie ma w ETCE o numerze koloru , musi lakiernik dobrac :wink:

Ja u siebie mam czarny grill wiec nie musiałem nic malowac .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez kazdy to obsługuje (sprawdzone) :wink: info jest w Dziale Kodowania

Jeszcze raz dzięki za włączenie "Grafiki" w 4 kanałowym Parktroniku i innych udogodnień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

od wczoraj jestem szczesliwym posiadaczek b8-ki w avancie, mam pdc tylko z tylu i juz mnie irytuje ten brzeczyk bez wyswietlacza, fajnie ze da sie to uruchomic bez dodatkowego rezania, domyslam sie ze wiekszosc z was koduje to samemu. Mozecie mnie oswiecic jak i czym moge to kodowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VCDS'em... A opis masz tutaj w temacie.

dzieki

nie mam kabelka by samemu to zmienic wiec bylem dzisiaj w service vw, i jak mu powiedzialem ze chcialbym uruchomic wizualizacje czujnika parkowania to zrobil takie galy:shock3:, nawet elektryk nie wie ze to mozliwe, stwierdzil ze jakby to bylo mozliwe to by bylo fabrycznie zakodowane,

podalem mu wszystkie dane jak to zrobic, ale najpierw musza to sami sprawdzic, i ewentualnie zadzwonia w poniedzialek,

tu w de za taki kabelek zycza sobie 300 euro - lekka przesada, poszukam na allegro,

gdyby ktos z was mogl podeslac mi parametry takiego kabelka bylbym dzwieczny :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piteras, odezwij sie na priva to dam ci namiar na kabla za 150 zeta którym juz to i owo pokodowałem:decayed: Między innymi grafikę tylnego pdc :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

powoli zabieram się za moje pierwsze rezanie auta i zacznę od PDC przód, mam już praktycznie wszystko skompletowane, nie mniej jednak czy mogę Cie prosić o dokładniejsze zdjęcie czujnika/ów PDC środkowych (nie widać dokładnie jak mają być wstawione elementy mocujące) żebym nie wstawił do góry nogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinieneś nic pomylić :wink: mocowania sa wyprofilowane pod atrape

pdc12.jpg

Kliknij tutaj aby zobaczyć oryginalny obraz 720x550px.

pdc16.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zakodowaniu grafiki, początkowo było wszystko OK. Z czasem lusterko przestało wracać na te same miejsca przy wstecznym i jego wyłączeniu - teraz muszę je "dociągać", żeby dobrze widzieć. Poza tym, jak się opuszcza automatycznie, to są to różne położenia lustra. Wraca nie po wyłączeniu wstecznego, ale po wyłączeniu zapłonu. W kodowaniu zmian nie robiłem. Czy lustro kaput czy z kodowaniem coś nie tak???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już poruszany :wink: dobrze ,ze wogóle się obniża :decayed:

Przy opcji z Pamięcia Foteli ilusterek obniża sie znacznie niżej .

Po przekroczeniu 20km/h zawsze wraca do normalnej pozycji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da rady inaczej tego zakodować .

Miałem to samo przed załozeniem Pamieci lusterek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy da się wpakować 8-mio zakodować 4-ro i wówczas spróbować wizualizacji :decayed::mysli:

tak właśnie chciałem spróbować, żeby na 8-mio działał wizualnie sam tył :mysli:

tylko kupować sterownik, żeby się przekonać, że np nie działa :dontknow:

Obecnie mam PDC tył oryginalnie chodził na module 475 H, mam już gotowy zderzak pod PDC przód i wszystko kupione tylko jeszcze instalacji nie położyłem -> założe w poniedziałek - wtorek.

Sprawdzdziłem czy zakoduje manuala, bez haka i bez kamery:

Part No SW: 8K0 919 475 J HW: 8K0 919 475 A

Coding: 100003

Kodowanie się przyjęło jednak wywala błedy: 02069 (brak sygnału z PDC przód), 01625 (brak sygnału z brzęczka PDC przód) i nie uruchamia graficznego interfejsu co więcej nie działa PDC tył.

Wróciłem do 8k0 919 475 H.

Dziwna sprawa bo zarówno 475 H (bez interfejsu graficznego, bez PDC przód, pod START/STOP) ma gniazdo na wiązkę z PDC przód tak jak 475 J (interfejs graficzny, PDC przód + tył, pod START/STOP).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie ci działał 8-kanałowy z samym tyłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie ci działał 8-kanałowy z samym tyłem :wink:

wiem, ale musiałem sprawdzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...