Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nawigacja jak zmienic jezyk i oprogramowanie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Mam A4 B5 rok produkcji marzec 2000 mam navi ale po nie miecku i starą co zrobic żeby zmienic na polską i na najnowsze mapy i czy wogle mozna cos zrobic jak tak to gdzie i za ile mieszkam w woj.lubuskim !!!Wiem że navi wyswietla mi sie pośrodku zegarów. Nie wiem jak sprawdzic model i reszte informacji jestem poprostu calkowitym laikiem !!!

Prosze wszystkich fanów AUDI o pomoc !!!!!

Z gory dziękuje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najprościej to pojechać do ASO tylko tam za taką usługe krzykną cene równą z jakimś dobrym tuningiem albo toną paliwa, może sprubuj podjechać do jakiegoś speca od elektroniki samochodowej :) . Co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpinam się

można w RNS-E załadować polski?

i jak do tego ewentualnie się zabrać?

Nie da sie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do wyboru jest DE, EN, IT i nie wiem czy FR, czy coś pominęłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spr. poszukać na allegro jakiejś taniej płytki z oprogramowaniem jakieś licytacje czy coś. Jeśli pójdziesz z tym do autoryzowanego zakładu to skasują cie jak za zboże. Płytki sam nie przegrasz bo są nagrywane w trybie DX(poprawciemnie jeśli się mylę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawiamy: mylisz się :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie byłem właśnie pewien na 100% Chodź myślałem że to to samo gdyż zamawiałem taką płytkę do Forda Mondeo mk3 i koleś równnież sprzedawał do Audi. Widocznie to nie to samo. Ale warto na allegro się rozejrzeć za takimi płytkami chodż nie wiem jakie jest pokrycie w nich na Polske nie ma to jak PPC+AutoMapa :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapa DX 2008 PL jest baaaardzo dokładna , i bez problemów znajdziesz ją w necie i nagrasz :) Wysłałem ci coś na PW .... powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki wiem, że troche późno ale też to przerabiałem....

w "małej" navi nie ma możliwości wgrania polskiego menu :no:

Jest możliwy tylko polski lektor...

Kupujesz mapę Polska/Czechy (najlepiej 07/08 - bo ta 06/07 ma dużo błędów)

i ustawiasz język na Englisch (metric) - na innej opcji nie zadziała...

Co ciekawe Rns "pamięta" po czasie polskiego lektora i ku mojemu zdziwieniu po włożeniu oryginalnej mapy Deutschland Dx też

gawarił po polski (warunek - Englisch (metric))

Pozdrawiam

ps: a softu pl napewno nie da rady - wiem to od naprawde dogrego fachowca z branży.. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lester czasami się zdarza, że navi na FIS-ie nie łapie płyty która działa na Navi Plus...

Też się z tym spotkałem...

Spróbuj jeszcze raz włożyć i poczekać nawet kilkanaście/dziesiąt sekund.

Miałem tak, że najpierw pisało Please correct cd Dx... a dopiero po długim czasie wskoczyło ...Please wait.. navigation is aktivate...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok sprawdze jeszcze raz ale mialem orginał i nie wchodziła DX ale pojade do kolesia jeszcze raz i pożycze na dwa dni moze sie uda :)

[br]Dopisany: 13 Luty 2008, 21:51 _________________________________________________Wsadzam cd z Dx i nie może załadowac jest mozliwe ze to nie jest Dx ?? ostatnio wyciagnolem navi ze srodka i nic nie moglem zobaczyc bo jest obudowana plastykiem na okolo musial bym go sciagnąc ale nei dalem rady bo balem sie ze cos zepsuje jak moge sprawdzic czy tam napewno jest DX bo DVD na 100% nie. mam plyte z niemiecka mapą i działa ale nigdzie nie ma napisane DX. co z tym zrobic ??podpowiem ze nie znam zadnego fachowca a do ASO nie pojade bo za drogo !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...