Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Tuner TV MPEG-4 pod RNS-E


Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoniłem dziś do gościa, który zajmuje się takimi bajerami jak właśnie tunery tv, dvd, zmieniarki, navi itp.

Chcę założyć u siebie Tuner TV +DVD. Koleszka powiedział, że najlepszym wyjściem będzie założenie cyfrowego Tunera TV, który ma jednocześnie wyjście USB (możliwość podłączenia mp3, dvix) Powiedział, że działa super, jakość jest nieporównywalna ze starymi tunerami, jakie wcześniej były montowane. Koszt z montażem =1500zł.

Spotkaliście się już z czymś takim? Może ma ktoś coś takiego założone? Jak się spisuje?

Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie chodzi o taki zestawik

http://www.naviservice.com.pl/?item=212&t=1311073330

Tuner Cyfrowy TV DTR-1303 DVB-T

W opisie niby jest:

Tuner TV cyfrowej DTR 1303 DVB-T to nie tylko odbiornik sygnału, to również odtwarzacz i nagrywarka plików multimedialnych z i na pamięci przenośne. Dzięki portowi USB bez problemu podłączysz swój PenDrive z nagranymi filmami czy zdjęciami które możesz odtworzyć na dowolnym ekranie z wejściem Video. Natomiast jeżeli akurat prowadzisz samochód a w telewizji leci Twój ulubiony program to ten sam port USB i PenDrive pozwoli Ci go nagrać i odtworzyć w dowolnej chwili.

Sam się zastanawiam jak to działa w praktyce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowany tuner MPEG-4 w RNS-E. Co prawda nie taki sam jak ten z linka wyżej, a z jednym wejściem antenowym. Mieszkam ok 25-30 KM od nadajnika jednego i ok 7-8 KM od drugiego i podczas jazdy można zapomnieć o oglądaniu TV. Sygnał skacze, obraz z dźwiękiem zacina itp. Testowane na dwóch różnych antenach i bez żadnej poprawy. Być może w tunerach z dwoma wejściami antenowymi tego nie ma, ale proszę o opinie innych. Kusi mnie wymiana tunera na ten z dwoma antenami ale musiałbym być pewny że nie będzie problemu z gubieniem sygnalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...